BezNakazu.pl
Czas wyjść z długów raz na zawsze - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Główny (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Początek (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Czas wyjść z długów raz na zawsze (/showthread.php?tid=1580)

Strony: 1 2 3


Czas wyjść z długów raz na zawsze - AngaS - 09-02-2021

Cześć.
Pierwszy krok za mną bo pisze tutaj. Mam zadłużenia :
Vivus 8600 termin do wczoraj ( przedłużam 5 razy po 81 zł) 
Szybka gotówka 2000 ( przedłużałam kilka razy po ok 200 zł ) termin do wczoraj 
Miloan 2000 tutaj było refinansowanie / przedłużenia z weź sobie termin do jutra 
Extraportfel 4000 przedłużane raz na kwotę ok 700 zł termin niedługo - miałam i nich wcześniej kilka pożyczek  też przedłużanych 
Kuki 600 ale to spłacę bez problemu 
Pożyczka Plus 4200 przedłużone za 680 ( już kilka razy ) do dnia 21 marca nr.
 Chce to spłacić w miarę spokojnie. Tzn bez sądów, dzwonienia do pracy. Nie chcę żeby się rodzina dowiedziała bo masakra.. 
Mogę w przeciągu 2 tyg wpłacić 2 tys 
Potem za ok 1-2 MSC znów 2 tys,
Z wypłaty w miesiącu jestem w stanie wpłacić ok 600 zł . Chce uniknąć największego stresu ... Chce z tego wyjść 
Ale bardzo bym chciała odzyska kwoty tych przedłużeń ... Refinansowań z tego wszystkiego.
W tamtym roku udało mi się spłacić kilka chwilowej i zamknąć i nich konta tj net credit czy Smart pożyczka  ( były sporo razy refinansowane ). Da się próbować bez sądu odzyskać ? Jeśli nie jak to wygląda sądownie ? Proszę o radę jak spłacać aby uniknąć jak najwięcej stresu i problemów .. wiem że pierwsze te najmniejsze ale strasznie się tym vivusem przejmuje ...


RE: Czas wyjść z długów raz na zawsze - MarwPL - 09-02-2021

(09-02-2021, 11:46:48)AngaS napisał(a): Cześć.
Pierwszy krok za mną bo pisze tutaj. Mam zadłużenia :
Vivus 8600 termin do wczoraj ( przedłużam 5 razy po 81 zł) 
Szybka gotówka 2000 ( przedłużałam kilka razy po ok 200 zł ) termin do wczoraj 
Miloan 2000 tutaj było refinansowanie / przedłużenia z weź sobie termin do jutra 
Extraportfel 4000 przedłużane raz na kwotę ok 700 zł termin niedługo - miałam i nich wcześniej kilka pożyczek  też przedłużanych 
Kuki 600 ale to spłacę bez problemu 
Pożyczka Plus 4200 przedłużone za 680 ( już kilka razy ) do dnia 21 marca nr.
 Chce to spłacić w miarę spokojnie. Tzn bez sądów, dzwonienia do pracy. Nie chcę żeby się rodzina dowiedziała bo masakra.. 
Mogę w przeciągu 2 tyg wpłacić 2 tys 
Potem za ok 1-2 MSC znów 2 tys,
Z wypłaty w miesiącu jestem w stanie wpłacić ok 600 zł . Chce uniknąć największego stresu ... Chce z tego wyjść 
Ale bardzo bym chciała odzyska kwoty tych przedłużeń ... Refinansowań z tego wszystkiego.
W tamtym roku udało mi się spłacić kilka chwilowej i zamknąć i nich konta tj net credit czy Smart pożyczka  ( były sporo razy refinansowane ). Da się próbować bez sądu odzyskać ? Jeśli nie jak to wygląda sądownie ? Proszę o radę jak spłacać aby uniknąć jak najwięcej stresu i problemów .. wiem że pierwsze te najmniejsze ale strasznie się tym vivusem przejmuje ...

Witam na naszym forum.
Sytuacja nie jest beznadziejna, a zadłużenie nie astronomiczne.
Martwi mnie jedynie Twój strach przed tym, że rodzina się dowie, a to prosta droga do zwiększenia swojego zadłużenia i dania "zarżnąć" się przez windykatorów.
Moim zdaniem przy kwocie spłat 600 zł miesięcznie bez sądów tutaj się nie obędzie.
Jeśli się mylę, to proszę wyprowadź mnie z błędu.


RE: Czas wyjść z długów raz na zawsze - grabi_en - 09-02-2021

Wątpię, żeby chwilówki dobrowolnie Ci oddały przedłużenia lub refinansowania, raczej Cię czeka zakładanie spraw.
Masz 22.800 zł długo bez odsetek, bez kosztów sądowych i na to możesz co m-c przeznaczyć 2 tys zł?, więc zajmie Ci przeszło rok na spłatę wszystkiego - jest to realne do wykonania.
Jak masz dostęp do swoich kont na chwilówkach usuń telefon do pracy, bo Szybka Gotówka dzwoni na bank do pracy.
W pierwszej kolejności przyjmij do spłaty chwilówki, które dostałaś pierwszy raz, żeby Cię nie posądzili o wyłudzanie, za które czeka sprawa karna.
Jak obierzesz na cel do spłaty 1 pożyczkę to spłać ją do samego końca - zamykając konto. Nie dziel pieniędzy na każdą chwilówkę, tylko zasada jest prosta spłacasz jedną potem drugą i tak po kolei z każdą robisz. Obierz sobie plan i nie ulegaj naciskom telefonicznym, a najlepiej wycisz telefon i nie odbieraj go wcale.


RE: Czas wyjść z długów raz na zawsze - Mariuszd37 - 09-02-2021

W rok jest szansa że do sądów nie pójdą.


RE: Czas wyjść z długów raz na zawsze - AngaS - 10-02-2021

W przeciągu miesiąca będą miał 4 tys złotych które mogę wpłacić na te pożyczki. Potem mogę przeznaczyć ok 1000 miesięcznie. Czy Vivus jak będę co ok msc spłaca co miesiąc dajmy na to ,1000 bardzo będzie mnie ścigał ? Bo ja spłacę te mniejsze które przedłużamy.to już miesięcznie jestem sporo do przodu


RE: Czas wyjść z długów raz na zawsze - Mariuszd37 - 10-02-2021

Moim zdaniem celuj w jedną do końca i następna.


RE: Czas wyjść z długów raz na zawsze - MarwPL - 10-02-2021

(10-02-2021, 15:08:57)AngaS napisał(a): W przeciągu miesiąca będą miał 4 tys złotych które mogę wpłacić na te pożyczki. Potem mogę przeznaczyć ok 1000 miesięcznie. Czy Vivus jak będę co ok msc spłaca co miesiąc dajmy na to ,1000 bardzo będzie mnie ścigał ? Bo ja spłacę te mniejsze które przedłużamy.to już miesięcznie jestem sporo do przodu

Może warto najpierw sprawdzić jak Twój sąd zapatruje się na pożyczki przez internet.
W jakim mieście mieszkasz?


RE: Czas wyjść z długów raz na zawsze - AngaS - 10-02-2021

(10-02-2021, 16:49:20)MarwPL napisał(a):
(10-02-2021, 15:08:57)AngaS napisał(a): W przeciągu miesiąca będą miał 4 tys złotych które mogę wpłacić na te pożyczki. Potem mogę przeznaczyć ok 1000 miesięcznie. Czy Vivus jak będę co ok msc spłaca co miesiąc dajmy na to ,1000 bardzo będzie mnie ścigał ? Bo ja spłacę te mniejsze które przedłużamy.to już miesięcznie jestem sporo do przodu

Może warto najpierw sprawdzić jak Twój sąd zapatruje się na pożyczki przez internet.
W jakim mieście mieszkasz?

A jak to sprawdzić ? Kraśnik woj.lubelskie


RE: Czas wyjść z długów raz na zawsze - grabi_en - 10-02-2021

(10-02-2021, 17:18:45)AngaS napisał(a):
(10-02-2021, 16:49:20)MarwPL napisał(a):
(10-02-2021, 15:08:57)AngaS napisał(a): W przeciągu miesiąca będą miał 4 tys złotych które mogę wpłacić na te pożyczki. Potem mogę przeznaczyć ok 1000 miesięcznie. Czy Vivus jak będę co ok msc spłaca co miesiąc dajmy na to ,1000 bardzo będzie mnie ścigał ? Bo ja spłacę te mniejsze które przedłużamy.to już miesięcznie jestem sporo do przodu

Może warto najpierw sprawdzić jak Twój sąd zapatruje się na pożyczki przez internet.
W jakim mieście mieszkasz?

A jak to sprawdzić ? Kraśnik woj.lubelskie

Nie jest to sąd marzeń dłużnika - niestety, orzeka trzech zacofanych sędziów.


RE: Czas wyjść z długów raz na zawsze - Mariuszd37 - 10-02-2021

Pora ich więc zawrócić ze złej drogi.