BezNakazu.pl
Kasomat - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Chwilówki (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Kasomat (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=81)
+--- Wątek: Kasomat (/showthread.php?tid=208)

Strony: 1 2 3 4


RE: Kasomat - Umoczony79 - 11-06-2019

(11-06-2019, 07:12:44)Mariuszd37 napisał(a): Ja bym cos wplacil, ot polepszylo ci sie teraz. A w sądzie i tak przedawnienie.

gdy wplace cos uznam dlug i zamiecione

(11-06-2019, 09:17:58)MarwPL napisał(a):
(11-06-2019, 00:31:23)Umoczony79 napisał(a): pozyczka 2
w drugiej nic ,
wszystkie dane podane  w poz.  sa i byly prawdziwe ,   , zadnych danych zadnych zmian telefonu

mam rowniez smsy z kasomatu w telefonie od 8.5. 2015 r.

smsy z 2016 z 19 lutego brzmi .

zlozono pozew nr... wydanie nakazu  zaplaty z ramienia  kasomat .Wplata  do 20:00 kwoty 350 gwarantuje wstrzymanie  procedur oraz  kosztow  adwokackich

26 czerwiec 2016

w zwiazku brakiem splaty skladamy zawiadomienie  na policje  o podejrzenie  wyludzenia  i nr telefonu podany , takich smsow jest 5 do 1 lipca 2016

6 lipca

ostatnia szansa na wycofanie wysyłki  na policje  i sie dogadać   i nr tel

22 wrzesnia

informuje ze od dzis  rozpoczyna sie  wywiad policji  w okolicach  z powodu braku  splaty  i nr tel



29 wrzesnia

w tym tygodniu  policja odwiedzi w okolicy  do konca wszystkich  ktorzy  unikaja platnosci  wplac uniknij



4 listopada  

informujemy  ze w zwiazku z nieobecnoscia  dluznika  policja  ponowi  wizyte  na adresach  powiazanych z dluznikiem

itd .


ostani sms w 28.12 2018

czy to nie jest  straszenie , nekanie ?

Druga pożyczka to jeszcze nie wyłudzenie.
Czy coś się ważnego stało, że nie mogłeś jej spłacić, czy tylko wziąłeś i podjąłeś decyzję, że nie będziesz spłacać?

To jest zastraszanie.
Kasomat nie ma dostępu do informacji, kiedy policjant jedzie do Ciebie, a kiedy nie.
Ja bym to pokazał na policji.
Powiedziałbym, że używając policji straszyli Cię przez dłuższy czas.
Jak policjant będzie życiowy, to napisze jak należy.

zalatwila mnie spirala dlugow i to byl powod ktory nie mialem  na splaty i   trwa do dzis , sa sprawy z firmami ktore nadal mnie strasza i nic z tym nie robia


RE: Kasomat - grabi_en - 11-06-2019

Co było na Policji, jakie pytania - bo to nas najbardziej interesuje?


RE: Kasomat - Umoczony79 - 11-06-2019

(11-06-2019, 19:47:06)grabi_en napisał(a): Co było ba Policji, jakie pytania - bo to nas najbardziej interesuje?

na 20:30 jestem umówiony na kawę Uśmiech a posrany ze hoho


RE: Kasomat - grabi_en - 11-06-2019

(11-06-2019, 20:28:48)Umoczony79 napisał(a):
(11-06-2019, 19:47:06)grabi_en napisał(a): Co było ba Policji, jakie pytania - bo to nas najbardziej interesuje?

na 20:30 jestem umówiony na kawę Uśmiech a posrany ze hoho

koniecznie daj znać i się nie daj wyprowadzić w pułapkę.


RE: Kasomat - Umoczony79 - 11-06-2019

czym bliżej spotkania to nie mam wogle koncepcji obrony itd , sam jestem ciekaw co mi policja przygotuje


RE: Kasomat - grabi_en - 11-06-2019

(11-06-2019, 20:40:25)Umoczony79 napisał(a): czym bliżej spotkania  to  nie mam wogle koncepcji  obrony itd , sam jestem ciekaw  co mi policja przygotuje

jak to nie masz koncepcji - brałem i zawsze spłacałem, a teraz chwilowo brak kasy na spłaty, nie wyłudziłem, nie oszukałem

i koniecznie pokarz sms na Policji, przecież BN Ci wszystko napisał


RE: Kasomat - Mila1 - 11-06-2019

(11-06-2019, 20:44:19)grabi_en napisał(a):
(11-06-2019, 20:40:25)Umoczony79 napisał(a): czym bliżej spotkania  to  nie mam wogle koncepcji  obrony itd , sam jestem ciekaw  co mi policja przygotuje

jak to nie masz koncepcji - brałem i zawsze spłacałem, a teraz chwilowo brak kasy na spłaty, nie wyłudziłem, nie oszukałem

i koniecznie pokarz sms na Policji, przecież BN Ci wszystko napisał

To jest 20.30! Trzymajmy kciuki za kolegę Uśmiech


RE: Kasomat - Umoczony79 - 11-06-2019

"Jak policjant będzie życiowy, to napisze jak należy."

i byl bardzo życiowy , życzę każdemu takich POLICJANTÓW !!!

Sprawe maja od 30 maja i musza ja zakonczyc do 30 czerwca.

Dzis wysłali telegram o przesłuchanie osoby z kasomatu , na zakończenie powiedziano mi ze na 80% będzie umorzenie sprawy

miałem z sobą dokumenty wydrukowane -umowę , najciekawsze melie ktore zaprzeczają sobie .
Policja w papierach ma inna kwote o wiele niższa od melia z 2015 r. , pokazałem smsy które opisałem wczoraj na forum -policjant zapytał czy będą mogły byc w sprawie jako dowód

Napisal konkretnie , zapytal jaki byl mój zamiar moja odp na pokrycie długów w ktore wpadłem, nikogo nie mialem zamiaru oszukać wyludzic pieniedzy ..

pozwolil sobie skomentowac sytuacje z smsow i najlepsze to z policja ale nie ujawnie tych slow ale były "wesołe "


RE: Kasomat - Mila1 - 11-06-2019

(11-06-2019, 22:26:10)Umoczony79 napisał(a): "Jak policjant będzie życiowy, to napisze jak należy."

i byl bardzo życiowy , życzę każdemu  takich POLICJANTÓW !!!

Sprawe maja od 30 maja i musza ja zakonczyc  do 30 czerwca.

Dzis wysłali telegram o przesłuchanie osoby z kasomatu , na zakończenie  powiedziano mi  ze na 80% będzie umorzenie  sprawy

miałem z sobą dokumenty wydrukowane -umowę , najciekawsze melie ktore zaprzeczają sobie .
Policja w papierach ma inna kwote o wiele niższa  od melia z 2015 r. , pokazałem smsy które opisałem wczoraj na forum -policjant  zapytał czy będą mogły byc w sprawie jako dowód

Napisal konkretnie  , zapytal jaki byl mój zamiar moja odp  na pokrycie długów w ktore wpadłem, nikogo nie mialem zamiaru oszukać wyludzic pieniedzy ..

pozwolil sobie  skomentowac sytuacje  z smsow i najlepsze to z policja ale nie ujawnie tych slow ale były "wesołe "
O widzisz, to przydało się trzymanie kciuków  Oczko  Oczywiście żartuję, ale najważniejsze, że idzie w dobrą stronę Uśmiech


RE: Kasomat - grabi_en - 12-06-2019

Wygląda na to, że ma co się bać Policji, czego by bardzo chciała windykacja/wierzyciel, ale trzeba myśleć i zabrać z sobą dowody, które potwierdzą nasze "dobre intencje".
Te wszystkie triki, które są stosowane wobec NAS mają na celu złamanie nas, skruszenie w winie, wywołanie strachu, bojaźni i wpłynięcie na naszą psychikę.