BezNakazu.pl
Chwilowki - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: chcę opisać swoją historię jak się wpakowałam w długi (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Chwilowki (/showthread.php?tid=1704)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Chwilowki - Mariuszd37 - 08-06-2021

Ja na początku myślałem że pójdę do więzienia, bałem się tych magicznych cyferek 2 8 i szósteczka masakra
teraz luzik, tobie tez tego zycze.


RE: Chwilowki - grabi_en - 08-06-2021

(08-06-2021, 17:20:19)Mariuszd37 napisał(a): Ja na początku myślałem że pójdę do więzienia, bałem się tych magicznych cyferek 2 8 i szósteczka masakra
teraz luzik, tobie tez tego zycze.

Dla uspokojenia do więzienie nikt nie pójdzie, bo sprawy w sadzie są z powództwa cywilnego, a nie karnego, ale gdyby tak się zadziało, że ktoś nas podał na policję lub do Prokuratura - to zawsze mówimy wzięłam z zamiarem oddania, nic nie chciałam wyłudzić, moje losy tak się potoczyły, że mam wielką dziurę braków gotówki w portfelu, dlatego zawsze spłacamy chwilówki, które dostaliśmy pierwszy raz. Spokojnie byłam na Policji i nic mi nie udowodnili, że wzięłam z zamiarem nie spłacenia.


RE: Chwilowki - Mrówa - 08-06-2021

Też widziałam siebie za kratami ..oczywiste jest że wzielam z zamiarem oddania, niestety wyszlo jak wyszlo.


RE: Chwilowki - grabi_en - 09-06-2021

(08-06-2021, 15:34:37)Mrówa napisał(a): Jest nas wielu (•‿•) na początku idąc ulicą miałam wrażenie że mam na czole napisane " zadłużona " wiem że to głupie , nie mogłam spać ,jeść, teraz wiem że ten stres przechodziło wielu ludzi. Dzięki za wszystkie rady.

Teraz rozumiem co mnie 500 km dalej tak oświetlało, nic innego jak Twój napis na czole Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech


RE: Chwilowki - Mrówa - 11-06-2021

Heeej. Splacone raty w banku oraz w providencie i wonga.Pożegnałam się z Vivus , chociaż jedna spłacona (•‿•) Napis na czole nieco się zmniejsza?


RE: Chwilowki - MarwPL - 12-06-2021

(11-06-2021, 09:16:10)Mrówa napisał(a): Heeej. Splacone raty w banku oraz w providencie i wonga.Pożegnałam się z Vivus , chociaż jedna spłacona (•‿•) Napis na czole nieco się zmniejsza?

Super. Gratuluję :-)
Miło słyszeć, że kolejna osoba zadłużona z naszego forum po mału wychodzi na prostą.


RE: Chwilowki - Mariuszd37 - 12-06-2021

Z perspektywy tyłu lat w końcu udaje się przestać żyć jak zombi. Też się cieszę waszymi sukcesami.


RE: Chwilowki - Mrówa - 13-06-2021

Vivus spłacony..zostalo dziewięć. Miloan poinformowal mnie w mailu że pozew przygotowany w kacelarii taxat. Mam nadzieję że zdażę splacić zanim się ruszą z sądem. Oby tylko straszyli. Udalo mi się zmniejszyć raty w Wonga z 530 do 300 zł. Co wiecie o tej kancelarii Taxat? Oby tylko straszyli..
Poza tym wszystkim życzę milej niedzieli


RE: Chwilowki - grabi_en - 13-06-2021

(13-06-2021, 12:53:26)Mrówa napisał(a): Vivus spłacony..zostalo dziewięć. Miloan poinformowal mnie w mailu że pozew przygotowany w kacelarii taxat. Mam nadzieję że zdażę splacić zanim się ruszą z sądem. Oby tylko straszyli. Udalo mi się zmniejszyć raty w Wonga z 530 do 300 zł. Co wiecie o tej kancelarii Taxat? Oby tylko straszyli..
Poza tym wszystkim życzę milej niedzieli

Nic dobrego, ani miłego o nich nie słyszałam. Mocno straszą - bo taką mają rolę i zadanie.


RE: Chwilowki - Mariuszd37 - 13-06-2021

Taxat to tylko straszenie i bicie piany z Wrocławia, nikt nie będzie olej, blokuj, nie rozmawiaj. Tworki