BezNakazu.pl
Chwilowki - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: chcę opisać swoją historię jak się wpakowałam w długi (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Chwilowki (/showthread.php?tid=1704)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Chwilowki - Mariuszd37 - 20-09-2021

I z rejonem też się zaprzyjaźnij.


RE: Chwilowki - Mrówa - 21-09-2021

Własnie tak zrobiłam, ale w sprawach dalej jest komunikacja email..

Dziś skoncze pracę w miarę normalnie i będę dzwonić do kancelarii .Najważniejsze że wyjazd jest pewny, więcej kasy wpadnie. Wchodzę w epu sprawy nowe nie ma żadnych nakazów jeszcze..Oby to potrwało jak najdłużej

Szybka podpowiedź, co powinnam powiedzieć dzwoniąc do kancelarii? Chyba muszę sobie napisać na kartce żeby nie zapomnieć , jak zacząć, chociaż i tak będę się jąkać


RE: Chwilowki - grabi_en - 21-09-2021

Do jakiej kancelarii będziesz dzwonić? To nie może być pierwsza lepsza kancelaria, tylko taka która specjalizuje się w długach, zna się na rzeczy i wie jak dłużnikowi pomóc.  Swego czasu na samym początku mój syn chcąc mi pomóc rozmawiał z radcą prawnym w swojej firmie i wiesz co usłyszał, że mam się dogadywać z wierzycielami na rozłożenie długu w ratach (nie polecam) i długi trzeba spłacać (tak ale tylko te przegrane). Tak więc widzisz, że nie wszyscy są obeznani w temacie i prawidłowo kierują. Jeżeli będziesz dzwonić do BN to nie trzeba Ciebie kierować, pan Marek sam zadaje pytania i kieruje dłużnika na właściwe tory do obrony.
A czy robisz zaktualizuj profil w EPU?
Poszukaj w EPU telefonu do działu technicznego i zadzwoń do nich w celu przestawienia odbioru przesyłek Uśmiech


RE: Chwilowki - Mrówa - 21-09-2021

No własnie do pana Marka będę dzwonić, już czuję że będzie dobrze. Tylko nigdy nie wiem o ktorej skończę pracę a w czasie przerwy to nie rozmowa. Nie ufam nikomu odkąd tu trafiłam, nie ma sensu szukać kogoś innego, nawet jeśli nie wszystko wygram.po to jest bez nakazu, wy juz macie za sobą sprawy, a ja dopiero zaczynam


RE: Chwilowki - grabi_en - 21-09-2021

(21-09-2021, 10:04:35)Mrówa napisał(a): No własnie do pana Marka będę dzwonić, już czuję że będzie dobrze.  Tylko nigdy nie wiem o ktorej skończę pracę a w czasie przerwy to nie rozmowa. Nie ufam nikomu odkąd tu trafiłam, nie ma sensu szukać kogoś innego, nawet jeśli nie wszystko wygram.po to jest bez nakazu, wy juz macie za sobą sprawy, a ja dopiero zaczynam
Trafny wybór.
Kancelaria jest czynna od 9 do 17, ale dzisiaj Ci się poszczęściło bo pan Marek zabiera telefon z kancelarii do domu, więc możesz dzwonić w miarę o przyzwoitych godzinach, bo należy pamiętać każdy z nas ma rodzinę i co za tym idzie obowiązki domowe, ale zawsze możesz napisać maila do kancelarii, gdybyś natychmiast potrzebowała pomocy.
Teraz będziesz mogła oddać się zarabianiu kasy, czego życzę i powodzenia, tylko nie zapomnij się odzywać.


RE: Chwilowki - Mrówa - 21-09-2021

No wlasnie już pisalam do pana Marka, będzie miał telefon, ale uda mi się zadzwonic przed 17.


RE: Chwilowki - Mrówa - 21-09-2021

Teraz spokojnie mogę napić się kawy..jasne że będę się odzywać, mam nadzieję że ten wyjazd pomoże mi szybciej to spłacić bo tu by mi to zajęło z pięć lat.

Wracam do domu, patrze list w skrzynce..a to rachunek za światło..jaki czlowiek przewrażliwiony haha


RE: Chwilowki - Mariuszd37 - 21-09-2021

Ostatnio dostałem awizo myślę jeny koniec świata znowu coś z sądu,, a to gacie z allegro przyszły.


RE: Chwilowki - grabi_en - 21-09-2021

(21-09-2021, 16:46:33)Mariuszd37 napisał(a): Ostatnio dostałem awizo myślę jeny koniec świata znowu coś z sądu,, a to gacie z allegro przyszły.

Intrygujące, że nie taki wprawny dłużnik nie rozróżnił zwykłego awiza, od awiza z sądu Oczko Oczko


RE: Chwilowki - Mila1 - 21-09-2021

(21-09-2021, 17:30:03)grabi_en napisał(a):
(21-09-2021, 16:46:33)Mariuszd37 napisał(a): Ostatnio dostałem awizo myślę jeny koniec świata znowu coś z sądu,, a to gacie z allegro przyszły.

Intrygujące, że nie taki wprawny dłużnik nie rozróżnił zwykłego awiza, od awiza z sądu Oczko Oczko

Bo może listonosz zostawić zwykłe i zaskoczenie na poczcie. Miałam tak.