BezNakazu.pl
Wyrok oddalający bez potrzeby przeprowadzania rozprawy. - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Parabanki (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Dział: Takto Finanse Sp. z o.o. (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Wyrok oddalający bez potrzeby przeprowadzania rozprawy. (/showthread.php?tid=182)



Wyrok oddalający bez potrzeby przeprowadzania rozprawy. - MarwPL - 16-01-2019

Sąd po złożeniu naszego stanowiska w sprawie nie miał najmniejszych wątpliwości, że powództwo nie zasługuje na uwzględnienie i na posiedzeniu niejawnym, czyli bez wyznaczania terminu rozprawy wydał wyrok oddalający w całości.


RE: Wyrok oddalający bez potrzeby przeprowadzania rozprawy. - Mila1 - 16-01-2019

(16-01-2019, 19:51:48)MarwPL napisał(a): Sąd po złożeniu naszego stanowiska w sprawie nie miał najmniejszych wątpliwości, że powództwo nie zasługuje na uwzględnienie i na posiedzeniu niejawnym, czyli bez wyznaczania terminu rozprawy wydał wyrok oddalający w całości.

Miód na moje oczy Oczko


RE: Wyrok oddalający bez potrzeby przeprowadzania rozprawy. - grabi_en - 16-01-2019

Kiedyś od Takto  pożyczyłam kasę i wiedziałam, że za chwile ich spłacę, wypowiedziałam umowę, ale te telefony od windykacji po kilka razy dziennie - wtedy jeszcze odbierałam telefony, że obiecałam im oddać w określonym terminie tak mnie zdołowały, że obiecałam sobie, że nigdy więcej od nich nie wezmę. Jakoś wcale mi ich nie żal.


RE: Wyrok oddalający bez potrzeby przeprowadzania rozprawy. - Biedronka 24 - 07-08-2019

Takto mi się pojawiło w sądzie rejonowym dziś.


RE: Wyrok oddalający bez potrzeby przeprowadzania rozprawy. - Biedronka 24 - 10-10-2019

Odebrałam dziś pozew z poczty, z datą rozprawy, oczywiście poproszę o pomoc BN. W kopercie mam też płytę CD, nie mogę jej odtworzyć, bo nie mam jakiegoś programu z laptopie, co to może być?


RE: Wyrok oddalający bez potrzeby przeprowadzania rozprawy. - Mila1 - 10-10-2019

(10-10-2019, 17:47:59)Biedronka 24 napisał(a): Odebrałam dziś pozew z poczty, z datą rozprawy, oczywiście poproszę o pomoc BN. W kopercie mam też płytę CD, nie mogę jej odtworzyć, bo nie mam jakiegoś programu z laptopie, co to może być?

Pewnie nagranie rozmowy z tobą...


RE: Wyrok oddalający bez potrzeby przeprowadzania rozprawy. - MarwPL - 10-10-2019

(10-10-2019, 17:47:59)Biedronka 24 napisał(a): Odebrałam dziś pozew z poczty, z datą rozprawy, oczywiście poproszę o pomoc BN. W kopercie mam też płytę CD, nie mogę jej odtworzyć, bo nie mam jakiegoś programu z laptopie, co to może być?

Może to być rozmowa telefoniczna na fakt zawarcia umowy pożyczki lub też i rozmowy windykacyjne.


RE: Wyrok oddalający bez potrzeby przeprowadzania rozprawy. - Biedronka 24 - 10-10-2019

(10-10-2019, 18:59:58)MarwPL napisał(a):
(10-10-2019, 17:47:59)Biedronka 24 napisał(a): Odebrałam dziś pozew z poczty, z datą rozprawy, oczywiście poproszę o pomoc BN. W kopercie mam też płytę CD, nie mogę jej odtworzyć, bo nie mam jakiegoś programu z laptopie, co to może być?

Może to być rozmowa telefoniczna na fakt zawarcia umowy pożyczki lub też i rozmowy windykacyjne.

Odtworzyłam w telefonie, zgadza się to dwie rozmowy, jedna podczas przygotowania mi oferty i druga już sporządzenie wniosku pożyczkowego.....wygląda na to że "leżę". Jedyne co mnie pociesza, to to, że kwota pożyczki 4600 zł a ja spłaciłam 5531 zł.

(10-10-2019, 19:10:58)Biedronka 24 napisał(a):
(10-10-2019, 18:59:58)MarwPL napisał(a):
(10-10-2019, 17:47:59)Biedronka 24 napisał(a): Odebrałam dziś pozew z poczty, z datą rozprawy, oczywiście poproszę o pomoc BN. W kopercie mam też płytę CD, nie mogę jej odtworzyć, bo nie mam jakiegoś programu z laptopie, co to może być?

Może to być rozmowa telefoniczna na fakt zawarcia umowy pożyczki lub też i rozmowy windykacyjne.

Odtworzyłam w telefonie, zgadza się to dwie rozmowy, jedna podczas przygotowania mi oferty i druga już sporządzenie wniosku pożyczkowego.....wygląda na to że "leżę". Jedyne co mnie pociesza, to to, że kwota pożyczki 4600 zł a ja spłaciłam 5531 zł.

Odsłuchałam wszystko od początku do końca, umowa miała być podpisana telefonicznie, jednak podczas sporządzania wniosku konsultantka poinformowała mnie, że wniosek musi iść jeszcze do akcepracji. Nie ma mowy w nagraniu o zawarciu umowy.


RE: Wyrok oddalający bez potrzeby przeprowadzania rozprawy. - Mariuszd37 - 11-10-2019

A przelew?


RE: Wyrok oddalający bez potrzeby przeprowadzania rozprawy. - Biedronka 24 - 11-10-2019

(11-10-2019, 08:04:40)Mariuszd37 napisał(a): A przelew?

Tych kartek w pozwie było tak dużo, że nie zwróciłam uwagi czy dołączyli przelew, a dziś już wysłałam do BN.