BezNakazu.pl
Fundusz korona - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Parabanki (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Dział: propozycje (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=43)
+--- Wątek: Fundusz korona (/showthread.php?tid=169)

Strony: 1 2 3


Fundusz korona - Biedronka 24 - 04-01-2019

Witam Was, proszę o radę. Dziś odebrałam polecony z Fundusz korony z wypowiedzeniem umowy. Dziwna sprawa, bo płacę raty co miesiąc , jedynie nie wpłaciłam w czerwcu. Czy mogą wypowiedzieć umowe jezeli co miesiąc płace? W piśmie jest też informacja o sprzedaży wierzytelności . Dodam, że podpisywałam weksel. Moje pytanie, wyjaśnić to jakoś z nimi?


RE: Fundusz korona - MarwPL - 04-01-2019

(04-01-2019, 11:14:54)Biedronka 24 napisał(a): Witam Was, proszę o radę. Dziś odebrałam polecony z Fundusz korony z wypowiedzeniem umowy. Dziwna sprawa, bo płacę raty co miesiąc , jedynie nie wpłaciłam w czerwcu. Czy mogą wypowiedzieć umowe jezeli co miesiąc płace? W piśmie jest też informacja o sprzedaży wierzytelności . Dodam, że podpisywałam weksel. Moje pytanie, wyjaśnić to jakoś z nimi?

Fundusz Korona "sprzedał" dług do Skutecznej Windykacji(ten sam adres w Lublinie, te same osoby- wręcz układ rodzinny).
W umowie pożyczki jest zapis kiedy mogą wypowiedzieć umowę.
Przeczytaj i zobacz, czy wypowiedzieli umowę zgodnie z jej treścią.
Weksel to jeszcze nie tragedia, wiąże się z obowiązkiem wniesienia opłaty od zarzutów, jeśli sąd wystawi nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym.
Pilnuj poczty, szybko składają pozew do sądu.


RE: Fundusz korona - Biedronka 24 - 04-01-2019

Dziękuję za odpowiedź.


RE: Fundusz korona - Biedronka 24 - 08-01-2019

Odebrałam dziś wezwanie do wykupu weksla, nie bardzo rozumiem o co chodzi. Nie ma tam kwoty do spłaty ani numeru konta.
Miał Pan rację, że to powiązania rodzinne, bo nawet koperta zaadresowana przez ta samą osobę.


RE: Fundusz korona - MarwPL - 08-01-2019

(08-01-2019, 21:26:45)Biedronka 24 napisał(a): Odebrałam dziś wezwanie do wykupu weksla, nie bardzo rozumiem o co chodzi. Nie ma tam kwoty do spłaty ani numeru konta.
Miał Pan rację, że to powiązania rodzinne, bo nawet koperta zaadresowana przez ta samą osobę.

Trzeba trzymać i czekać na rozprawę.


RE: Fundusz korona - sami - 22-03-2019

(08-01-2019, 21:26:45)Biedronka 24 napisał(a): Odebrałam dziś wezwanie do wykupu weksla, nie bardzo rozumiem o co chodzi. Nie ma tam kwoty do spłaty ani numeru konta.
Miał Pan rację, że to powiązania rodzinne, bo nawet koperta zaadresowana przez ta samą osobę.

Podobna sytuacja. Po dwuletniej batalii udało mi się wygrać z nimi w sądzie apelacyjnym. Czekam na odpis wyroku z uzasadnieniem


RE: Fundusz korona - grabi_en - 22-03-2019

(22-03-2019, 21:07:49)sami napisał(a):
(08-01-2019, 21:26:45)Biedronka 24 napisał(a): Odebrałam dziś wezwanie do wykupu weksla, nie bardzo rozumiem o co chodzi. Nie ma tam kwoty do spłaty ani numeru konta.
Miał Pan rację, że to powiązania rodzinne, bo nawet koperta zaadresowana przez ta samą osobę.

Podobna sytuacja. Po dwuletniej batalii udało mi się wygrać z nimi w sądzie apelacyjnym. Czekam na odpis wyroku z uzasadnieniem

Witam nową osobę na forum.
Intryguje mnie pytanie "udało mi się wygrać"
Mogę prosić o rozszerzenie tego pojęcia ? wygrać sam, czy przy pomocy Pełnomocnika - bo to jest kolosalna różnica?
I chcę się jeszcze dopytać bo po nicku "sami" wynika, że są to minimum 2 osoby, a komentarz robi jedna osoba w liczbie pojedynczej... więc jak jest?


RE: Fundusz korona - Łukasz_G - 23-03-2019

A dlaczego ktoś nie może mieć pseudo "sami"? Duży uśmiech


RE: Fundusz korona - Mariuszd37 - 23-03-2019

Moze żona wujka sama


RE: Fundusz korona - grabi_en - 23-03-2019

(23-03-2019, 12:54:05)Łukasz_G napisał(a): A dlaczego ktoś nie może mieć pseudo "sami"? Duży uśmiech

Nie neguję nicku, ale wolę wiedzieć czy będzie pisała ta sama osoba, czy może jeszcze ktoś.

(23-03-2019, 17:31:22)Mariuszd37 napisał(a): Moze żona wujka sama
Mariusz hehehe.