BezNakazu.pl
Chwilowki - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: chcę opisać swoją historię jak się wpakowałam w długi (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Chwilowki (/showthread.php?tid=1704)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Chwilowki - grabi_en - 24-09-2021

(24-09-2021, 05:37:47)Mrówa napisał(a): Wniosek jest jeden..nie brać więcej pożyczek . A to co już niestety wziełam spłacać po kolei. Nie bać się więcej bo to nic nie daje.Wierzyć że dam radę

Ja mam takie mocne postanowienie, nic nie kupić za pożyczone pieniądze i póki co od 4 lat się nie zadłużam, chociaż Mariusz mnie wyprostował, że jeżeli by chodziło o zdrowie które by trzeba było ratować, to moje mocne postanowienie  pewnie by uległo w gruzach.


RE: Chwilowki - Mariuszd37 - 24-09-2021

Bo by oszczędzać to fizycznie trzeba być na planecie Ziemia, prio 1 wskakuje tu po prostu na zdrowie.


RE: Chwilowki - Lusi 40 - 24-09-2021

Witam,jestem tu nowa Nie wiem od czego zacząć.Mam okropnie duże dlugi,przez własną głupotę . Chwilówki na ok 60 tys zł Kredyt w banku na 10 lat -rata 1400 zł.Zaplo rata 870zl do splaty ok7 tys.Hapi 1700 zl ,Provident 10 tys.Wpadlam w tak zwaną petle .Pracuje zarabiam ok 3400 zl.2 chwilówki mam po terminie.Vivus 9 tys(z nimi idzie się dogadac)gorzej ze Smattpozyczka 6 tys.przejela Deltavise .Masakra.


RE: Chwilowki - grabi_en - 24-09-2021

(24-09-2021, 17:13:19)Lusi 40 napisał(a): Witam,jestem tu nowa Nie wiem od czego zacząć.Mam okropnie duże dlugi,przez własną głupotę . Chwilówki na ok 60 tys zł Kredyt w banku na 10 lat -rata 1400 zł.Zaplo rata 870zl do splaty ok7 tys.Hapi 1700 zl ,Provident 10 tys.Wpadlam w tak zwaną petle .Pracuje zarabiam ok 3400 zl.2 chwilówki mam po terminie.Vivus 9 tys(z nimi idzie się dogadac)gorzej ze Smattpozyczka 6 tys.przejela Deltavise .Masakra.

Witaj, dobrze by było gdybyś założyła swój własny wątek - nie jest to trudne, gdyż ten jest już przypisany  do innego dłużnika. Pomożemy z całych sił i wiedzy jaką posiadamy, nad nami czuwa pan Marek o nicku MarwPL i ewentualnie koryguje nasze błędne wypowiedzi.


RE: Chwilowki - MarwPL - 24-09-2021

(24-09-2021, 17:13:19)Lusi 40 napisał(a): Witam,jestem tu nowa Nie wiem od czego zacząć.Mam okropnie duże dlugi,przez własną głupotę . Chwilówki na ok 60 tys zł Kredyt w banku na 10 lat -rata 1400 zł.Zaplo rata 870zl do splaty ok7 tys.Hapi 1700 zl ,Provident 10 tys.Wpadlam w tak zwaną petle .Pracuje zarabiam ok 3400 zl.2 chwilówki mam po terminie.Vivus 9 tys(z nimi idzie się dogadac)gorzej ze Smattpozyczka 6 tys.przejela Deltavise .Masakra.

Witam Cię Serdecznie na naszym forum.
Na początku uspokój emocje i nie rób nic bez przemyślenia abyś jeszcze większych problemów sobie nie narobiła.
Zrób sobie dwie listy.
Pierwsza lista z pożyczkami i kredytami do spłaty.
Uwzględnij na tej liście takie dane, jak:
1. nazwa pożyczkodawcy (udzielający pożyczki i jeśli była cesja to też obecny),
2. forma zawarcia(przez internet, telefon, na podpis),
3. czy refinansowana, konsolidowana, przedłużana, pierwsze, kolejna pożyczka,
4. kwota pożyczki otrzymanej,
5. kwota spłacona,
6. kwota pozostała do spłaty,
7. stan pożyczki (spłacana, po terminie, wypowiedziana, w windykacji, w sądzie, sprzedana, w egzekucji),
Druga lista powinna zawierać listę pożyczek, które były refinansowane, przedłużane, konsolidowane, refinansowane lub spłacone przed czasem.
Uwzględnij na tej liście takie dane, jak:
1. nazwa pożyczkodawcy (udzielający pożyczki i jeśli była cesja to też obecny),
2. forma zawarcia(przez internet, telefon, na podpis),
3. czy refinansowana, konsolidowana, przedłużana, pierwsze, kolejna pożyczka,
4. kwota pożyczki otrzymanej,
5. kwota pozaodsetkowych kosztów wskazana u umowie,
6. kwota do spłaty wskazana w umowie pożyczki,
7. kwota spłacona,
8. na jak długo umowa była zawarta,
9. ile przed czasem umowa została spłacona,
10. czy pożyczkodawca wypłacił nienależne mu roszczenie, jeśli tak, to kiedy i ile.
Lista ta pozwoli ocenić czy można odzyskać Ci nadpłacone pieniądze.
Do obu list sprawdzimy czy można zastosować sankcję kredytu darmowego celem uwolnienia Cię od wysokich opłat.

Podaj w jakiej miejscowości mieszkasz, aby ocenić od razu jak duże masz szanse w swoim sądzie.

Jeśli masz pytania, pisz na forum lub prześlij pytania mailem.
Możesz również do mnie zadzwonić na podany po prawej stronie forum numer telefonu.


RE: Chwilowki - Mariuszd37 - 25-09-2021

Powodzenia z wychodzenia z długów.
Tak z ciekawości, ten bank to nie skok i wzielas 50-60kola na konsole?


RE: Chwilowki - Mrówa - 25-09-2021

Lusi pisz liste , dzwoń, pytaj, też jestem na etapie wychodzenia z dlugów


RE: Chwilowki - Mrówa - 01-10-2021

Jutro wyjeżdżam..zaczynam od nowa po raz kolejny, trzymajcie kciuki


RE: Chwilowki - grabi_en - 01-10-2021

(01-10-2021, 16:47:56)Mrówa napisał(a): Jutro wyjeżdżam..zaczynam od nowa po raz kolejny, trzymajcie kciuki

Powodzenia i więcej wiary w siebie.