BezNakazu.pl
Chwilowki - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: chcę opisać swoją historię jak się wpakowałam w długi (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Chwilowki (/showthread.php?tid=1704)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Chwilowki - grabi_en - 21-09-2021

(21-09-2021, 18:44:31)Mila1 napisał(a):
(21-09-2021, 17:30:03)grabi_en napisał(a):
(21-09-2021, 16:46:33)Mariuszd37 napisał(a): Ostatnio dostałem awizo myślę jeny koniec świata znowu coś z sądu,, a to gacie z allegro przyszły.

Intrygujące, że nie taki wprawny dłużnik nie rozróżnił zwykłego awiza, od awiza z sądu Oczko Oczko

Bo może listonosz zostawić zwykłe i zaskoczenie na poczcie. Miałam tak.
Ja nie wiem jak u WAS działa ta poczta z listonoszem, nawet jak dostaję zwykłe awizo jest zawsze napisane sąd i odbiór 7 dni i to powinno dać już do myślenia, bo na sąd jest dwa razy 7 dni, a inny list polecony 2 x 14 dni.


RE: Chwilowki - Mrówa - 22-09-2021

Tak że ten.. kancelaria załatwiona, wyjazd niedługo, naprawdę czuję że kiedyś z tego wyjde. Czas skończyć z czarnowidztwem


RE: Chwilowki - grabi_en - 22-09-2021

(22-09-2021, 05:14:38)Mrówa napisał(a): Tak że ten.. kancelaria załatwiona, wyjazd niedługo,  naprawdę czuję że kiedyś z tego wyjde. Czas skończyć z czarnowidztwem

Czy ta rozmowa była taka straszna, czy tylko nie potrzebnie dodałaś sobie stresu?


RE: Chwilowki - Mrówa - 22-09-2021

Nie było źle, ale ja zawsze się stresuje przez telefon.


RE: Chwilowki - grabi_en - 22-09-2021

(22-09-2021, 12:11:17)Mrówa napisał(a): Nie było źle, ale ja zawsze się stresuje przez telefon.

Nie płaszcz się. Nie czołgaj. Nie klękaj. Nie proś. Nie błagaj. Nie chwytaj za klamkę, gdy ktoś zatrzasnął Ci drzwi przed nosem. Nie tęsknij tam, gdzie nie tęsknią za Tobą. Tam gdzie wymowna cisza. I wielka kropka. Nie to nie. Szanuj siebie. Swoje serce.
Wiem, że to trudne, lecz warte zachodu.
A teraz spójrz w niebo. Ono po każdej burzy podnosi się i łagodnieje. Bądź niebem. Weź oddech. Ciepły, głęboki. To oddech nowego. To jeszcze nie koniec. Tam gdzieś czeka dobre. A może nawet lepsze. Wytrzymaj.
To jeszcze nie koniec.
~ Elżbieta Bancerz, Dusza zaklęta w słowa


RE: Chwilowki - Mrówa - 23-09-2021

Strach jest gorszy niż to, czego się boimy.


RE: Chwilowki - grabi_en - 23-09-2021

(23-09-2021, 05:43:16)Mrówa napisał(a): Strach jest gorszy niż to, czego się boimy.
Każdy z nas czegoś żałuje. Każdy z nas w nieodpowiednim momencie powiedział kilka słów za dużo. Każdy z nas, chociaż raz powiedział "nie", wtedy, gdy serce tak cholernie błagało o "tak". Każdy z nas wybrał niewłaściwą drogę, niewłaściwego człowieka u boku i niewłaściwe emocje. To nic złego popełniać błędy, przecież jesteśmy tylko ludźmi.


RE: Chwilowki - Mrówa - 23-09-2021

Dokładnie.. gdybym mogła cofnąć czas o trzy lata..Ale dziś zdążyłam na pocztę i wysłałam dokumenty do BezNakazu, powinnam to zrobić wcześniej , zamiast tu się wam żalić. Teraz nie będę się bala dzwonic w razie czego.

Tak to już jest... Człowiek uczy się na błędach.Nigdy bym nie przypuszczała że znajdę się w takiej sytuacji, ale na szczęście trafiłam na to forum. Sądzilam że czeka mnie komornik lub co gorsza więzienie, wiem że muszę to splacic ale wiem teraz mogę liczyć na wsparcie, mam tu na myśli windykację.. tyle nerwów i nie przespanych nocy.. Czeka mnie wyjazd i przynajmniej szybciej odłożę pięniądze w razie przegranej i na pełnomocnika. Teraz najbliższe mi osoby w rodzinie wiedzą a reszta mnie nie obchodzi. Gdzieś tam po drodze na innych forach nie ma takiej atmosfery. Cieszę się że napisałam. Powoli zaczynam się pakować chociaż jadę za półtora tygodnia , ciekawe jak mój kot sobie poradzi, to jedyny minus ale wiem że będzie w dobrych rękach.


RE: Chwilowki - grabi_en - 23-09-2021

O następna miłośniczka kotów, to jest nas już troje z tego co wiem na forum.
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, tylko patrzeć z uśmiechem w przyszłość, a błędy popełniamy wszyscy, ważne żeby wyciągać odpowiednie wnioski.


RE: Chwilowki - Mrówa - 24-09-2021

Wniosek jest jeden..nie brać więcej pożyczek . A to co już niestety wziełam spłacać po kolei. Nie bać się więcej bo to nic nie daje.Wierzyć że dam radę