BezNakazu.pl
Sankcja kredytu darmowego czy warto - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Sankcja Kredytu darmowego (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Dział: Ogólnie o SKD (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=33)
+--- Wątek: Sankcja kredytu darmowego czy warto (/showthread.php?tid=1810)



Sankcja kredytu darmowego czy warto - TaAnastazja - 02-05-2023

Witam serdecznie, 
Trafilam na Wasze forum, przez czysty przypadek, bo szukałam informacji na temat SKD. Powiedzcie mi jak to wygląda w praktyce ? Czytałam u Was, że niejednokrotnie trzeba walczyć o ten zwrot itd. Mma kredyt w banku Millenium, jest kredyt gotówkowy. Dałam umowe do bezplatnej analizy i niby znaleźli tam jakiś błąd, odpisali , ze niby umowa kwalifikuje się do SKD. Moje pytanie,  czy warto korzystać z tych firm typu zwrotybankowe, onecredit czy zwrotyodsetek? Będę wdzięczna za odpowiedź i za Waszą pomoc.


RE: Sankcja kredytu darmowego czy warto - grabi_en - 04-05-2023

(02-05-2023, 13:34:22)TaAnastazja napisał(a): Witam serdecznie, 
Trafilam na Wasze forum, przez czysty przypadek, bo szukałam informacji na temat SKD. Powiedzcie mi jak to wygląda w praktyce ? Czytałam u Was, że niejednokrotnie trzeba walczyć o ten zwrot itd. Mma kredyt w banku Millenium, jest kredyt gotówkowy. Dałam umowe do bezplatnej analizy i niby znaleźli tam jakiś błąd, odpisali , ze niby umowa kwalifikuje się do SKD. Moje pytanie,  czy warto korzystać z tych firm typu zwrotybankowe, onecredit czy zwrotyodsetek? Będę wdzięczna za odpowiedź i za Waszą pomoc.

Nikt dobrowolnie nie oddaje kasy, a tym bardziej bank - trzeba walczyć w sądzie.
Co do pytania czy warto korzystać z firm wymienionych wyżej - tak szczerze pierwszy raz o nich słyszę, ponadto nie każdy się zna na SKD łącznie z sądem - ja bym była ostrożna i jak by mi mój Pełnomocnik powiedział mamy szansę wygrania i by mi to uargumentował - to bym zaryzykowała...


RE: Sankcja kredytu darmowego czy warto - Mariuszd37 - 04-05-2023

Samemu to g zrobisz.


RE: Sankcja kredytu darmowego czy warto - MarwPL - 04-05-2023

(02-05-2023, 13:34:22)TaAnastazja napisał(a): Witam serdecznie, 
Trafilam na Wasze forum, przez czysty przypadek, bo szukałam informacji na temat SKD. Powiedzcie mi jak to wygląda w praktyce ? Czytałam u Was, że niejednokrotnie trzeba walczyć o ten zwrot itd. Mma kredyt w banku Millenium, jest kredyt gotówkowy. Dałam umowe do bezplatnej analizy i niby znaleźli tam jakiś błąd, odpisali , ze niby umowa kwalifikuje się do SKD. Moje pytanie,  czy warto korzystać z tych firm typu zwrotybankowe, onecredit czy zwrotyodsetek? Będę wdzięczna za odpowiedź i za Waszą pomoc.

Sankcja kredytu darmowego to dobra rzecz pod warunkiem, że trafisz na sąd, który po pierwsze zna się na tych przepisać, dwa stosuje je i trzy rozumie te przepisy.
Powyższe na o tyle znaczenie, że sprawa z SKD sprawie nie równa.
Wszystko będzie zależeć jakie błędy są w umowie kredytowej i jaki sąd będzie tą sprawę rozpatrywał.
Jeśli masz życzenie również i do mnie możesz przesłać skan umowy do analizy.


RE: Sankcja kredytu darmowego czy warto - TaAnastazja - 05-05-2023

Hejka, bardzo dziękuję za odpowiedzi. Bardzo podobnie, to co tutaj napisaliście, czytałam też na innym forum w tym również od innego prawnika itd. który siedzi w SKD od początku, że sankcja w sądzie to taka loteria. Czytałam, ze są kancelarie, które załatwiaja takie sprawy polubownie bez sądu, a przynajmniej tak się starają. Co do tych co wymieniłam w poście...... zorientowałam się jak to wygląda cenowo Duży uśmiech analiza umowy darmowa a potem od odzyskanej kwoty 50% zabierają. Ja już wiem, że raczej nie skorzystam z żadnej z nich... Prześledziłam troszkę temat i jak widzę te krótkie filmiki na FB -" czytaj umowy, masz szanse na zwrot odsetek." bla bla bla... wszystko pięknie ładne wygląda, a w praktyce jest troszkę inaczej. Po prostu kasę wyczuli niektórzy. Ja mam kredyt gotówkowy, umowa trwa, kredyt jest splacany regularnie co miesiąc od listopada 2018 bez ani jednego dnia spóźnienia, wszystko w terminie. Umowę mam do 15.10.2026