BezNakazu.pl
Kolejny pozew z weksla i kolejny wyrok korzystny dla naszego klienta. - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Główny (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Wygrane i przegrane (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=80)
+--- Wątek: Kolejny pozew z weksla i kolejny wyrok korzystny dla naszego klienta. (/showthread.php?tid=175)



Kolejny pozew z weksla i kolejny wyrok korzystny dla naszego klienta. - MarwPL - 11-01-2019

Profi Credit chciało ponad 10000 zł.
W sądzie zeszło nam "grubo" ponad rok, ale się opłaciło czekać.
Sąd nie dał wiary twierdzeniom pożyczkodawcy.
W sumie to poparł praktycznie wszystkie nasze zarzuty, włącznie z brakiem wymagalności roszczenia i brakiem wykazania skąd się wzięła kwota na wekslu.
Aby wygrać wnikliwie zapoznaliśmy się ze wszystkimi dowodami i właśnie te szczegóły pogrążyły Profi :-)
Są oddalił powództwo w całości.


RE: Kolejny pozew z weksla i kolejny wyrok korzystny dla naszego klienta. - Mila1 - 11-01-2019

(11-01-2019, 23:26:10)MarwPL napisał(a): Profi Credit chciało ponad 10000 zł.
W sądzie zeszło nam "grubo" ponad rok, ale się opłaciło czekać.
Sąd nie dał wiary twierdzeniom pożyczkodawcy.
W sumie to poparł praktycznie wszystkie nasze zarzuty, włącznie z brakiem wymagalności roszczenia i brakiem wykazania skąd się wzięła kwota na wekslu.
Aby wygrać wnikliwie zapoznaliśmy się ze wszystkimi dowodami i właśnie te szczegóły pogrążyły Profi :-)
Są oddalił powództwo w całości.

Oby dla mnie był tak samo łaskawy Język


RE: Kolejny pozew z weksla i kolejny wyrok korzystny dla naszego klienta. - uspokajaczka - 11-01-2019

(11-01-2019, 23:26:10)MarwPL napisał(a): Profi Credit chciało ponad 10000 zł.
W sądzie zeszło nam "grubo" ponad rok, ale się opłaciło czekać.
Sąd nie dał wiary twierdzeniom pożyczkodawcy.
W sumie to poparł praktycznie wszystkie nasze zarzuty, włącznie z brakiem wymagalności roszczenia i brakiem wykazania skąd się wzięła kwota na wekslu.
Aby wygrać wnikliwie zapoznaliśmy się ze wszystkimi dowodami i właśnie te szczegóły pogrążyły Profi :-)
Są oddalił powództwo w całości.

To są informacje budujące dłużników.
Moje gratulacje za profesjonalne podejście do tematu.


RE: Kolejny pozew z weksla i kolejny wyrok korzystny dla naszego klienta. - Mariuszd37 - 12-01-2019

Gratulacje.


RE: Kolejny pozew z weksla i kolejny wyrok korzystny dla naszego klienta. - Sk0pek - 12-01-2019

Piękne bo 16 stycznia mam sprawę z Profi :p


RE: Kolejny pozew z weksla i kolejny wyrok korzystny dla naszego klienta. - Mila1 - 12-01-2019

(12-01-2019, 12:10:02)Sk0pek napisał(a): Piękne bo 16 stycznia mam sprawę z Profi :p

Ja 23 i następną 5.03! Nadzieja umiera ostatnia Smutny


RE: Kolejny pozew z weksla i kolejny wyrok korzystny dla naszego klienta. - Sk0pek - 12-01-2019

Nadzieją matką głupich, umiera ostatnia ale pamiętaj że każda matka kocha swoje dzieci Uśmiech


RE: Kolejny pozew z weksla i kolejny wyrok korzystny dla naszego klienta. - grabi_en - 12-01-2019

(12-01-2019, 13:15:00)Sk0pek napisał(a): Nadzieją matką głupich, umiera ostatnia ale pamiętaj że każda matka kocha swoje dzieci Uśmiech

Zaraz się rozpłynę i się stopię, ale fakt wiara czyni cuda w tym przypadku - nasza pomoc prawna.


RE: Kolejny pozew z weksla i kolejny wyrok korzystny dla naszego klienta. - Mila1 - 12-01-2019

(12-01-2019, 13:24:27)grabi_en napisał(a):
(12-01-2019, 13:15:00)Sk0pek napisał(a): Nadzieją matką głupich, umiera ostatnia ale pamiętaj że każda matka kocha swoje dzieci Uśmiech

Zaraz się rozpłynę i się stopię, ale fakt wiara czyni cuda w tym przypadku - nasza pomoc prawna.

 Znane mu są jakieś czary  Oczko  ? I sama sobie odpowiem- wiedza i doświadczenie!  I tylko w tym nasza nadzieja Duży uśmiech


RE: Kolejny pozew z weksla i kolejny wyrok korzystny dla naszego klienta. - Biedronka 24 - 12-01-2019

Jedno jest pewne, wybraliśmy odpowiednią pomoc, lepiej trafić nie mogliśmy Uśmiech