BezNakazu.pl
Łatwy Kredyt - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Parabanki (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Dział: propozycje (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=43)
+--- Wątek: Łatwy Kredyt (/showthread.php?tid=177)

Strony: 1 2


Łatwy Kredyt - grabi_en - 14-01-2019

Mam kolejną sprawę w EPU i nic dziwnego, ale bardzo mnie zszokowało jak przeglądałam swoje papiery, że windykacja Kaczmarski żądała ode mnie więcej kasy do spłaty niż teraz jest w EPU - dla jasności nic po tej dacie wezwania nie wpłacałam.


RE: Łatwy Kredyt - Mila1 - 14-01-2019

(14-01-2019, 14:39:35)grabi_en napisał(a): Mam kolejną sprawę w EPU i nic dziwnego, ale bardzo mnie zszokowało jak przeglądałam swoje papiery, że windykacja Kaczmarski żądała ode mnie więcej kasy do spłaty niż teraz jest w EPU - dla jasności nic po tej dacie wezwania nie wpłacałam.

Tych spłaciłam!


RE: Łatwy Kredyt - grabi_en - 14-01-2019

(14-01-2019, 15:24:00)Mila1 napisał(a):
(14-01-2019, 14:39:35)grabi_en napisał(a): Mam kolejną sprawę w EPU i nic dziwnego, ale bardzo mnie zszokowało jak przeglądałam swoje papiery, że windykacja Kaczmarski żądała ode mnie więcej kasy do spłaty niż teraz jest w EPU - dla jasności nic po tej dacie wezwania nie wpłacałam.

Tych spłaciłam!

Ja mam ich prawie spłaconych, kwestia tego czy SR uzna przedłużenie niestety nie na ostatniej pożyczce, ale i tak nie jest źle bo mi zostaną jakieś złotówki do spłaty gdybym przegrała.


RE: Łatwy Kredyt - grabi_en - 15-01-2019

Ale EPU szybko działa - mam już ich rozpatrzonych i dostali nakaz zapłaty.


RE: Łatwy Kredyt - Mila1 - 15-01-2019

(15-01-2019, 12:09:10)grabi_en napisał(a): Ale EPU szybko działa - mam już ich rozpatrzonych i dostali nakaz zapłaty.

To u nich niespodziewane!


RE: Łatwy Kredyt - Mariuszd37 - 15-01-2019

No to czas na sprzeciw.


RE: Łatwy Kredyt - Mila1 - 15-01-2019

(15-01-2019, 20:56:38)Mariuszd37 napisał(a): No to czas na sprzeciw.

Nie tak szybko! Najpierw niech dostanie!


RE: Łatwy Kredyt - grabi_en - 15-01-2019

(15-01-2019, 21:12:22)Mila1 napisał(a):
(15-01-2019, 20:56:38)Mariuszd37 napisał(a): No to czas na sprzeciw.

Nie tak szybko! Najpierw niech dostanie!

A ja chyba z miejsca ustanowię Pełnomocnika i będę miała sprawę z głowy, niech piszą do BN Oczko.


RE: Łatwy Kredyt - Umoczony79 - 11-02-2019

Proszę Państwa o konkretna poradę.

Wszystko zaczęło się jak na innym forum , poczytałem o zwrotach z nadpłaconych pożyczek . Wiec do kogo moglem napisałem o zwroty, również w tym gronie była firma Łatwy kredyt . przypomniałem im o sobie bo do tego momentu zaczęły się telefony a po pewnym czasie nękanie mnie SMS, wirtualnymi wizytami , meliami .
A od kilku miesięcy przekazali sprawę najgłupszej firmie windykacyjnej VEX. Ta agencja nigdy nie byla w moim miejscu zamieszkania ani nic innego nie zrobiła w tej sprawie tylko jedyny sposób to nękanie i straszenie ze nie dokonałem wpłaty w umówionym terminie (do dzisiejszego dnia nie przeprowadziłem z głupkami żadnej roz. telefonicznej )

przedstawie fakty

Ennad (operator pożyczki)
Wierzyciel: http://www.latwykredyt.pl
Data zawarcia umowy: 2014-04-11
Data płatności: 2014-05-11
pozyczone-1600
Całkowita kwota kredytu -1888
Saldo zadłużenia: 2689,41-na 7.2.2019

slogany znane ale przytoczę te z melia z 7 lutego :

Informujemy, że otrzymaliśmy zlecenie wizyty windykatorów w Twoim miejscu zamieszkania bo w sposób rażący i urągający powszechnie oczekiwanym zachowaniom społecznym złamałeś warunki zawartej umowy.

Gdzie Twój wierzyciel życzy sobie, aby nasi windykatorzy Cię próbowali zastać? W miejscu, który sam w umowie wskazałeś jako Twoje miejsce zamieszkania, czyli:Jeśli nie oddasz długu wynikającego z zawartej przez Ciebie umowy w ciągu dwóch dni od daty odczytania tego emaila to uprzedzamy, że pod powyższym miejscem zamieszkania będą próbowali Cię zastać windykatorzy.


Przez te ponad juz 5 lat z mojej strony była cisza , zero sygnału .

Wiec moje pytania brzmią .
Co z tym problemem mam zrobić?
Nie dostałem żadnego polecenia zapłaty i innych znanych metod .
Czytając rożne strony , opinia panuje taka z podobnym problem ze sprawa jest wygrana .
Ale gdy sprawa trafi do komornika (wiem na początek sad ) i tak będę musiał płacić

Proszę Państwa o wskazówki , rożne rady czy odzywać się do nich zwlekac etc .

Dziękuje z gory za odzew , pozdrawiam


RE: Łatwy Kredyt - MarwPL - 11-02-2019

(11-02-2019, 12:06:43)Umoczony79 napisał(a): Proszę Państwa o konkretna poradę.

Wszystko zaczęło się jak na innym forum , poczytałem o zwrotach z nadpłaconych pożyczek . Wiec do kogo moglem napisałem o zwroty, również w tym gronie była firma Łatwy kredyt . przypomniałem im o sobie bo do tego momentu zaczęły się telefony a po pewnym czasie nękanie mnie SMS, wirtualnymi wizytami , meliami .
A od kilku miesięcy przekazali sprawę najgłupszej firmie windykacyjnej VEX. Ta agencja nigdy nie byla w moim miejscu zamieszkania ani nic innego nie zrobiła w tej sprawie tylko jedyny sposób to nękanie i straszenie ze nie dokonałem wpłaty w umówionym terminie (do dzisiejszego dnia nie przeprowadziłem z głupkami żadnej roz. telefonicznej )

przedstawie fakty

Ennad (operator pożyczki)
Wierzyciel: http://www.latwykredyt.pl
Data zawarcia umowy: 2014-04-11
Data płatności: 2014-05-11
pozyczone-1600
Całkowita kwota kredytu -1888
Saldo zadłużenia: 2689,41-na 7.2.2019

slogany znane ale przytoczę te z melia z 7 lutego :

Informujemy, że otrzymaliśmy zlecenie wizyty windykatorów w Twoim miejscu zamieszkania bo w sposób rażący i urągający powszechnie oczekiwanym zachowaniom społecznym złamałeś warunki zawartej umowy.

Gdzie Twój wierzyciel życzy sobie, aby nasi windykatorzy Cię próbowali zastać? W miejscu, który sam w umowie wskazałeś jako Twoje miejsce zamieszkania, czyli:Jeśli nie oddasz długu wynikającego z zawartej przez Ciebie umowy w ciągu dwóch dni od daty odczytania tego emaila to uprzedzamy, że pod powyższym miejscem zamieszkania będą próbowali Cię zastać windykatorzy.


Przez te ponad juz 5 lat z mojej strony była cisza , zero sygnału .

Wiec moje pytania brzmią .
Co z tym problemem mam zrobić?
Nie dostałem żadnego polecenia zapłaty i innych znanych metod .
Czytając rożne strony , opinia panuje taka z podobnym problem ze sprawa jest wygrana .
Ale gdy sprawa trafi do komornika (wiem na początek sad ) i tak będę musiał płacić

Proszę Państwa o wskazówki , rożne rady czy odzywać się do nich zwlekac etc .

Dziękuje z gory za odzew , pozdrawiam

Nie rób nic.
Czekaj cierpliwie na papiery z sądu.
Z tego co widzę, to roszczenie już jest przedawnione.
Wszystko zależy w jakiej formie upomniałeś się od nich o zwroty.