BezNakazu.pl
Pożyczka plus - Awentus Group - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Chwilówki (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: propozycje (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Wątek: Pożyczka plus - Awentus Group (/showthread.php?tid=156)

Strony: 1 2 3 4 5


Pożyczka plus - Awentus Group - Biedronka 24 - 14-12-2018

Deltawise przekazało moją pożyczkę do EPU. Teraz tylko czekać co będzie dalej.


RE: Pożyczka plus - Awentus Group - grabi_en - 14-12-2018

(14-12-2018, 15:09:32)Biedronka 24 napisał(a): Deltawise przekazało moją pożyczkę do EPU. Teraz tylko czekać co będzie dalej.
Ja miałam 3 razy ich w EPU i za każdym razem brak podstaw do wydania nakazu zapłaty, oni zawsze piszą, że w przypadku braku podstaw cofają pozew, zobacz, czy na końcu pozwu nie masz takiego pisma. Liczą pewnie na klepnięcie nakazu i z tym różnie bywa, a teraz przed końcem roku EPU działa błyskawicznie.
Smart Pożyczkę i Pożyczkę Plus sprzedali do Kruka.


RE: Pożyczka plus - Awentus Group - Anastazja86 - 14-12-2018

Mnie też pozwali do EPU. Póki co wisi jako nowa. Deltawiste co jakiś czas dzwoni do mnie do pracy. A dziś straszyli w smsie że poniose koszty egzekucji komorniczej..


RE: Pożyczka plus - Awentus Group - Biedronka 24 - 14-12-2018

(14-12-2018, 15:15:33)grabi_en napisał(a):
(14-12-2018, 15:09:32)Biedronka 24 napisał(a): Deltawise przekazało moją pożyczkę do EPU. Teraz tylko czekać co będzie dalej.
Ja miałam 3 razy ich w EPU i za każdym razem brak podstaw do wydania nakazu zapłaty, oni zawsze piszą, że w przypadku braku podstaw cofają pozew, zobacz, czy na końcu pozwu nie masz takiego pisma. Liczą pewnie na klepnięcie nakazu i z tym różnie bywa, a teraz przed końcem roku EPU działa błyskawicznie.
Smart Pożyczkę i Pożyczkę Plus sprzedali do Kruka.

Najgorsze, że do nich też pisałam prośbę o raty...


RE: Pożyczka plus - Awentus Group - grabi_en - 14-12-2018

(14-12-2018, 19:46:50)Biedronka 24 napisał(a):
(14-12-2018, 15:15:33)grabi_en napisał(a):
(14-12-2018, 15:09:32)Biedronka 24 napisał(a): Deltawise przekazało moją pożyczkę do EPU. Teraz tylko czekać co będzie dalej.
Ja miałam 3 razy ich w EPU i za każdym razem brak podstaw do wydania nakazu zapłaty, oni zawsze piszą, że w przypadku braku podstaw cofają pozew, zobacz, czy na końcu pozwu nie masz takiego pisma. Liczą pewnie na klepnięcie nakazu i z tym różnie bywa, a teraz przed końcem roku EPU działa błyskawicznie.
Smart Pożyczkę i Pożyczkę Plus sprzedali do Kruka.

Najgorsze, że do nich też pisałam prośbę o raty...
Nie przeżywaj tak, ja też do nich pisałam, najbardziej nie mogę sobie darować, że za własną kasę mam te badziewie wszędzie.


RE: Pożyczka plus - Awentus Group - Mariuszd37 - 14-12-2018

Kto nie pisał o raty, tak myslelusmy ze bedzie ok.


RE: Pożyczka plus - Awentus Group - Biedronka 24 - 14-12-2018

(14-12-2018, 21:31:40)Mariuszd37 napisał(a): Kto nie pisał o raty, tak myslelusmy ze bedzie ok.

Wiem o tym, broniliśmy się jak było możliwe. Teraz jestem madrzejsza i sami sobie strzeliliśmy w kolano.


RE: Pożyczka plus - Awentus Group - grabi_en - 14-12-2018

(14-12-2018, 22:08:16)Biedronka 24 napisał(a):
(14-12-2018, 21:31:40)Mariuszd37 napisał(a): Kto nie pisał o raty, tak myslelusmy ze bedzie ok.

Wiem o tym, broniliśmy się jak było możliwe. Teraz jestem madrzejsza i sami sobie strzeliliśmy w kolano.

A ja podchodzę do tego inaczej, chcieliśmy być uczciwi, że skoro pożyczyliśmy - to i oddać musimy, ale co te chwilówki z nami wyprawiają - to doszłam do wniosku, że idę ze wszystkimi do sądu i się mówi trudno jak przegram będę płaciła.Człowiek chciał polubownie rozwiązać problem a teraz ma nóż na gardle. Nie ma co tak tego przeżywać, widzieliście chwilówka wyciągnęła moje pismo o raty, a nie przedłożyli dowodu wypłaty pożyczki i sędzia zadecydował na moją korzyść, a teraz to my im robimy łaskę czy dopuścimy dowody w sądzie. Raczej nie.


RE: Pożyczka plus - Awentus Group - Mila1 - 14-12-2018

(14-12-2018, 22:15:09)grabi_en napisał(a):
(14-12-2018, 22:08:16)Biedronka 24 napisał(a):
(14-12-2018, 21:31:40)Mariuszd37 napisał(a): Kto nie pisał o raty, tak myslelusmy ze bedzie ok.

Wiem o tym, broniliśmy się jak było możliwe. Teraz jestem madrzejsza i sami sobie strzeliliśmy w kolano.

A ja podchodzę do tego inaczej, chcieliśmy być uczciwi, że skoro pożyczyliśmy - to i oddać musimy, ale co te chwilówki z nami wyprawiają - to doszłam do wniosku, że idę ze wszystkimi do sądu i się mówi trudno jak przegram będę płaciła.Człowiek chciał polubownie rozwiązać problem a teraz ma nóż na gardle. Nie ma co tak tego przeżywać, widzieliście chwilówka wyciągnęła moje pismo o raty, a nie przedłożyli dowodu wypłaty pożyczki i sędzia zadecydował na moją korzyść, a teraz to my im robimy łaskę czy dopuścimy dowody w sądzie. Raczej nie.

Oj tak! Człowiek nie wyobrażał sobie, że może czegoś nie oddać, ale to co oni robią to przechodzi ludzkie pojęcie i to co sobie naliczają  Smutny


RE: Pożyczka plus - Awentus Group - Biedronka 24 - 14-12-2018

(14-12-2018, 22:18:41)Mila1 napisał(a):
(14-12-2018, 22:15:09)grabi_en napisał(a):
(14-12-2018, 22:08:16)Biedronka 24 napisał(a):
(14-12-2018, 21:31:40)Mariuszd37 napisał(a): Kto nie pisał o raty, tak myslelusmy ze bedzie ok.

Wiem o tym, broniliśmy się jak było możliwe. Teraz jestem madrzejsza i sami sobie strzeliliśmy w kolano.

A ja podchodzę do tego inaczej, chcieliśmy być uczciwi, że skoro pożyczyliśmy - to i oddać musimy, ale co te chwilówki z nami wyprawiają - to doszłam do wniosku, że idę ze wszystkimi do sądu i się mówi trudno jak przegram będę płaciła.Człowiek chciał polubownie rozwiązać problem a teraz ma nóż na gardle. Nie ma co tak tego przeżywać, widzieliście chwilówka wyciągnęła moje pismo o raty, a nie przedłożyli dowodu wypłaty pożyczki i sędzia zadecydował na moją korzyść, a teraz to my im robimy łaskę czy dopuścimy dowody w sądzie. Raczej nie.

Oj tak! Człowiek nie wyobrażał sobie, że może czegoś nie oddać, ale to co oni robią to przechodzi ludzkie pojęcie i to co sobie naliczają  Smutny

Macie całkowitą rację.