BezNakazu.pl
Myślałam, że mogę wszystko - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: chcę opisać swoją historię jak się wpakowałam w długi (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Myślałam, że mogę wszystko (/showthread.php?tid=1576)

Strony: 1 2 3


Myślałam, że mogę wszystko - Nurse - 08-02-2021

Cześć wszystkim. Myślałam, że jestem najważniejsza i wiem wszystko najlepiej. Pomyliłam się i to bardzo. Pierwsza pożyczkę wzięłam w 2017 roku na nowy samochód. Po 7 miesiącach mi go ukradi, wtedy pożyczka od cioci. Potem spłacanie tego i tego. Dawałam radę, ale potem dostałam wycieczkę na Dominikanę i chciałam zabłysnąć. Nowe ciuchy, fryzjer itd. A potem poszło już z górki na pazurki. Bankowy i leasingu za auto nie wypiszę. Około 5 tyś miesięcznie. 

Gówno na głowie: 

Profi Credit pożyczyłam 9 tysięcy do oddania 20 880 tyś z czego spłacone 6 960 tyś. 

Provident pożyczyłam 7 tyś do oddania 14 093, 34 z czego spłacone 5 271, 66 tyś 

Loan me pożyczyłam 4 507,96 do oddania 9 434,99 z czego spłacone 2 479,22 tyś

Monedo Now pożyczyłam 12 108,61 do oddania 24 038,63 z czego spłacone z czego spłacone 4 471,2 i zostałam sprzedana do Ultimo. Podpisalam z nimi ugodę, ale po 5 dniach ją wycofałam korzystając z prawa do 14 dni na odstąpienie. 

Vivus kolejna z rzędu, spłacam i mam następna teraz pożyczyłam 7 500 do oddania  8706 (inne przedłużałam czy refinansowałam)

Lendon tak samo pożyczyłam 6 tyś do oddania  6964,91 (inne przedłużałam czy tam refinansowałan) 

Pożyczka Plus pożyczyłam 2 700 do oddania 3 136,76    3 razy refinansowałam

Kuki pożyczyłam 2 500 do oddania 2 902,10   pierwsza moja od nich pożyczka 

Finbo pożyczyłam 1500 do oddania 1500 i chyba spłacę w całości od razu po wypłacie, bo darmowa 

W poniedziałek wysyłam papiery oraz umowę do BM czy MB. Tzn co to za skrót? Nie rozumiem. 

Jak zarejestrować się do Sądu Apelacyjnego? Probowalam, ale polegam na wyborze czy C czy AC itp ale nie wiem co wpisać w tytule sprawy, uwagach itd. Co Wy zaznaczyliście, jak przez to przejść?

Czy Wasze rodziny wiedzą o Waszych długach?

Na sprawie w sądzie warto mieć spłacony kapitał? Moj opiekun i firma prawnicza mówią bym nic już nikomu nie płaciła.

Nigdzie na razie nie zalegam poza monedo które już jest w Ultimo.


Jestem tutaj, bo czytam Was od 2 tygodni. Myślę co dalej z moim życiem. Chciałam wszystko spłacić, ale zabrali nam dodatki covidowe, ehh... Mam nadzieję, że dostanę tutaj wsparcie od Was






RE: Myślałam, że mogę wszystko - Mariuszd37 - 08-02-2021

Boss moneysafe jak BM pewnie
Witaj u nas, dobra rada, nie zadłużaj się więcej.


RE: Myślałam, że mogę wszystko - grabi_en - 08-02-2021

Witaj,
tu masz link do rejestrowania w Sądzie Rejonowym
https://forum.beznakazu.pl/showthread.php?tid=6
tam nie ma pytania o sygnaturę spraw, nie mam pojęcia co zrobiłaś nie tak.
BN - Bez Nakazu, może oni będą wiedzieli co zrobiłaś źle.
Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, czy chcesz z tego wybrnąć, jeżeli tak, to nie możesz już nigdzie się zadłużać - bo to droga donikąd, tylko powiększasz zadłużenie.
Będzie ciężko, bardzo ciężko, ale uwierz da się żyć, bo celem będzie wyjście z długów, a nie ich powiększanie. Pewnie nie jedna osoba Ci to napisze na forum.
Pamiętaj - pytaj, bo kto pyta nie błądzi.


RE: Myślałam, że mogę wszystko - Nurse - 08-02-2021

Właśnie już się nie zadłużam, mam podpisana umowę z kancelaria z Poznania która ma mi pomóc i prowadzić moje sprawy w sądzie. Dzisiaj puszczam im moje papiery wydrukowane.


RE: Myślałam, że mogę wszystko - Mariuszd37 - 08-02-2021

Z jaką, chyba nie ta co mysle


RE: Myślałam, że mogę wszystko - Nurse - 08-02-2021

Kancelaria Pomocy Dłużnikom. Czytałam wasze posty o tej jednej złej.


RE: Myślałam, że mogę wszystko - MarwPL - 08-02-2021

(08-02-2021, 12:17:42)Nurse napisał(a): Właśnie już się nie zadłużam, mam podpisana umowę z kancelaria z Poznania która ma mi pomóc i prowadzić moje sprawy w sądzie. Dzisiaj puszczam im moje papiery wydrukowane.

Kancelarii zajmujących się sprawami dłużników jest w Polsce wiele.
To dłużnik wybiera komu zaufa i odda mu swoje sprawy.
Mam jedynie obiekcje, na jakiej podstawie "opiekun" stwierdził, że nie powinnaś już nic płacić nikomu tylko czekać na sąd.
Aby zasugerować taką decyzję dłużnikowi, trzeba mieć ku temu podstawy i dobrze poznać każdy dług dłużnika oraz jego sytuację finansową.


RE: Myślałam, że mogę wszystko - Nurse - 08-02-2021

(08-02-2021, 10:34:58)grabi_en napisał(a): Witaj,
tu masz link do rejestrowania w Sądzie Rejonowym
https://forum.beznakazu.pl/showthread.php?tid=6
tam nie ma pytania o sygnaturę spraw, nie mam pojęcia co zrobiłaś nie tak.
BN - Bez Nakazu, może oni będą wiedzieli co zrobiłaś źle.
Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, czy chcesz z tego wybrnąć, jeżeli tak, to nie możesz już nigdzie się zadłużać - bo to droga donikąd, tylko powiększasz zadłużenie.
Będzie ciężko, bardzo ciężko, ale uwierz da się żyć, bo celem będzie wyjście z długów, a nie ich powiększanie. Pewnie nie jedna osoba Ci to napisze na forum.
Pamiętaj - pytaj, bo kto pyta nie błądzi.

Już chyba ogarnęłam co i jak


(08-02-2021, 12:31:59)Mariuszd37 napisał(a): Z jaką, chyba nie ta co mysle

(08-02-2021, 13:09:14)MarwPL napisał(a):
(08-02-2021, 12:17:42)Nurse napisał(a): Właśnie już się nie zadłużam, mam podpisana umowę z kancelaria z Poznania która ma mi pomóc i prowadzić moje sprawy w sądzie. Dzisiaj puszczam im moje papiery wydrukowane.

Kancelarii zajmujących się sprawami dłużników jest w Polsce wiele.
To dłużnik wybiera komu zaufa i odda mu swoje sprawy.
Mam jedynie obiekcje, na jakiej podstawie "opiekun" stwierdził, że nie powinnaś już nic płacić nikomu tylko czekać na sąd.
Aby zasugerować taką decyzję dłużnikowi, trzeba mieć ku temu podstawy i dobrze poznać każdy dług dłużnika oraz jego sytuację finansową.

To teraz mam kocioł w głowie


RE: Myślałam, że mogę wszystko - Mariuszd37 - 25-02-2021

Tak, naprawde?
Wow..a my się tak męczymy z Sądami, zwrotami, ciężką pracą.


RE: Myślałam, że mogę wszystko - MarwPL - 26-02-2021

(25-02-2021, 18:34:31)Pani Domu napisał(a): Nurse jest taki program oddłużeniowy splacamswojedlugi.pl
Polega na tym że oni w Twoim imieniu negocjują z wierzycielami umorzenie części odsetek. W wielu przypadkach się udaje. Skoro chcesz spłacić to może warto z ich pomocą mieć do spłaty mniej? To co wynegocjują to jest potem do podziału między ciebie a program

Polecam najpierw poświęcić kilka minut i poszperać w internecie, zanim się głupoty napisze.
Strona splacamswojedlugi.pl nie jest żadnym programem pro dłużnikowi.
Dowodzi tą firma newcall.pl z siedzibą w Warszawie, która po pierwsze jest firmą pożyczkową, a po drugie zasłynęła już ze współpracy z Loan Me sp. z o.o. przy fikcyjnych refinansowaniach, celem nakładania na konsumentów astronomicznych opłat i prowizji i omijania limitu opłat wskazanego w ustawie o kredycie konsumenckim.
Pod przykrywką spłaty długów dłużnik otrzyma kolejną pożyczkę, tylko inaczej nazwaną.