BezNakazu.pl
Prokura (Kruk) - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Fundusze skupujące długi (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Dział: propozycje (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Prokura (Kruk) (/showthread.php?tid=171)

Strony: 1 2 3 4 5


Prokura (Kruk) - Łukasz_G - 06-01-2019

Chciałbym sobie zobaczyć, ile moich zobowiązań przejęło czarne ptaszysko. 

Czy jeśli zaloguje się na stronę e-kruk to nie strzele sobie tą czynnością w kolano?  (uznanie długu czy coś)


Czy jednak założenie konta na tej ich platformie to raczej do tego uznania długu nie doprowadzi?  O ile się nie kliknie w jakieś tam linki prowadzące do ugody.


RE: Prokura (Kruk) - grabi_en - 06-01-2019

(06-01-2019, 19:35:40)Łukasz_G napisał(a): Chciałbym sobie zobaczyć, ile moich zobowiązań przejęło czarne ptaszysko. 

Czy jeśli zaloguje się na stronę e-kruk to nie strzele sobie tą czynnością w kolano?  (uznanie długu czy coś)


Czy jednak założenie konta na tej ich platformie to raczej do tego uznania długu nie doprowadzi?  O ile się nie kliknie w jakieś tam linki prowadzące do ugody.

Śmiało możesz zrobić.


RE: Prokura (Kruk) - Biedronka 24 - 06-01-2019

Też tam się zalogowałam i zastanawiam się nad tym.


RE: Prokura (Kruk) - grabi_en - 06-01-2019

(06-01-2019, 21:40:53)Biedronka 24 napisał(a): Też tam się zalogowałam i zastanawiam się nad tym.

Można śmiało podejrzeć, co tam jest, ale i tak nie można nic wywnioskować bo oni nadają swoje numery- chyba, że po kwocie ale z korespondencji otrzymanej do domu można wywnioskować czego to dotyczy


RE: Prokura (Kruk) - Mila1 - 16-01-2019

Jeśli chodzi o Prokurę to mam nakaz z SR-:za halopożyczkę. Ja uważam, że spłaciłam, a oni kupili i podali. Cóż, teraz sprzeciw i czekam co będzie!


RE: Prokura (Kruk) - Ania1987 - 16-01-2019

Ja ptaszysko mam za lendon i extraportfel. 3 razy był terenowy teraz cisza poza meilami i ofertami podpisz ugodę dostaniesz bon do Biedry za 50 zł ?
Ogólnie to 2 nakazy z sr jeden już że sprzeciwem drugi w trakcie z nieoceniana pomocą pana Marka i 2 nakazy świeże dzisiaj odebrane z epu. Strach mało powiedziane ale bez walki za błędy płacić nie będę .


RE: Prokura (Kruk) - uspokajaczka - 16-01-2019

(16-01-2019, 20:41:15)Ania1987 napisał(a): Ja ptaszysko mam za lendon i extraportfel. 3 razy był terenowy teraz cisza poza meilami i ofertami podpisz ugodę dostaniesz bon do Biedry za 50 zł ?
Ogólnie to 2 nakazy z sr jeden już że sprzeciwem drugi w trakcie z nieoceniana pomocą pana Marka i 2 nakazy świeże dzisiaj odebrane z epu. Strach mało powiedziane ale bez walki za błędy płacić nie będę .

Czy Lendon miałaś refinansowany?
Z Krukiem nic nie podpisuj tylko czekaj na Sąd.


RE: Prokura (Kruk) - Ania1987 - 16-01-2019

(16-01-2019, 20:44:33)uspokajaczka napisał(a):
(16-01-2019, 20:41:15)Ania1987 napisał(a): Ja ptaszysko mam za lendon i extraportfel. 3 razy był terenowy teraz cisza poza meilami i ofertami podpisz ugodę dostaniesz bon do Biedry za 50 zł ?
Ogólnie to 2 nakazy z sr jeden już że sprzeciwem drugi w trakcie z nieoceniana pomocą pana Marka i 2 nakazy świeże dzisiaj odebrane z epu. Strach mało powiedziane ale bez walki za błędy płacić nie będę .
Tak
Czy Lendon miałaś refinansowany?
Z Krukiem nic nie podpisuj tylko czekaj na Sąd.

Tak i lendon i portfel refinansowany kilkukrotnie.


RE: Prokura (Kruk) - MarwPL - 17-01-2019

To ja bym spokojnie czekał na sąd.


RE: Prokura (Kruk) - Mila1 - 17-01-2019

(17-01-2019, 16:16:58)MarwPL napisał(a): To ja bym spokojnie czekał na sąd.

To ja spokojnie czekam. Chociaż tak widzę, że to wątek prokury Język