BezNakazu.pl
CreditStard sp. zo.o. - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Chwilówki (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: propozycje (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Wątek: CreditStard sp. zo.o. (/showthread.php?tid=181)

Strony: 1 2 3 4


RE: CreditStard sp. zo.o. - Biedronka 24 - 30-03-2019

Creditstar - cesja do Heimondo Sp. z o.o przekazało do epu. Zobaczymy co będzie dalej.


RE: CreditStard sp. zo.o. - Anastazja86 - 31-03-2019

Ja mam deltawiste za creditstar. I z epu przekazali do sądu właściwego. Mam konto na portalu sądu apelacyjnego . Nie ogarniam za bardzo. I mam pytanie. Skąd będę wiedziała że ta sprawa już wpłynęła do sądu?? Coś mi przysla? Czy maila dostanę? Czy może na tym portalu będę widziała?
Nie wiem jak Wy Ale ja nie lubię niedzieli po południu. Zawsze się boję nowego tygodnia. ..


RE: CreditStard sp. zo.o. - grabi_en - 31-03-2019

(31-03-2019, 18:49:02)Anastazja86 napisał(a): Ja mam deltawiste  za creditstar.  I z epu  przekazali do sądu właściwego.  Mam konto na portalu sądu  apelacyjnego . Nie ogarniam za bardzo. I mam pytanie. Skąd będę wiedziała że ta sprawa już wpłynęła  do sądu?? Coś mi przysla? Czy maila dostanę? Czy może na tym portalu będę widziała?
Nie wiem jak Wy Ale ja nie lubię niedzieli  po południu. Zawsze się boję nowego tygodnia. ..

Nikt Sądu Apelacyjnego nie ogarnia, nie licz, że tam jest jak w EPU. Nic Ci nie przyślą z SA, hehe e-maila  sama musisz to kontrolować, dostaniesz jak  sąd coś postanowi wtedy jest powiadomienie z Portalu Informacyjnego.


RE: CreditStard sp. zo.o. - Biedronka 24 - 31-03-2019

(31-03-2019, 18:49:02)Anastazja86 napisał(a): Ja mam deltawiste za creditstar. I z epu przekazali do sądu właściwego. Mam konto na portalu sądu apelacyjnego . Nie ogarniam za bardzo. I mam pytanie. Skąd będę wiedziała że ta sprawa już wpłynęła do sądu?? Coś mi przysla? Czy maila dostanę? Czy może na tym portalu będę widziała?
Nie wiem jak Wy Ale ja nie lubię niedzieli po południu. Zawsze się boję nowego tygodnia. ..

Ja też nie lubię, tym bardziej że coraz więcej spraw wpływa do sądu. Mam też dziwne uczucie dziś, bo do pracy nie idę...


RE: CreditStard sp. zo.o. - Anastazja86 - 31-03-2019

Biedronka 24 a skąd wiesz że Ci sprawy nowe wpływają do sądu?


RE: CreditStard sp. zo.o. - Mila1 - 31-03-2019

(31-03-2019, 21:25:12)Anastazja86 napisał(a): Biedronka  24 a  skąd wiesz że Ci sprawy nowe wpływają  do sądu?

Jeśli coś się pojawia na portalu to dostajesz maila, ale nie wszystko jest wprowadzane. To zależy od sekretarza - tak mi odpowiedziano. Smutny


RE: CreditStard sp. zo.o. - Biedronka 24 - 31-03-2019

(31-03-2019, 21:25:12)Anastazja86 napisał(a): Biedronka 24 a skąd wiesz że Ci sprawy nowe wpływają do sądu?

W Epu widzę, jak każdy. Na portalu apelacyjnym nie widzę nowych, widzę tylko co się dzieje ze sprawami, o które pisałam żeby otrzymać dostęp.


RE: CreditStard sp. zo.o. - Mariuszd37 - 01-04-2019

Na sa ja widze wszystko co nowe, ale uwazaj jak rozprawabedzie to nic do domu nie dostaniesz.


RE: CreditStard sp. zo.o. - Biedronka 24 - 16-05-2019

(30-03-2019, 15:14:09)Biedronka 24 napisał(a): Creditstar - cesja do Heimondo Sp. z o.o przekazało do epu. Zobaczymy co będzie dalej.

Ja już nic nie rozumiem, mam w epu nakaz zapłaty. W ekruku mam zadłużenie w Credit Star i jest możliwość dowolnych wpłat, bez podpisywania ugody. Heimondo mnie pozwało a Credit Star chce żebym spłacała w dowolnych kwotach?


RE: CreditStard sp. zo.o. - MarwPL - 17-05-2019

(16-05-2019, 21:59:27)Biedronka 24 napisał(a):
(30-03-2019, 15:14:09)Biedronka 24 napisał(a): Creditstar - cesja do Heimondo Sp. z o.o przekazało do epu. Zobaczymy co będzie dalej.

Ja już nic nie rozumiem, mam w epu nakaz zapłaty. W ekruku mam zadłużenie w Credit Star i jest możliwość dowolnych wpłat, bez podpisywania ugody. Heimondo mnie pozwało a Credit Star chce żebym spłacała w dowolnych kwotach?

Albo coś pomieszałaś, albo Cię kilka razy sprzedano.
Przejrzyj papiery i maile, być może Kruk tylko windykuje.