BezNakazu.pl
Chwilowki - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: chcę opisać swoją historię jak się wpakowałam w długi (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Chwilowki (/showthread.php?tid=1704)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Chwilowki - Mrówa - 30-05-2021

Niezłe filmy haha .Zaczynam ogarniać, do mnie chyba jadą z Chin.


RE: Chwilowki - grabi_en - 30-05-2021

(30-05-2021, 09:24:03)Mrówa napisał(a): Niezłe filmy haha .Zaczynam ogarniać, do mnie chyba jadą z Chin.

Gdybyś przypadkiem odebrała telefon, to się  NIE weryfikuj, oni zazwyczaj żądają numeru pesel, wszystkie rozmowy są nagrywane, więc jak nie podasz to nie przejdziesz weryfikacji na wszelki wypadek też podaj, że nagrywasz lub po prostu - mówisz - NIE WYRAŻAM ZGODY NA NAGRYWANIE, a najlepiej ich blokować bo windykacja dzwoni z numerów z całej Polski, jest aplikacja -blokować numery poza kontaktami, lub możesz to sprawdzić w Internecie - kto dzwonił.


RE: Chwilowki - Mrówa - 30-05-2021

Na szczęście nie odebrałam, w porę trafiłam tutaj.


RE: Chwilowki - Mariuszd37 - 30-05-2021

Zainstaluj apke odebrać telefon.


RE: Chwilowki - Mila1 - 30-05-2021

(30-05-2021, 09:48:34)grabi_en napisał(a):
(30-05-2021, 09:24:03)Mrówa napisał(a): Niezłe filmy haha .Zaczynam ogarniać, do mnie chyba jadą z Chin.

Gdybyś przypadkiem odebrała telefon, to się  NIE weryfikuj, oni zazwyczaj żądają numeru pesel, wszystkie rozmowy są nagrywane, więc jak nie podasz to nie przejdziesz weryfikacji na wszelki wypadek też  podaj, że nagrywasz lub po prostu - mówisz - NIE WYRAŻAM ZGODY NA NAGRYWANIE, a najlepiej ich blokować bo windykacja dzwoni z numerów z całej Polski, jest aplikacja -blokować numery poza kontaktami, lub możesz to sprawdzić  w Internecie - kto dzwonił.

Teraz sìę wycfanili i nie chcą peselu...mają różne inne.


RE: Chwilowki - Mariuszd37 - 30-05-2021

Ostatnio datę urodzenia prosza


RE: Chwilowki - grabi_en - 30-05-2021

(30-05-2021, 18:33:05)Mariuszd37 napisał(a): Ostatnio datę urodzenia prosza

Intrum - chciało ode mnie cztery ostanie liczy PESEL, mówię nie wiem, to datę urodzenia poproszę - oczywiście zaczęłam od daty urodzenia, ale nie w takiej kolejności jak ona chciała podałam, więc mówię do niej - chyba wiem kiedy się urodziłam. Z nimi mam ugodę na spłatę długu w ratach więc telefony od nich  odbieram.


RE: Chwilowki - Mrówa - 07-06-2021

Trochę mnie nie bylo, dostałam maile od miloan i kuki że występują na drogę sądową. Czy orientujecie się po jakim czasie coś pojawi się w Epu?Emaile przyszly wczoraj , może jeszcze za wcześnie , może dopiero przygotowują pozew. Jak na razie o moich dlugach powiedziałam dwóm siostrom, rozmowa naprawde pomaga, dalej się denerwuję tym sądem. Plan był taki że spłacam vivusa potem odkładam na miloan i kuki .


RE: Chwilowki - grabi_en - 07-06-2021

(07-06-2021, 18:53:07)Mrówa napisał(a): Trochę mnie nie bylo, dostałam maile od miloan i kuki że występują na drogę sądową. Czy orientujecie się po jakim czasie coś pojawi się w Epu?Emaile przyszly wczoraj ,  może jeszcze za wcześnie , może dopiero przygotowują pozew. Jak na razie o moich dlugach powiedziałam dwóm siostrom, rozmowa naprawde pomaga, dalej się denerwuję tym sądem. Plan był taki że spłacam vivusa potem odkładam na miloan i kuki .

Najprawdopodobniej jest to złamanie dłużnika. Kiedy pójdą trudno powiedzieć. Musisz codziennie logować się do EPU i SR.
Nie rozumiem dlaczego masz taki strach przed sądem?, prędzej czy później i tak Cię to czeka.


RE: Chwilowki - Mrówa - 07-06-2021

Będę zatem sprawdzać Epu i SR czemu boję się sądu..lęk przed nieznanym. Nie znam się na prawie, może przesadzam, masz rację, prędzej czy później mnie to czeka, już tak mam że wymyślam najgorsze scenariusze.