BezNakazu.pl
Chwilowki - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: chcę opisać swoją historię jak się wpakowałam w długi (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Chwilowki (/showthread.php?tid=1704)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Chwilowki - grabi_en - 21-06-2021

(21-06-2021, 19:10:04)Mariuszd37 napisał(a): Tak sobie czytam, w sumie ta nazwa BezNakazu ma fajny wydźwięk i marketingowy i daje nadziejęUśmiech

Kto jak, kto, ale Ty masz najwięcej wygranych z BN Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Nie żebym Ci zazdrościła, ale po naszym przykładzie widać jak sądy podchodzą do sprawy ta sama pomoc, ta sama argumentacja, te same dokumenty Ty masz wygraną, a ja przegraną.


RE: Chwilowki - Mariuszd37 - 21-06-2021

Chyba pojadę i te schodki do sądu kwiatki wysypie jak na Boże Ciało lol


RE: Chwilowki - grabi_en - 21-06-2021

(21-06-2021, 20:04:59)Mariuszd37 napisał(a): Chyba pojadę i te schodki do sądu kwiatki wysypie jak na Boże Ciało lol

Chyba do BN hehehehe


RE: Chwilowki - Mariuszd37 - 21-06-2021

To to w lipcu


RE: Chwilowki - grabi_en - 21-06-2021

(21-06-2021, 20:26:09)Mariuszd37 napisał(a): To to w lipcu

W lipcu to będą moje schody, (BN u mnie nie mieszka) ale od furtki do tarasu jak najbardziej może być  Duży uśmiech Tylko gdzie uzbierasz tyle płatków bo chyba po jednym nie będziesz sypał?


RE: Chwilowki - Mariuszd37 - 21-06-2021

Imagine


RE: Chwilowki - grabi_en - 21-06-2021

(21-06-2021, 20:30:59)Mariuszd37 napisał(a): Imagine

Wyobraźnia czyja? bo mnie tylko fakty przekonują Anioł


RE: Chwilowki - Mariuszd37 - 21-06-2021

Fakty to tylko wizualizacja wyobrazni


RE: Chwilowki - Mrówa - 29-06-2021

Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu -Paulo Coelho. Ja gorąco pragnę wygrać w lotto ale jak na razie najwyzsza moja wygrana to 2 zlote(•‿•) . A tak poważnie to dzięki temu forum znalazłam odpowiedzi , nikt nie oczekiwał zapłaty z góry czy podpisywania umów, nie zawsze mam internet w telefonie żeby tu zagladać, całe dnie przeważnie spędzam w pracy. Jest nadzieja że małymi krokami wyjdę z tej pętli, a osoba dzięki której znalazłam się sama z tym problemem dowie się czym jest karma. Ja już nigdy nie popełnię tego błedu, liczę teraz tylko na siebie, najbliższą rodzinę i beznakazu(•‿•)


RE: Chwilowki - grabi_en - 29-06-2021

(29-06-2021, 08:55:59)Mrówa napisał(a): Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu -Paulo Coelho. Ja gorąco pragnę wygrać w lotto ale jak na razie najwyzsza moja wygrana to 2 zlote(•‿•) . A tak poważnie to dzięki temu forum znalazłam odpowiedzi , nikt nie oczekiwał zapłaty z góry czy podpisywania umów,  nie zawsze mam internet w telefonie żeby tu zagladać, całe dnie przeważnie spędzam w pracy. Jest nadzieja że małymi krokami wyjdę z tej pętli, a osoba dzięki której znalazłam się sama z tym problemem dowie się czym jest karma. Ja już nigdy nie popełnię tego błedu, liczę teraz tylko na siebie, najbliższą rodzinę i beznakazu(•‿•)

Do tego służy forum, żeby sobie wzajemnie bezinteresownie  pomagać, radzić i dodawać skrzydeł. Będzie dobrze.