BezNakazu.pl
Wpadłam w spiralę chwilowek - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Pomoc jak wyjść z pętli zadłużenia (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Negocjacje z wierzycielem (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Wątek: Wpadłam w spiralę chwilowek (/showthread.php?tid=1725)

Strony: 1 2


Wpadłam w spiralę chwilowek - Zadłużona 30 - 01-11-2021

Szukam pomocy . Wpadłam w spiralę chwilowek i nie radzę sobie z spłatą . wydzwaniają do mnie po kilka razy dziennie, firmy pożyczkowe nękają meail z groźbami że sprawa trafi do sądu albo komornika..windykacji terenowej ? Mam kilka chwilowek już po terminie ale nie dłuższym niż 30 dni . Vivus 5100
Ekstra portfel 5000
Netcredit 2400
Kuki 5000
Lendon 1900
I największa to finbo 9tys?
Co robić nie śpię po nocach ... Boje się odbierać telefon..każdy pukanie do drzwi to strach przed komornikiem. Jestem samotną matką mój dochód to 2600


RE: Wpadłam w spiralę chwilowek - grabi_en - 01-11-2021

(01-11-2021, 03:24:50)Zadłużona 30 napisał(a): Szukam pomocy . Wpadłam w spiralę chwilowek i nie radzę sobie z spłatą . wydzwaniają do mnie po kilka razy dziennie, firmy pożyczkowe nękają meail z groźbami że sprawa trafi do sądu albo komornika..windykacji terenowej ? Mam kilka chwilowek już po terminie ale nie dłuższym niż 30 dni . Vivus 5100
Ekstra portfel 5000
Netcredit 2400
Kuki 5000
Lendon 1900
I największa to finbo 9tys?
Co robić nie śpię po nocach ... Boje się odbierać telefon..każdy pukanie do drzwi to strach przed komornikiem. Jestem samotną matką mój dochód to 2600

Pamiętaj,
żeby sprawa trafiła do komornika najpierw musi być rozprawa i wierzyciel musi uzyskać prawomocny wyrok, a to zazwyczaj trwa długo, jak się będziesz broniła to od 2 do 3 lat.
Wiele z tych firm Ciebie sprzeda dalej.
A teraz zastanów się czy te telefony wpływają na Twój stan emocjonalny pozytywnie, czy negatywnie i teraz wyciągnij z tego wniosek, po co odbierać telefony które Ciebie dołują. Dzwonią i będą dzwonić, straszą i będą straszyć - bo taka mają rolę i taki cel, ale Ty powinnaś sobie sama pomóc i  pobrać aplikację: odebrać telefon, czy nie odebrać lub po prostu numerów nie zapisanych w kontaktach NIE ODBIERAM, zaoszczędzisz sobie zdrowie, które jest bezcenne. Każda Twoja rozmowa, czy reakcja na maila -  to dowód dla wierzyciela w sądzie na wygraną lub przegraną sprawę - wybór zostawiam Tobie. Na forum jest wątek co może windykator. https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=55
Pamiętaj Ci co straszą, że już jadą to zazwyczaj tylko jadą  przez komunikator.
Każdy z NAS to przeszedł; strach, niemoc, nerwy, nieprzespane noce, ale siła jest w nas samych i sprawy musimy brać sami, bo skoro na własne życzenie wpakowaliśmy się w długi, to i sami musimy sobie z tym poradzić.


RE: Wpadłam w spiralę chwilowek - BezNakazu.pl - 01-11-2021

(01-11-2021, 03:24:50)Zadłużona 30 napisał(a): Szukam pomocy . Wpadłam w spiralę chwilowek i nie radzę sobie z spłatą . wydzwaniają do mnie po kilka razy dziennie, firmy pożyczkowe nękają meail z groźbami że sprawa trafi do sądu albo komornika..windykacji terenowej ? Mam kilka chwilowek już po terminie ale nie dłuższym niż 30 dni . Vivus 5100
Ekstra portfel 5000
Netcredit 2400
Kuki 5000
Lendon 1900
I największa to finbo 9tys?
Co robić nie śpię po nocach ... Boje się odbierać telefon..każdy pukanie do drzwi to strach przed komornikiem. Jestem samotną matką mój dochód to 2600

Witaj na naszym forum.
Z tego co napisałaś, to moim zdaniem wierzyciele Cię zwyczajnie zastraszają.
Do komornika jeszcze bardzo daleko.
Tak jak już Ci napisała Grabien wcześniej, najpierw musi sąd wydać orzeczenie zasądzające, a dopiero może Cię odwiedzić komornik.
Ponadto aby Cię odwiedził komornik, to najpierw wierzyciel za przyjazd musi mu zapłacić i to czasami nie mało.
Przy takich niskich kwotach zadłużenia szanse, że odwiedzi Cię w domu windykacja terenowa lub komornik są znikome.
Zbyt wysokie koszty są takiego przyjazdu. 
Czy pożyczki te były Twoje pierwsze w tych firmach, czy kolejne?
Czy dokonywałaś jakiś wpłat z tytułu niespłaconych umów pożyczek?
Czy są to pożyczki refinansujące lub przedłużane?


RE: Wpadłam w spiralę chwilowek - Mariuszd37 - 01-11-2021

Masz małe długi wyjdziesz z tego, ja ze 150kola wyszedłem już prawie. To i tobie się uda.


RE: Wpadłam w spiralę chwilowek - Zadłużona 30 - 01-11-2021

(01-11-2021, 11:05:14)BezNakazu.pl napisał(a):
(01-11-2021, 03:24:50)Zadłużona 30 napisał(a): Szukam pomocy . Wpadłam w spiralę chwilowek i nie radzę sobie z spłatą . wydzwaniają do mnie po kilka razy dziennie, firmy pożyczkowe nękają meail z groźbami że sprawa trafi do sądu albo komornika..windykacji terenowej ? Mam kilka chwilowek już po terminie ale nie dłuższym niż 30 dni . Vivus 5100
Ekstra portfel 5000
Netcredit 2400
Kuki 5000
Lendon 1900
I największa to finbo 9tys?
Co robić nie śpię po nocach ... Boje się odbierać telefon..każdy pukanie do drzwi to strach przed komornikiem. Jestem samotną matką mój dochód to 2600

Witaj na naszym forum.
Z tego co napisałaś, to moim zdaniem wierzyciele Cię zwyczajnie zastraszają.
Do komornika jeszcze bardzo daleko.
Tak jak już Ci napisała Grabien wcześniej, najpierw musi sąd wydać orzeczenie zasądzające, a dopiero może Cię odwiedzić komornik.
Ponadto aby Cię odwiedził komornik, to najpierw wierzyciel za przyjazd musi mu zapłacić i to czasami nie mało.
Przy takich niskich kwotach zadłużenia szanse, że odwiedzi Cię w domu windykacja terenowa lub komornik są znikome.
Zbyt wysokie koszty są takiego przyjazdu. 
Czy pożyczki te były Twoje pierwsze w tych firmach, czy kolejne?
Czy dokonywałaś jakiś wpłat z tytułu niespłaconych umów pożyczek?
Czy są to pożyczki refinansujące lub przedłużane?

Są to pożyczki refinansowane


RE: Wpadłam w spiralę chwilowek - BezNakazu.pl - 01-11-2021

(01-11-2021, 16:29:26)Zadłużona 30 napisał(a):
(01-11-2021, 11:05:14)BezNakazu.pl napisał(a):
(01-11-2021, 03:24:50)Zadłużona 30 napisał(a): Szukam pomocy . Wpadłam w spiralę chwilowek i nie radzę sobie z spłatą . wydzwaniają do mnie po kilka razy dziennie, firmy pożyczkowe nękają meail z groźbami że sprawa trafi do sądu albo komornika..windykacji terenowej ? Mam kilka chwilowek już po terminie ale nie dłuższym niż 30 dni . Vivus 5100
Ekstra portfel 5000
Netcredit 2400
Kuki 5000
Lendon 1900
I największa to finbo 9tys?
Co robić nie śpię po nocach ... Boje się odbierać telefon..każdy pukanie do drzwi to strach przed komornikiem. Jestem samotną matką mój dochód to 2600

Witaj na naszym forum.
Z tego co napisałaś, to moim zdaniem wierzyciele Cię zwyczajnie zastraszają.
Do komornika jeszcze bardzo daleko.
Tak jak już Ci napisała Grabien wcześniej, najpierw musi sąd wydać orzeczenie zasądzające, a dopiero może Cię odwiedzić komornik.
Ponadto aby Cię odwiedził komornik, to najpierw wierzyciel za przyjazd musi mu zapłacić i to czasami nie mało.
Przy takich niskich kwotach zadłużenia szanse, że odwiedzi Cię w domu windykacja terenowa lub komornik są znikome.
Zbyt wysokie koszty są takiego przyjazdu. 
Czy pożyczki te były Twoje pierwsze w tych firmach, czy kolejne?
Czy dokonywałaś jakiś wpłat z tytułu niespłaconych umów pożyczek?
Czy są to pożyczki refinansujące lub przedłużane?

Są to pożyczki refinansowane
Jeśli to są pożyczki refinansujące to tym bardziej powinnaś zawalczyć.
Zrób proszę listę od pierwszej pożyczki, przez każde refinansowanie i sprawdź czy suma Twoich wpłat jest równa lub kwocie pożyczki wypłaconej, czy nie.
Podaj miejscowość zamieszkania aby ocenić jakie są Twoje szanse w sądzie.


RE: Wpadłam w spiralę chwilowek - Zadłużona 30 - 01-11-2021

66-630 Bytnica


RE: Wpadłam w spiralę chwilowek - BezNakazu.pl - 01-11-2021

(01-11-2021, 21:19:56)Zadłużona 30 napisał(a): 66-630 Bytnica

Usuń z odpowiedzi ulicę.
Twoje sprawy będzie rozpatrywał Sąd Rejonowy w Krośnie Odrzańskim.


RE: Wpadłam w spiralę chwilowek - Zadłużona 30 - 02-11-2021

Jak dowiedzieć się czy są już złożone jakieś postępowania przeciwko mnie ? Czy wpłacanie dobrowolnych kwot na poczet spłaty pożyczki będzie z korzyścią dla mnie czy lepiej nic nie płacić ?


RE: Wpadłam w spiralę chwilowek - grabi_en - 02-11-2021

(02-11-2021, 08:02:47)Zadłużona 30 napisał(a): Jak dowiedzieć się czy są już złożone jakieś postępowania przeciwko mnie ? Czy wpłacanie dobrowolnych kwot na poczet spłaty pożyczki będzie z korzyścią dla mnie czy lepiej nic nie płacić ?

Koniecznie musisz założyć sobie konto na portalu informacyjnym Sądu Okręgowego właściwym dla Twojego Sądu Rejonowego i EPU - są informacje na forum jak założyć konta w obu instancjach.
https://forum.beznakazu.pl/showthread.php?tid=5
https://forum.beznakazu.pl/showthread.php?tid=6
Płacić nie płacić, jeżeli już chcesz coś spłacać to nie cykaj po trochu na każdy dług - bo i tak nic z tego nie będzie, jeżeli chcesz spłacać to obierz sobie jedną pożyczkę i spłać ją do końca.