BezNakazu.pl
ViVUs - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Chwilówki (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Vivus (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Wątek: ViVUs (/showthread.php?tid=153)

Strony: 1 2 3


ViVUs - Miki96 - 11-12-2018

    Witam. Czy ktos orientuje sie jak to jest z firma vivus? Dostalam propozycje o częściowe umorzenie dlugu ale muszę spłacić polowe. Zastanawia mnie jego PIT  chca adres mojego urzędu skarbowego.. Czy ja z tej pożyczki bede musiała sie rozliczyć czy o co chodzi? Pomocy!!


RE: ViVUs - stormbar - 11-12-2018

Tak, bo pit 8c dotyczy dochodów z których to podatnik płaci podatek. Z pewnością jest tam jakiś podstęp Duży uśmiech


RE: ViVUs - grabi_en - 11-12-2018

(11-12-2018, 12:19:57)Miki96 napisał(a):     Witam. Czy ktos orientuje sie jak to jest z firma vivus? Dostalam propozycje o częściowe umorzenie dlugu ale muszę spłacić polowe. Zastanawia mnie jego PIT  chca adres mojego urzędu skarbowego.. Czy ja z tej pożyczki bede musiała sie rozliczyć czy o co chodzi? Pomocy!!

Odpowiedź znajdziesz  w wątku : https://forum.beznakazu.pl/showthread.php?tid=54&page=8

Gorąca prośba, nie zakładamy nowych wątków o tej samej tematyce tylko podpinamy się pod już istniejące, chyba, że sprawa dotyczy pożyczki której nie ma na forum.


RE: ViVUs - AnowiB - 11-12-2018

I nie piszemy taki wielkimi literami....


RE: ViVUs - Mila1 - 11-12-2018

(11-12-2018, 17:33:01)AnowiB napisał(a): I nie piszemy taki wielkimi literami....

Bo mniejszymi też jest ważne! Czytamy wszystko! Duży uśmiech Duży uśmiech


RE: ViVUs - Monika_00 - 11-12-2018

Aby czasem wątek nie został niezauważony Język


RE: ViVUs - grabi_en - 11-12-2018

(11-12-2018, 19:45:19)Monika_00 napisał(a): Aby czasem wątek nie został niezauważony Język

Zaczynamy od czytania forum, może ja nie jestem z tego młodszego pokolenia, ale to jest zmora wszystkich forum jest odpowiedź tylko trzeba przeczytać i poszukać, to nie lepiej jest zadać pytanie i czekamy. A założeniem tego forum jest, że jak mamy dana chwilówkę to zadajemy pytania w tym samym wątku - uprzednio go CZYTAJĄC, BO MOŻE JUŻ JEST ODPOWIEDŹ NA MOJE PYTANIE.


RE: ViVUs - Mila1 - 11-12-2018

(11-12-2018, 19:50:50)grabi_en napisał(a):
(11-12-2018, 19:45:19)Monika_00 napisał(a): Aby czasem wątek nie został niezauważony Język

Zaczynamy od czytania forum, może ja nie jestem z tego młodszego pokolenia, ale to jest zmora wszystkich forum jest odpowiedź tylko trzeba przeczytać i poszukać, to nie lepiej jest zadać pytanie i czekamy. A założeniem tego forum jest, że jak mamy dana chwilówkę to zadajemy pytania w tym samym wątku - uprzednio go CZYTAJĄC, BO MOŻE JUŻ JEST ODPOWIEDŹ NA MOJE PYTANIE.

Tylko, żeby nam się dłużnik nie obraził, że jesteśmy wredne i nie chcemy pomóc  Duży uśmiech Chcemy, ale trzeba też dać coś od siebie np. czytając!


RE: ViVUs - uspokajaczka - 11-12-2018

(11-12-2018, 20:08:39)Mila1 napisał(a):
(11-12-2018, 19:50:50)grabi_en napisał(a):
(11-12-2018, 19:45:19)Monika_00 napisał(a): Aby czasem wątek nie został niezauważony Język

Zaczynamy od czytania forum, może ja nie jestem z tego młodszego pokolenia, ale to jest zmora wszystkich forum jest odpowiedź tylko trzeba przeczytać i poszukać, to nie lepiej jest zadać pytanie i czekamy. A założeniem tego forum jest, że jak mamy dana chwilówkę to zadajemy pytania w tym samym wątku - uprzednio go CZYTAJĄC, BO MOŻE JUŻ JEST ODPOWIEDŹ NA MOJE PYTANIE.

Tylko, żeby nam się dłużnik nie obraził, że jesteśmy wredne i nie chcemy pomóc  Duży uśmiech Chcemy, ale trzeba też dać coś od siebie np. czytając!

Służymy wszystkim pomocą i z tego co widzę Miki dostała odpowiedź, a że trafiło na nią pierwszą z uwagami - cóż musi to przeżyć. Nie jest naszym celem i zamiarem nikogo krytykować, ale przede wszystkim właściwie wykierować.


RE: ViVUs - Miki96 - 11-12-2018

Oj wybaczcie Uśmiech..
Ale jak to zwykle wpadłam w panike i napisałam..

(11-12-2018, 12:23:38)stormbar napisał(a): Tak, bo pit 8c dotyczy dochodów z których to podatnik płaci podatek. Z pewnością jest tam jakiś podstęp Duży uśmiech

A co jesli sie nie zgodzę na ta ugodę ? Czyli tak czy siak bede sie rozliczac z tej chwilówki ?