BezNakazu.pl
Chwilowki - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: chcę opisać swoją historię jak się wpakowałam w długi (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Chwilowki (/showthread.php?tid=1704)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Chwilowki - MarwPL - 15-09-2021

(14-09-2021, 18:44:04)Mrówa napisał(a): Niestety z wyjazdu nic nie wyszlo. Przez te dlugi i stan zdrowia byłam na zwolnieniu lekarskim. Dziś sprawdzilam konto w epu i mam założone 3 sprawy, wpłyneły wczoraj...cała aż się trzęsę..co robić dalej..czekać na polecony z sądu?

Samo złożenie pozwów przeciwko Tobie nie świadczy o tym, że te sprawy już przegrałaś.
Wynik tych spraw zależy od bardzo wielu czynników.
Jeśli masz w tym zakresie jakieś pytania, to zadawaj je śmiało.


RE: Chwilowki - Mrówa - 15-09-2021

Jezu miałaś 30 ?Moje sprawy wiszą jako nowe. W pracy nie udalo mi sie wziasc urlopu bezplatnego. Mysle zeby się jednak zwolnić i wyjechać , tylko nie wiem czy jest jeszcze miejsce dla mnie.

Mam tyle pytan ze nie wiem.. po pracy usiądę na spokojnie i napiszę więcej


RE: Chwilowki - Mariuszd37 - 15-09-2021

Sama nic nie zrobisz, z pomocą wiele


RE: Chwilowki - Mrówa - 15-09-2021

No więc mam trzy sprawy ..dwie od Invest Secure Silesia i jedna od Innovation Risk Solution. Stan sprawy : nowa. Brak orzeczeń brak doręczeń. Podana data wplywu i kwota sporu. Szczerze nie wiem co to znaczy. Wydaje mi się że dopiero wpłyneły ( 13 i 14 września) .Pokazuje mi się podkreślone akta sprawy oraz cofnij częściowo pozew. Nie wchodzę dalej żeby nie narobić głupot

Jest tam informacja kto załozył sprawę i kwota sporu ale kogo reprezentują nie wiem. Chyba pożyczka plus i smart pożyczka wnioskując po kwocie

Trzecia to extra portfel. Wszędzie miałam refinansowania. Czekam na roztrzygnięcie . Oby potrwalo to jak najdłużej , wcale mi się nie spieszy z nakazami. A oczekiwałam ataku od Miloan haha. Po pierwszym szoku ..najwyżej dojdzie jeszcze 6 spraw .Chyba jednak się zwolnię nie ma co czekać


RE: Chwilowki - Mariuszd37 - 15-09-2021

Jak z 17 będziesz mieć naraz to się będziesz przejmować, poczekaj co się wydarzy sprawy trwają, to nie pstryk. Da się wygrać z chwilówkami, pan Marek takie miloan załatwił ze nic nie płaciłem.


RE: Chwilowki - Mrówa - 15-09-2021

Nie będzie 17 bo zostało mi 9 do spłacenia..jaki to człowiek byl glupi pomagalam i ufałam a teraz jestem w czarnej d...

Tak sobie myślę czasem że mnie szlag trafi zanim dożyję emerytury.. nerwy, stres, praca , depresja, całe życie się czegoś boję czymś sie przejmuję,czasami już brak sił


RE: Chwilowki - grabi_en - 15-09-2021

(15-09-2021, 20:00:42)Mrówa napisał(a): Nie będzie 17 bo zostało mi 9 do spłacenia..jaki to człowiek byl glupi pomagalam i ufałam a teraz jestem w czarnej d...

Tak sobie myślę czasem że mnie szlag trafi zanim dożyję emerytury.. nerwy, stres, praca , depresja, całe życie się czegoś boję czymś sie przejmuję,czasami już brak sił
Ochłoń, to na początku się wydaje mocno w czarnych barwach, później sama sile przekonasz, że to trwa od 2 do 3 lat lub dłużej i dlatego można spokojnie wyjść z długów, pewnie będziesz miała sprawy wygrane, ale też i przegrane. Z niektórymi dogadasz się na spłatę w ratach z innymi nie. Długi to nie koniec świata, a szkoda Twojego zdrowia, łamania rąk i wyrywania włosów. Czas nauczy Cię dystansu.


RE: Chwilowki - Mrówa - 15-09-2021

Wiem że przesadzam..ale czuję się jak pijane dziecko we mgle, jest
mi ciężko bo chcialabym jak najszybciej z tego wyjsc ale się nie da, trzeba się uzbroić w cierpliwość. Staram się oszczędzać na czym się da ale z tą moją pensją co mam to nie bardzo.. małe miasto nie ma widoków na coś lepszego, pozostaje tylko wyjazd.


RE: Chwilowki - MarwPL - 16-09-2021

(15-09-2021, 19:07:45)Mrówa napisał(a): No więc mam trzy sprawy ..dwie od Invest Secure Silesia i jedna od Innovation Risk Solution. Stan sprawy : nowa. Brak orzeczeń brak doręczeń. Podana data wplywu i kwota sporu. Szczerze nie wiem co to znaczy. Wydaje mi się że dopiero wpłyneły ( 13 i 14 września) .Pokazuje mi się podkreślone akta sprawy oraz cofnij częściowo pozew. Nie wchodzę dalej żeby nie narobić głupot

Jest tam informacja kto załozył sprawę i kwota sporu ale kogo reprezentują nie wiem. Chyba pożyczka plus i smart pożyczka wnioskując po kwocie

Trzecia to extra portfel. Wszędzie miałam refinansowania. Czekam na roztrzygnięcie . Oby potrwalo to jak najdłużej , wcale mi się nie spieszy z nakazami. A oczekiwałam ataku od Miloan haha. Po pierwszym szoku ..najwyżej dojdzie jeszcze 6 spraw .Chyba jednak się zwolnię nie ma co czekać

Do wyroków jeszcze daleko.
Dwie pierwsze sprawy raczej są po dwóch umowach cesji, a co do Extraportfela to sprawdź ile było refinansowań i na jaką kwotę aby już teraz obrać kierunek obrony.


RE: Chwilowki - Mrówa - 16-09-2021

Wlasnie czas ponownie zaglebic się w historię refinansowań, co to znaczy , jezeli dwie pierwsze są po dwóch umowach cesji? Sprawdzilam dzis w epu nic sie dzieje. Po czym poznam że ktos się zajął tymi sprawami?