BezNakazu.pl
Pomóżcie bo nie rozumiem.... - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Sądy (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Dział: Rejestracja (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Pomóżcie bo nie rozumiem.... (/showthread.php?tid=159)

Strony: 1 2


RE: Pomóżcie bo nie rozumiem.... - Mila1 - 29-01-2019

(29-01-2019, 16:37:46)MarwPL napisał(a):
(29-01-2019, 15:53:03)AnowiB napisał(a): Ja się zarejestrowałam.Dostałam hasło i login i logując się na te dane otrzymane z sądu stale wyskakuje mi komunikat,że profil o podanym loginie nie został aktywowany.login to pesel,hasło miałam zmienić po pierwszym logowaniu.Dostałam maila z sądu,że tożsamość została potwierdzona a konto aktywowane.Z tego komunikatu wynika,że raczej nie i co ja mam zrobić bo naprawdę nie wiem.Lendon mnie straszy sądem i chciałabym wiedzieć czy coś się dzieje.

Są dwie możliwości.
Podejść do sądu z dowodem i wyjaśnić, lub zadzwonić do sądu, ale nie masz pewności, że życzliwi ludzie Ci powiedzą.
Ja bym stawiał na wizytę w sądzie.

A mnie nie kazali zmieniać hasła. Funkcjonuję na tym co dostałam.


RE: Pomóżcie bo nie rozumiem.... - AnowiB - 29-01-2019

Wczoraj dzwoniłam to mi powiedzieli,że mam wejść w zakładkę pomoc i opisać problem i wysłać.Wysłałam tego maila z opisem,ale i tak w czwartek się przejdę bo dla mnie to tak jakby ktoś czegoś po prostu nie klepnął i dlatego na stronie jest info ,ze konto nie jest aktywowane.

A czy mogę na te dane spróbować zalogować się do innej apelacji?


RE: Pomóżcie bo nie rozumiem.... - AnowiB - 30-01-2019

Dostałam odpowiedź,hasło zostało zresetowane i mogę się normalnie logować.


RE: Pomóżcie bo nie rozumiem.... - MarwPL - 30-01-2019

(29-01-2019, 18:21:34)AnowiB napisał(a): Wczoraj dzwoniłam to mi powiedzieli,że mam wejść w zakładkę pomoc i opisać problem i wysłać.Wysłałam tego maila z opisem,ale i tak w czwartek się przejdę bo dla mnie to tak jakby ktoś czegoś po prostu nie klepnął i dlatego na stronie jest info ,ze konto nie jest aktywowane.

A czy mogę na te dane spróbować zalogować się do innej apelacji?

Portale apelacyjne nie są ze sobą połączone, mając uprawienia do jednego można zawnioskować do skopiowania konta na inną apelację.
W związku z faktem, że w styczniu 2019 roku Ministerstwo Sprawiedliwości wymienia portale apelacyjne na nowe, na części apelacyjnych portali nie działa kopiowanie konta.


RE: Pomóżcie bo nie rozumiem.... - Mila1 - 30-01-2019

(30-01-2019, 15:26:06)AnowiB napisał(a): Dostałam odpowiedź,hasło zostało zresetowane i mogę się normalnie logować.

Brawo ty Duży uśmiech


RE: Pomóżcie bo nie rozumiem.... - Łukasz_G - 30-01-2019

(30-01-2019, 15:43:28)MarwPL napisał(a):
(29-01-2019, 18:21:34)AnowiB napisał(a): Wczoraj dzwoniłam to mi powiedzieli,że mam wejść w zakładkę pomoc i opisać problem i wysłać.Wysłałam tego maila z opisem,ale i tak w czwartek się przejdę bo dla mnie to tak jakby ktoś czegoś po prostu nie klepnął i dlatego na stronie jest info ,ze konto nie jest aktywowane.

A czy mogę na te dane spróbować zalogować się do innej apelacji?

Portale apelacyjne nie są ze sobą połączone, mając uprawienia do jednego można zawnioskować do skopiowania konta na inną apelację.
W związku z faktem, że w styczniu 2019 roku Ministerstwo Sprawiedliwości wymienia portale apelacyjne na nowe, na części apelacyjnych portali nie działa kopiowanie konta.

W Gdańsku już jest nowy portal. Ale poza layout'em strony to raczej się nic nie zmieniło.  Osobiście, to stara wersja była dla mnie czytelniejsza.


RE: Pomóżcie bo nie rozumiem.... - Ag.gaj - 29-10-2019

Jeśli jestem ze śląska to rozumiem, że mam się zarejestrować na portalu Katowice, tak? Bo moje miasto to tylko rejonowy pokazuje


RE: Pomóżcie bo nie rozumiem.... - grabi_en - 29-10-2019

(29-10-2019, 11:50:28)Ag.gaj napisał(a): Jeśli jestem ze śląska to rozumiem, że mam się zarejestrować na portalu Katowice, tak? Bo moje miasto to tylko rejonowy pokazuje
Tu masz wszystkie Apelacje w kraju.
https://forum.beznakazu.pl/showthread.php?tid=6


RE: Pomóżcie bo nie rozumiem.... - MarwPL - 29-10-2019

(29-10-2019, 11:50:28)Ag.gaj napisał(a): Jeśli jestem ze śląska to rozumiem, że mam się zarejestrować na portalu Katowice, tak? Bo moje miasto to tylko rejonowy pokazuje

Zobacz na stronie sądu rejonowego właściwego dla Twojego miejsca zamieszkania, który sąd apelacyjny jest właściwy.
Albo podaj miejsce zamieszkania i Ci podam.