BezNakazu.pl
Kupili dług od In Credit - sąd apelacyjny oddalił powództwo w całości - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Fundusze skupujące długi (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Dział: Intrum (dawniej Lindorff) (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: Kupili dług od In Credit - sąd apelacyjny oddalił powództwo w całości (/showthread.php?tid=168)



Kupili dług od In Credit - sąd apelacyjny oddalił powództwo w całości - MarwPL - 03-01-2019

Witajcie.
Panią Agnieszkę pozwało Intrum z tytułu pożyczki z In Credit.
Sąd I instancji zgodził się częściowo z żądaniem pozwu i zasądził kapitał pozostały do spłaty, oddalając powództwo w pozostałym zakresie.
Wnieśliśmy apelację od tego wyroku i właśnie otrzymaliśmy uzasadnienie wyroku w postępowaniu apelacyjnym, w którym to sąd zmienił wyrok zasądzający część kapitału pozostałą do spłaty i oddalił powództwo w całości.
Sąd nie zostawił suchej nitki na wyroku I instancji.
Ale głównym zarzutem sądu odwoławczego był fakt, że wydruk umowy zawieranej przez internet złożony do akt sprawy jest nic nie warty, jeśli nie zawiera podpisu stron.


RE: Kupili dług od In Credit - sąd apelacyjny oddalił powództwo w całości - AnowiB - 03-01-2019

Chciałabym aby u mnie też tak się skończyło.ale długa droga chyba do tego.Na razie mam dwie raty do tyłu,wydzwania nonstop Kaczmarski.


RE: Kupili dług od In Credit - sąd apelacyjny oddalił powództwo w całości - grabi_en - 03-01-2019

(03-01-2019, 10:42:17)MarwPL napisał(a): Witajcie.
Panią Agnieszkę pozwało Intrum z tytułu pożyczki z In Credit.
Sąd I instancji zgodził się częściowo z żądaniem pozwu i zasądził kapitał pozostały do spłaty, oddalając powództwo w pozostałym zakresie.
Wnieśliśmy apelację od tego wyroku i właśnie otrzymaliśmy uzasadnienie wyroku w postępowaniu apelacyjnym, w którym to sąd zmienił wyrok zasądzający część kapitału pozostałą do spłaty i oddalił powództwo w całości.
Sąd nie zostawił suchej nitki na wyroku I instancji.
Ale głównym zarzutem sądu odwoławczego był fakt, że wydruk umowy zawieranej przez internet złożony do akt sprawy jest nic nie warty, jeśli nie zawiera podpisu stron.

Gratulacje. Czuję się tak, jakby los mi się kłaniał w pas, mam NetCredit teraz w SR i InCredit, które mi zaproponowało ugodę w ratach, wiem, że im chodzi o uznanie długu, ale jak do nich pisałam  to odpowiedź brzmiała NIE, teraz to ja z nikim nie rozmawiam i nic nie podpisuję.


RE: Kupili dług od In Credit - sąd apelacyjny oddalił powództwo w całości - MarwPL - 03-01-2019

(03-01-2019, 11:22:19)AnowiB napisał(a): Chciałabym aby u mnie też tak się skończyło.ale długa droga chyba do tego.Na razie mam dwie raty do tyłu,wydzwania nonstop Kaczmarski.

Nie zawsze się wygrywa.
Ważne aby ilość wygranych była większa od przegranych, a to nam się udaje od lat robić :-)


RE: Kupili dług od In Credit - sąd apelacyjny oddalił powództwo w całości - Ania1987 - 03-01-2019

Piękne powitanie roku!
Gratulacje! Oby więcej takich wyroków!


RE: Kupili dług od In Credit - sąd apelacyjny oddalił powództwo w całości - Mila1 - 03-01-2019

I takie wiadomości lubię bardzo!


RE: Kupili dług od In Credit - sąd apelacyjny oddalił powództwo w całości - Dłużniczka - 03-01-2019

Gratulacje .


RE: Kupili dług od In Credit - sąd apelacyjny oddalił powództwo w całości - Mariuszd37 - 03-01-2019

Jupi super gratulacje
Warto walczyc do konca


RE: Kupili dług od In Credit - sąd apelacyjny oddalił powództwo w całości - grabi_en - 03-01-2019

(03-01-2019, 21:05:58)Mariuszd37 napisał(a): Jupi super gratulacje
Warto walczyc do konca

I kto to pisze, sam nas uświadamiałeś, że tam jest 2 ludków. Sami to możemy pomarzyć o wygranych.


RE: Kupili dług od In Credit - sąd apelacyjny oddalił powództwo w całości - Mariuszd37 - 03-01-2019

Jak wiecej sedziow jest wieksza szansa merytorycznego roztrzygniecia, kazdy sukces daje nadzieje