BezNakazu.pl
Kasomat - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Chwilówki (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Kasomat (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=81)
+--- Wątek: Kasomat (/showthread.php?tid=208)

Strony: 1 2 3 4


Kasomat - Umoczony79 - 12-02-2019

Nie widzę tematu z ta chwilówka wiec pozwoliłem sobie założyć Oczko  .

Zawarłem umowę z nimi 10.4.2014.
suma:700
ostatnia informacja zadłużeniem to z 5.29.2018 na kwote 1131

W tym czasie od braku spłaty , mailowo dostaje info o rożnych konkursach jak i rozłożeniu długu na raty

(podane moje nazwisko )w rozmowach z przedstawicielami pokrzywdzonej odmawia spłaty zaciągniętej pożyczki bez
podawania wiarygodnej i uzasadnionej przyczyny.

żadnych  rozmów nie przeprowadzałem z tego co pamiętam , jedynie co pisałem to poprzez e maila próbowałem porozumienia rat ale to było na samym początku
Rowniez dostawalem zastraszenia ze wysyłają powiadomienie na policje ,

Pisze te posty nie z powodu cieszenia sie ze komuś  wiszę pieniądze
i wykiwałem tylko z powodu braku gotówki na regulowanie moich kolosalnych zobowiązań , ktore w chwilówkach przybierają   rozmiary słonia .

Czy w tym opisanym przypadku jest jakaś możliwość czegokolwiek ugrania ?
Dziękuje za rady i zrozumienie .


RE: Kasomat - Mila1 - 12-02-2019

Bo z nimi normalnie nie da się porozumieć Smutny


RE: Kasomat - Umoczony79 - 12-02-2019

Mimo ze brałem chwilówki na przełomie 2013/14 i na ten moment mija już prawie 5 lat w każdych , to jedne już dawno sie nie oglądały i oddawały do sadu a sa takie które opisuje od wczoraj co ciągną te sprawy ciągną a nigdzie z tym nie idą a wola męczyć dłużników i straszyć i to jest w moim przypadku najgorsze . Co chwila dostajemy pisma od komorników ze tyle i tyle a to były stare sprawy w których nie odbierałem żadnych listów .Wcześniej żadnych porad nigdzie nie czytałem i popłynąłem a podejrzewam ze w niektórych mógłbym jakiś grosz uratować
Jeszcze mam caspher dawniej , oni tez milczeli do wysłania moich upomnień nadpłaconych chwilówek .
Zastanawiam co będzie dalej i jakie szanse mam w tym wszystkim do wygrania czegoś ...


RE: Kasomat - grabi_en - 12-02-2019

(12-02-2019, 14:16:40)Umoczony79 napisał(a): Mimo ze brałem chwilówki na przełomie 2013/14 i na ten moment mija już prawie 5 lat w każdych , to jedne już dawno sie nie oglądały i oddawały do sadu  a sa takie które opisuje od wczoraj co ciągną te sprawy ciągną a nigdzie z tym nie idą a wola męczyć dłużników i straszyć i to jest w moim przypadku najgorsze . Co chwila dostajemy pisma od komorników ze tyle i tyle  a to były stare sprawy w których nie odbierałem żadnych listów .Wcześniej żadnych porad nigdzie nie czytałem i popłynąłem a podejrzewam ze w niektórych mógłbym jakiś grosz uratować
Jeszcze mam caspher dawniej , oni tez milczeli  do wysłania moich upomnień nadpłaconych chwilówek .
Zastanawiam co będzie dalej i jakie szanse mam w tym wszystkim do wygrania czegoś ...

Wygranych nikt nie przewidzi, bo na tą decyzję decydują dowody w sądzie, ale ja bym się nie przejmowała tylko mówiła - ja długu u Was nie mam jak uważacie inaczej zapraszam do sądu - pamiętaj to oni Ciebie mają pozwać, bo lepiej być z pozycji broniącej - niż samemu pozywać.


RE: Kasomat - Łukasz_G - 13-02-2019

(12-02-2019, 09:47:41)Umoczony79 napisał(a): Nie widzę tematu z ta chwilówka wiec pozwoliłem sobie założyć Oczko  .

Zawarłem umowę z nimi 10.4.2014.
suma:700
ostatnia informacja zadłużeniem to z 5.29.2018 na kwote 1131

W tym czasie od braku spłaty , mailowo dostaje info o rożnych konkursach jak i rozłożeniu długu na raty

(podane moje nazwisko )w rozmowach z przedstawicielami pokrzywdzonej odmawia spłaty zaciągniętej pożyczki bez
podawania wiarygodnej i uzasadnionej przyczyny.

żadnych  rozmów nie przeprowadzałem z tego co pamiętam , jedynie co pisałem to poprzez e maila próbowałem porozumienia rat ale to było na samym początku
Rowniez dostawalem zastraszenia ze wysyłają powiadomienie na policje ,

Pisze te posty nie z powodu cieszenia sie ze komuś  wiszę pieniądze
i wykiwałem tylko z powodu braku gotówki na regulowanie moich kolosalnych zobowiązań , ktore w chwilówkach przybierają   rozmiary słonia .

Czy w tym opisanym przypadku jest jakaś możliwość czegokolwiek ugrania ?
Dziękuje za rady i zrozumienie .

Pożyczka jest przedawniona Uśmiech


RE: Kasomat - Umoczony79 - 10-06-2019

Witam serdecznie po dlugiej przerwie .

Jednak stało się i proszę Was szanowne grono o porady , sugestie , została mi doba .Jutro 11.6.2019 zostaje wezwany na komisariat policji w sprawie Surat -kasomat , policjant powiedzial mi w rozmowie ze posadzaja mnie o o wyludzenie .
Wiec pytam i proszę o rady co mam mu jutro mówić , zresztą kazał mi zabracc wszystkie możliwe dokumenty które zostaną skserowane , wiec melie i inne ich propozycje .

z gory dziekuje za ewentualne pomysły . pozdrawiam Michal


RE: Kasomat - MarwPL - 10-06-2019

(10-06-2019, 22:02:49)Umoczony79 napisał(a): Witam serdecznie po dlugiej przerwie .

Jednak stało się i proszę Was szanowne grono o porady , sugestie , została mi doba .Jutro 11.6.2019 zostaje wezwany na komisariat policji w sprawie Surat -kasomat , policjant powiedzial mi w rozmowie ze posadzaja mnie o o wyludzenie .
Wiec pytam i proszę o rady co mam mu jutro mówić , zresztą kazał mi zabracc wszystkie możliwe dokumenty które zostaną skserowane , wiec melie i inne ich propozycje .

z gory dziekuje za ewentualne pomysły . pozdrawiam Michal

Która to była pożyczka z kolei u nich?
Czy coś spłaciłeś?
Czy podałeś prawdę we wniosku o pożyczkę?


RE: Kasomat - Umoczony79 - 11-06-2019

pozyczka 2
w drugiej nic ,
wszystkie dane podane w poz. sa i byly prawdziwe , , zadnych danych zadnych zmian telefonu

mam rowniez smsy z kasomatu w telefonie od 8.5. 2015 r.

smsy z 2016 z 19 lutego brzmi .

zlozono pozew nr... wydanie nakazu zaplaty z ramienia kasomat .Wplata do 20:00 kwoty 350 gwarantuje wstrzymanie procedur oraz kosztow adwokackich

26 czerwiec 2016

w zwiazku brakiem splaty skladamy zawiadomienie na policje o podejrzenie wyludzenia i nr telefonu podany , takich smsow jest 5 do 1 lipca 2016

6 lipca

ostatnia szansa na wycofanie wysyłki na policje i sie dogadać i nr tel

22 wrzesnia

informuje ze od dzis rozpoczyna sie wywiad policji w okolicach z powodu braku splaty i nr tel



29 wrzesnia

w tym tygodniu policja odwiedzi w okolicy do konca wszystkich ktorzy unikaja platnosci wplac uniknij



4 listopada

informujemy ze w zwiazku z nieobecnoscia dluznika policja ponowi wizyte na adresach powiazanych z dluznikiem

itd .


ostani sms w 28.12 2018

czy to nie jest straszenie , nekanie ?


RE: Kasomat - Mariuszd37 - 11-06-2019

Ja bym cos wplacil, ot polepszylo ci sie teraz. A w sądzie i tak przedawnienie.


RE: Kasomat - MarwPL - 11-06-2019

(11-06-2019, 00:31:23)Umoczony79 napisał(a): pozyczka 2
w drugiej nic ,
wszystkie dane podane w poz. sa i byly prawdziwe , , zadnych danych zadnych zmian telefonu

mam rowniez smsy z kasomatu w telefonie od 8.5. 2015 r.

smsy z 2016 z 19 lutego brzmi .

zlozono pozew nr... wydanie nakazu zaplaty z ramienia kasomat .Wplata do 20:00 kwoty 350 gwarantuje wstrzymanie procedur oraz kosztow adwokackich

26 czerwiec 2016

w zwiazku brakiem splaty skladamy zawiadomienie na policje o podejrzenie wyludzenia i nr telefonu podany , takich smsow jest 5 do 1 lipca 2016

6 lipca

ostatnia szansa na wycofanie wysyłki na policje i sie dogadać i nr tel

22 wrzesnia

informuje ze od dzis rozpoczyna sie wywiad policji w okolicach z powodu braku splaty i nr tel



29 wrzesnia

w tym tygodniu policja odwiedzi w okolicy do konca wszystkich ktorzy unikaja platnosci wplac uniknij



4 listopada

informujemy ze w zwiazku z nieobecnoscia dluznika policja ponowi wizyte na adresach powiazanych z dluznikiem

itd .


ostani sms w 28.12 2018

czy to nie jest straszenie , nekanie ?

Druga pożyczka to jeszcze nie wyłudzenie.
Czy coś się ważnego stało, że nie mogłeś jej spłacić, czy tylko wziąłeś i podjąłeś decyzję, że nie będziesz spłacać?

To jest zastraszanie.
Kasomat nie ma dostępu do informacji, kiedy policjant jedzie do Ciebie, a kiedy nie.
Ja bym to pokazał na policji.
Powiedziałbym, że używając policji straszyli Cię przez dłuższy czas.
Jak policjant będzie życiowy, to napisze jak należy.