BezNakazu.pl
Cross Finance - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Windykacja (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=53)
+--- Dział: Moje doświadczenia z windykatorami (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Wątek: Cross Finance (/showthread.php?tid=1753)

Strony: 1 2


Cross Finance - grabi_en - 07-05-2022

Co za dziadowska firma!!!
Reklama na stronie wzruszająca i otwierająca serce i ręce, a po dwóch rozmowach - a ja nerwowa jestem stwierdzam dziadostwo, dziadostwo, metody z przed epoki w sprawie zawarcia ugody i do tego żadnej pozytywnej opinii o ich działaniu.


RE: Cross Finance - Mila1 - 07-05-2022

(07-05-2022, 05:55:42)grabi_en napisał(a): Co za dziadowska firma!!!
Reklama na stronie wzruszająca i otwierająca serce i ręce, a po dwóch rozmowach - a ja nerwowa jestem stwierdzam dziadostwo, dziadostwo, metody z przed epoki w sprawie zawarcia ugody i do tego żadnej pozytywnej opinii o ich działaniu.

No co ty? Ciągle piszą z propozycją dogadania się w sprawie , gdzie było oddalenie  Język


RE: Cross Finance - grabi_en - 07-05-2022

(07-05-2022, 09:51:32)Mila1 napisał(a):
(07-05-2022, 05:55:42)grabi_en napisał(a): Co za dziadowska firma!!!
Reklama na stronie wzruszająca i otwierająca serce i ręce, a po dwóch rozmowach - a ja nerwowa jestem stwierdzam dziadostwo, dziadostwo, metody z przed epoki w sprawie zawarcia ugody i do tego żadnej pozytywnej opinii o ich działaniu.

No co ty? Ciągle piszą z propozycją dogadania się w sprawie , gdzie było oddalenie  Język

Piszą i owszem co innego piszą, a co innego mówią, po telefonie propozycja jest nie aktualna i już - czyli mają taką politykę, najlepiej chcą całość, bo jak przez 2 lata nie odłożyłam kasy - nie odłożyłam nawet złotówki, drugi telefon inna osoba - ile mogę wpłacić natychmiast - nic - jak to, mówię po to dzwonię i piszę do WAS żeby dług rozłożyć na raty - nie da się, bo inaczej będzie komornik, to niech idą w pi***iec, może mi do poniedziałku przejdzie i zadzwonię jeszcze raz.

Wklejam 1 z brzegu o o nich opinie i też przestaje z nimi rozmawiać będę z bankiem rozmawiać.


Dno i metr mułu. Windykacja na poziomie XIX wieku. Tzw. windykator terenowy poszedł odwiedził mojego sąsiada i opowiedział mu (udając zatroskanego) jakieś bzdury o rzekomej licytacji mojej nieruchomości.
Nieprofesjonalni ludzie próbowali do mnie wydzwaniać i.. psuć mi nastrój(?). To jedyne co mieli do zaoferowania. Wystarczyła instalacja aplikacji blokującej by zakończyć ten cyrk. (Pozdrawiam pannę "kierowniczkę", która powiedziała mi ucieszona "no to będziemy dzwonić?".
Ujmę to delikatnie tak: Ty ścierwo! Otóż NIKT z CF już się do mnie nie dodzwonił, nawet wasz automat.
Spłatę należności ustaliłem sobie bezpośrednio z bankiem, oczywiście z pominięciem tej żenującej firmy.


RE: Cross Finance - Mariuszd37 - 07-05-2022

Też miło ich nie wspominam, stara epoka. Już Provident ma lepszą windę.


RE: Cross Finance - grabi_en - 07-05-2022

(07-05-2022, 16:57:25)Mariuszd37 napisał(a): Też miło ich nie wspominam, stara epoka. Już Provident ma lepszą windę.

Omijam tych dziadów, bank mi odpowiedział tak i po co sobie szarpać nerwy:
 Szanowna Pani,

jeśli ma Pani trudności ze spłatą swojej pożyczki, zapraszam do kontaktu z naszym Działem Monitoringu Kredytowego pod numerem xxxxxxxxx od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.

Możemy także ustalić dogodny sposób spłaty Pani zobowiązania, inny niż ustalony w umowie kredytowej, jeśli złoży Pani wniosek o restrukturyzację.


RE: Cross Finance - Mariuszd37 - 07-05-2022

To taki stary typ windykacji. Na szczęście i signi i provident i inni wola hajs niż pierdy a mieć 0$.

Miekka windykacja jest trendy i naprawdę działa, czego i cross finance i wam życzę.

Takie p.s. W sumie miło widzieć że po 5 latach wszystko się zmienia na lepsze a taka windykacja to już tylko źle wspomnienie, może te firmy zmienia windykację jak np brudkowskimi podziękowali w większości. Kasa i szacunek idą w parze... I też zwykły rachunek finansowy.


RE: Cross Finance - grabi_en - 07-05-2022

(07-05-2022, 18:46:34)Mariuszd37 napisał(a): To taki stary typ windykacji. Na szczęście i signi i provident i inni wola hajs niż pierdy a mieć 0$.

Miekka windykacja jest trendy i naprawdę działa, czego i cross finance i wam życzę.

Takie p.s. W sumie miło widzieć że po 5 latach wszystko się zmienia na lepsze a taka windykacja to już tylko źle wspomnienie, może te firmy zmienia windykację jak np brudkowskimi podziękowali w większości. Kasa i szacunek idą w parze... I też zwykły rachunek finansowy.

Zdaję sobie sprawę, ze po przegranej sprawie - muszę to spłacić, ale w granicach rozsądku, a nie natychmiast wszystko.
W jakim świecie ONI żyją, wszystko strasznie idzie w górę, stopy procentowe w ciągu 6 miesięcy poszły wzwyż osiem razy, ale oczywiście najlepiej i najłatwiej uderzyć w dłużnika i mu jeszcze dokopać.


RE: Cross Finance - grabi_en - 08-05-2022

Wszyscy zmieniają podejście do klienta, bo każdy ma prawo popełniać błędy z których wyciągnie wnioski, ale Cross Finance  działa w sposób nie cywilizowany, bez żadnej empatii do drugiego człowieka, a na stronie tacy ugodowi i pomocni - szczere kłamstwo, a polityka ich działania - wzburzająca, może jakbym była na początku długów to bym się wystraszyła i usiadła w kąt i płakała.


RE: Cross Finance - Mariuszd37 - 08-05-2022

Już wiem, cross to taki signi tylko ze z Trójmiasta obsługuje eques fundusz sekureku. Tylko że signi poszło po rozum do głowy a cross żyje w starym systemie z początku lat 10tych. Jak inne firmy też obsługuje to im współczuję.


RE: Cross Finance - grabi_en - 09-05-2022

(08-05-2022, 17:52:34)Mariuszd37 napisał(a): Już wiem, cross to taki signi tylko ze z Trójmiasta obsługuje eques fundusz sekureku. Tylko że signi poszło po rozum do głowy a cross żyje w starym systemie z początku lat 10tych. Jak inne firmy też obsługuje to im współczuję.

Każde działanie firmy, zależy od szefostwa i polityki jaką obiorą, ONI zapomnieli, że świat się zmienia, że człowieka należy traktować z szacunkiem i być mu pomocnym, a nie uskuteczniać politykę OSZUSTWA.