BezNakazu.pl
Kolejne wygrane i drobne przypomnienie - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Główny (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Wygrane i przegrane (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=80)
+--- Wątek: Kolejne wygrane i drobne przypomnienie (/showthread.php?tid=1656)



Kolejne wygrane i drobne przypomnienie - BezNakazu.pl - 14-03-2021

Otrzymują Państwo listy z firm pokroju?
Ultimo, Kruk, Prokura, SVEA, Intrum, Best, easyDEBT, Universe 3, Eurotrans Baltic London, Smart Lease, Obligo, RK Recovery, Kredyt Inkaso lub innym.

Jeśli tak to prosimy doczytać ten post do końca.

Często zdarza się, że otrzymujemy telefony od osób które nagle otrzymały list o nakazie zapłaty z sądu lub w najlepszym wypadku tylko otrzymują uciążliwe telefony od firm windykacyjnych i najczęściej słyszymy wiadomości typu "ale jakim prawem skoro nigdy nie podpisywałem żadnej umowy z taką firmą, wziąłem oczywiście pożyczkę od Vivus'a kiedyś ale co ma to z tym wspólnego? ", problem polega na tym, że ma bardzo dużo wspólnego, ponieważ rzadko się zdarza aby firma pożyczkowa dochodziła swoich roszczeń na własną rękę.
W zdecydowanej większości tysiące zaległych wierzytelności jest sprzedawanych/przekazywanych na bazie cesji do zewnętrznych firm windykacyjnych, które to w ich imieniu lub po ich zakupie starają się to w bardziej polubowny lub uciążliwy sposób odzyskać wierzytelność od konsumenta, a ostatecznie najczęściej wchodzą na drogę sądową.

Takim to osobom staramy się pomóc i w zdecydowanej większości się to udaje, a na dowód tego dodaliśmy do postu ostatnie 4 przykładowe wyroki na korzyść naszych klientów, gdzie powodem była właśnie jedna z wyżej wymienionych firm, a dokładnie Prokura.

Ale jak wyżej wspomnieliśmy udaje się to w "zdecydowanej większości", ale nie zawsze, dużo zależy od Państwa, od tego czy sprawa nie była bagatelizowana, bo nie powinna być, oraz od tego jak rozmawiają Państwo z firmą windykacyjną lub dokładnie o czym z nimi nie rozmawiać, ponieważ nie można dać się zastraszyć i bać się telefonów, tylko najlepiej należy rozmawiać jak już to " o pogodzie" jak to mawiamy w kancelarii, ponieważ najczęściej rozmowy są nagrywane i przedstawiane jako dowód na Państwa niekorzyść w sądzie.

Po więcej informacji na temat tego jak radzić sobie z windykacją lub zasięgnąć pomocy po otrzymaniu nakazu o zapłatę z sądu (Pamiętajmy, że mamy tylko 14 dni na wniesienie sprzeciwu o czym wielokrotnie wspominaliśmy) zapraszamy na naszą infolinię oraz zachęcamy do kontaktu mailowego gdzie po zapoznaniu się z Państwa sprawą będziemy mogli odpowiedzieć bardziej merytorycznie i pomóc w Państwa problemach. Numer telefonu oraz adres mailowy dostępny jest na naszej stronie http://www.beznakazu.pl oraz na naszym profilu na Facebooku do polubienia którego zachęcamy.

Udowadniamy, że warto się bronić przed bezzasadnymi pozwami.  


RE: Kolejne wygrane i drobne przypomnienie - Anastazja86 - 23-12-2021

Bardzo dziękuję Panu Markowi i całej ekipie. Dostałam 2 prezenty pod choinkę. Jeden już oficjalny A drugi jeszcze może się okazać że będą się odwoływać... Tak czy inaczej ja już się cieszę i bardzo dziękuję!


RE: Kolejne wygrane i drobne przypomnienie - grabi_en - 23-12-2021

(23-12-2021, 10:34:35)Anastazja86 napisał(a): Bardzo dziękuję Panu Markowi i całej ekipie.  Dostałam  2 prezenty pod choinkę. Jeden już oficjalny A drugi  jeszcze może się okazać że będą się odwoływać... Tak czy inaczej ja już się cieszę i bardzo dziękuję!

Takie prezenty pod choinkę - to rozumiem.
A tak panikowałaś na początku drogi, niemalże musieliśmy Ciebie reanimować od utraty tchu Oczko
Rozumiem, że nie żałujesz swojej decyzji, że wybrałaś właśnie pomoc prawną Bez Nakazu?


RE: Kolejne wygrane i drobne przypomnienie - Anastazja86 - 23-12-2021

Absolutnie! Cieszę się że tutaj jestem. Jeśli można tak to powiedzieć. Chociaż przyznaję czasem nadal mam panikę I potrzeba mi kopniaka..


RE: Kolejne wygrane i drobne przypomnienie - Mariuszd37 - 23-12-2021

Aby do szczęśliwego końca.


RE: Kolejne wygrane i drobne przypomnienie - BezNakazu.pl - 24-12-2021

(23-12-2021, 10:34:35)Anastazja86 napisał(a): Bardzo dziękuję Panu Markowi i całej ekipie.  Dostałam  2 prezenty pod choinkę. Jeden już oficjalny A drugi  jeszcze może się okazać że będą się odwoływać... Tak czy inaczej ja już się cieszę i bardzo dziękuję!

Cała przyjemność po naszej stronie.
Myślę, że takiego gwiazdkowego prezentu, jak dwie wygrane nigdy się nie spodziewałaś :-)