BezNakazu.pl
Wyrok w sprawie z umowy pożyczki z Aasa Polska S.A. sprzedanej do Ultimo - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Parabanki (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Dział: Aasa Polska S.A. (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=48)
+--- Wątek: Wyrok w sprawie z umowy pożyczki z Aasa Polska S.A. sprzedanej do Ultimo (/showthread.php?tid=167)

Strony: 1 2


RE: Wyrok w sprawie z umowy pożyczki z Aasa Polska S.A. sprzedanej do Ultimo - Łukasz_G - 03-01-2019

Zapewne ten dzień na przegraną nadejdzie wraz z moim nakazem. Maja nagraną rozmowę ze mna, że nie dostalem zadnej umowy od aasa i ze moge spłacić sam kapital. I o ten kapitał mnie pozwali. W miedzyczasie wyslali ta umowę i zawiadomienie o cesji za zpo i papier ugody - ale im tego nie odeslalem.


RE: Wyrok w sprawie z umowy pożyczki z Aasa Polska S.A. sprzedanej do Ultimo - Dłużniczka - 03-01-2019

(02-01-2019, 21:28:22)Katisia 77 napisał(a): Bardzo dobra wiadomość. Ja w prezencie wigilijnym dostałam wypowiedzenie umowy od nich. Ale trudno. Spłacam inne

Po ilu  niewpłaconych ratach dostałaś wypowiedzenie ?


RE: Wyrok w sprawie z umowy pożyczki z Aasa Polska S.A. sprzedanej do Ultimo - MarwPL - 03-01-2019

(03-01-2019, 09:07:22)Łukasz_G napisał(a): Zapewne ten dzień na przegraną nadejdzie wraz z moim nakazem. Maja nagraną rozmowę ze mna, że nie dostalem zadnej umowy od aasa i ze moge spłacić sam kapital. I o ten kapitał mnie pozwali. W miedzyczasie wyslali ta umowę i zawiadomienie o cesji za zpo i papier ugody - ale im tego nie odeslalem.

Trzeba być dobrej myśli :-)


RE: Wyrok w sprawie z umowy pożyczki z Aasa Polska S.A. sprzedanej do Ultimo - Biedronka 24 - 03-01-2019

(02-01-2019, 20:27:22)MarwPL napisał(a): Miło mi powiadomić Was, że na dobry początek 2019 roku w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy informację z sądu, że sąd na pierwszej rozprawie oddalił w całości powództwo Ultimo z roszczenia z umowy pożyczki z Aasa Polska S.A.
Jak tylko sąd doręczy nam wyrok  z uzasadnieniem, to skan wyroku opublikujemy na naszej stronie.

Takie informacje dają nadzieję.


RE: Wyrok w sprawie z umowy pożyczki z Aasa Polska S.A. sprzedanej do Ultimo - Katisia 77 - 04-01-2019

(03-01-2019, 00:25:35)MarwPL napisał(a):
(02-01-2019, 21:28:22)Katisia 77 napisał(a): Bardzo dobra wiadomość. Ja w prezencie wigilijnym dostałam wypowiedzenie umowy od nich. Ale trudno. Spłacam inne

Zachowałaś list i kopertę?
Jakie inne nadal spłacasz?

Jeszcze nie odebrałam. Mam zamiar zrobić to dzisiaj. Zachowam kopertę. A spłacam tylko już PKO Bank.. Vippo mi też właśnie wypowiedziało umowę.

(03-01-2019, 09:58:57)Dłużniczka napisał(a):
(02-01-2019, 21:28:22)Katisia 77 napisał(a): Bardzo dobra wiadomość. Ja w prezencie wigilijnym dostałam wypowiedzenie umowy od nich. Ale trudno. Spłacam inne

Po ilu  niewpłaconych ratach dostałaś wypowiedzenie ?

Po 3 niesplaconych ratach. Teraz to wszystkie po kolei  Ferratum, vippo. Masakra  Jak miałam ratalne to miałam wrażenie że dam radę. Teraz tylko w nadzieja w BN

Matko coś poknociłam z pisaniem. Przepraszam to ze zmęczenia.


RE: Wyrok w sprawie z umowy pożyczki z Aasa Polska S.A. sprzedanej do Ultimo - Sk0pek - 04-01-2019

Dobra wiadomość bo też mam aase.


RE: Wyrok w sprawie z umowy pożyczki z Aasa Polska S.A. sprzedanej do Ultimo - Mariuszd37 - 04-01-2019

Lepiej miec kase jak aase, motto na dzisiaj. Akurat ferratum sie nie przejmuj japrawie poltora roku i nic zadnego pozwu tyljo windykacje inne.