BezNakazu.pl
Szybka gotówka - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: pomysły i sposoby wyjścia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Szybka gotówka (/showthread.php?tid=1820)

Strony: 1 2


Szybka gotówka - Magda88 - 14-08-2023

Czy szybka gotówka, inaczej Prosta Pożyczka ma windykację terenową? 
Dostałam takiego SMS :

Prosimy o uzgodnienie terminu spotkania z pracownikami firmy PROSTA POZYCZKA Sp. z o.o. Telefon 228 738 783 zadluzenie@szybkagotowka.pl


RE: Szybka gotówka - grabi_en - 14-08-2023

(14-08-2023, 10:15:10)Magda88 napisał(a): Czy szybka gotówka, inaczej Prosta Pożyczka ma windykację terenową? 
Dostałam takiego SMS :

Prosimy o uzgodnienie terminu spotkania z pracownikami firmy PROSTA POZYCZKA Sp. z o.o. Telefon 228 738 783 zadluzenie@szybkagotowka.pl
 Wiesz z tymi straszakami to są  tylko po to żeby dłużnika zmobilizować do błędu - czyli kontaktu telefonicznego lub maila - po to żeby mieć mocne dowody w sadzie, będą dzwonić z mnóstwa różnych telefonów kilka razy dziennie. Wątpię żeby mieli windykację terenową, ale gdyby nawet tak było to nie masz obowiązku ich wpuszczania do domu, wiem strach robi swoje, ale jak nie masz kasy na spłatę to sobie siedź cicho - ja mam wygraną Szybką Gotówkę, ostatnio był u mnie Mariuszd37 i mi wyczyścił BIK- bo niestety wpisują do baz, tylko, że ja jestem już na etapie czyszczenia baz i spłacie zobowiązań na raty.


RE: Szybka gotówka - Magda88 - 14-08-2023

Też póki co czekam aż będę mieć możliwość rozłożenia tego na raty, tak samo z Lendon, pożyczka Plus i Wandoo, postaram się w międzyczasie coś spłacić powoli z tego. Póki co Wandoo windykuje Taxat, pożyczkę plus Delta Wise a Lendon Asekuracja ale pewnie sprzedadzą dalej . Czy z tych pożyczkę jest szansa nawet już po sądzie dogadać się na raty bądź czy sprzedadzą do Kruka?


RE: Szybka gotówka - Mariuszd37 - 14-08-2023

Szybka późno idzie do SR, do 3 lat.


RE: Szybka gotówka - Magda88 - 14-08-2023

A pozostałe?


RE: Szybka gotówka - Mariuszd37 - 14-08-2023

Lednon do roku, plus też chyba w okolicach roku-dwóch.


RE: Szybka gotówka - Magda88 - 14-08-2023

Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam serdecznie


RE: Szybka gotówka - grabi_en - 15-08-2023

(14-08-2023, 16:28:43)Magda88 napisał(a): Też póki co czekam aż będę mieć możliwość rozłożenia tego na raty, tak samo z Lendon, pożyczka Plus i Wandoo, postaram się w międzyczasie coś spłacić powoli z tego. Póki co Wandoo windykuje Taxat, pożyczkę plus Delta Wise a Lendon Asekuracja ale pewnie sprzedadzą dalej . Czy z tych pożyczkę jest szansa nawet już po sądzie dogadać się na raty bądź czy sprzedadzą do Kruka?

Twoim zadaniem jest teraz - zamykanie rozpoczętych spłat pożyczek i nie dokładaj ich więcej, bo popłyniesz na przegranych. Pamiętaj jak zobowiązanie spłacisz, żądaj zaświadczenia, że zostało spłacone (bardzo ważne). W moim przypadku tylko dwie pożyczki: Tani Kredyt i Szybka Moneta - nie wyraziły zgody na raty, a z innymi poszło łatwo dojść do porozumienia na spłatę w ratach. Z mojego doświadczenia wszystkie długi które miałam w Kruku - były wygrane.


RE: Szybka gotówka - Magda88 - 15-08-2023

Spłacam jedną i do zera i następną, czy z Lendon można dojść do porozumienia na raty czy może lepiej czekać aż trafi to do Kruka? I co z pozostałymi? Wandoo i Delta z pożyczka Plus? Chciałabym się przygotować na kolejne ich kroki, a w międzyczasie spłacać ile damy radę


RE: Szybka gotówka - Mariuszd37 - 15-08-2023

Płać jedną do końca np Lendon i nie oglądaj się na nic, sama sobie ugodę robisz.