BezNakazu.pl
Długi chwilówki - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: żale i problemy związane z długami (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Długi chwilówki (/showthread.php?tid=1550)

Strony: 1 2 3 4


RE: Długi chwilówki - Mariuszd37 - 04-01-2021

Bo tak napisane, sory


RE: Długi chwilówki - MarwPL - 05-01-2021

(04-01-2021, 20:51:52)Olcia84 napisał(a): Za lendon o refinansowania.Sprawa była u Rzecznika.Więcej osób się zgłosiło wszyscy będą przesłuchani.I poszło do sądu.

A masz jakieś papiery z tej sprawy?


RE: Długi chwilówki - Olcia84 - 05-01-2021

Tak mam wszystkie tzn.pismo do Rzecznika,umowy,potw.wpłat,Pismo,ktoreRzecznik wysłał do Creamfinance o wyjaśnienie.


RE: Długi chwilówki - MarwPL - 05-01-2021

(05-01-2021, 11:45:04)Olcia84 napisał(a): Tak mam wszystkie tzn.pismo do Rzecznika,umowy,potw.wpłat,Pismo,ktoreRzecznik wysłał do Creamfinance o wyjaśnienie.

Czyli to Ci się właśnie przyda w sprawie o którą pytałaś.
Czy stanowisko w sprawie również Rzecznik Ci przesłał?


RE: Długi chwilówki - Olcia84 - 05-01-2021

Nie wiem,czy to się przyda.Nie ogarniam tego.Z tego,co mi tłumaczono na policji to Rzecznik zawiadomił prokuraturę.Wiele skarg wpłynęło do Rzecznika.Stanowiska od Rzecznika nie mam.Przesłał mi pismo,które wysłał do Creamfinance.Nie wiem co z tym dalej.


RE: Długi chwilówki - grabi_en - 05-01-2021

(05-01-2021, 12:38:25)Olcia84 napisał(a): Nie wiem,czy to się przyda.Nie ogarniam tego.Z tego,co mi tłumaczono na policji to Rzecznik zawiadomił prokuraturę.Wiele skarg wpłynęło do Rzecznika.Stanowiska od Rzecznika nie mam.Przesłał mi pismo,które wysłał do Creamfinance.Nie wiem co z tym dalej.

Po co się tak zamartwiasz, od tego  co jest ważne i słuszne do przedłożenia w sądzie jest Pełnomocnik i tego się trzymajmy.


RE: Długi chwilówki - MarwPL - 05-01-2021

(05-01-2021, 12:38:25)Olcia84 napisał(a): Nie wiem,czy to się przyda.Nie ogarniam tego.Z tego,co mi tłumaczono na policji to Rzecznik zawiadomił prokuraturę.Wiele skarg wpłynęło do Rzecznika.Stanowiska od Rzecznika nie mam.Przesłał mi pismo,które wysłał do Creamfinance.Nie wiem co z tym dalej.

Trzymaj to wszystko co masz u siebie.
Przyda się na pewno do sprawy sądowej.


RE: Długi chwilówki - Olcia84 - 16-02-2021

Dzień dobry.Widzę na stronię inf.sądu,że dost.nakaz zapł.w postęp.upomin.Mam pyt.czy przyjdzie z sądu nakaz zapłaty w formie papierowej? Jest to nakaz za Szybką gotówkę(frezzl) wzięte 1000 refinansowali na 300 do zapłaty 1800.Nic nie spłacone.Czy jest sens walczyć i wnosić sprzeciw? I ost.pyt. jak sąd Piotrkowie Tryb.podchodzi do chwilówek,ponieważ 3 sprawy już w kolejce czekają na wiele wyższe kwoty.Dziękuję bardzo za odpowiedź.


RE: Długi chwilówki - MarwPL - 16-02-2021

(16-02-2021, 09:18:08)Olcia84 napisał(a): Dzień dobry.Widzę na stronię inf.sądu,że dost.nakaz zapł.w postęp.upomin.Mam pyt.czy przyjdzie z sądu nakaz zapłaty w formie papierowej? Jest to nakaz za Szybką gotówkę(frezzl) wzięte 1000 refinansowali na 300 do zapłaty 1800.Nic nie spłacone.Czy jest sens walczyć i wnosić sprzeciw? I ost.pyt. jak sąd Piotrkowie Tryb.podchodzi do chwilówek,ponieważ 3 sprawy już w kolejce czekają na wiele wyższe kwoty.Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Witaj.
Pierwsze pytanie czy powód w pozwie wskazał Twój prawidłowy adres aby uznać, że sąd wyśle na prawidłowy adres.
Jeśli to nakaz z EPU to możesz sama sprawdzić adres w pozwie.
Co do refinansu za Szybką Gotówkę, to nieskromnie się przyznam, że z nimi my mamy przegrane jedynie dwie sprawy i to ostatnio w 2018 roku. Od prawie trzech lat nie przegraliśmy ani jednej.


RE: Długi chwilówki - Olcia84 - 16-02-2021

Jest to nakaz z Sądu Rejonowego widzę to na stronie.Adres w pozwie jest prawidłowy,bo spr.Nakaz wysłany do publikacj 12.02.21 to chyba dopiero przyjdzie pocztą? A pyt.dot.mojego sądu jak podchodzą do chwilówek.Czytałam i rozmyślam nad moim sądem.Czy,gdy dostanę nakaz mogę się do Pana zgłosić?