BezNakazu.pl
Extrportfel i spółka - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Chwilówki (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Extraportfel (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: Extrportfel i spółka (/showthread.php?tid=15)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Extrportfel i spółka - Mariuszd37 - 19-02-2019

Teoretycznie


RE: Extrportfel i spółka - zawiedziona - 11-05-2019

(19-02-2019, 11:09:44)Biedronka 24 napisał(a):
(19-02-2019, 10:49:45)MarwPL napisał(a):
(18-02-2019, 23:48:22)Biedronka 24 napisał(a): Mam kolejną cesję Extraportfel. Innovatio Risk Solutions sprzedało do Kruka. Przysłali od razu wniosek o rozłożenie na raty.

Ja to widzę tak:
1. Prokura musi wykazać, że ma legitymację,
2. Prokura musi wykazać, że Innovation Rick miał legitymację,
3. Prokura musi wykazać, że KIM lub MDP miało legitymację,
4.Prokura musi w końcu wykazać, że doszło do zawarcia umowy pożyczki.
Prokura zatrzyma się pewnie na dwóch zarzutach, jeden na umowie pożyczki, a drugi na swojej cesji praw i załącznikach do niej.
Jak widzisz ich szanse w sądzie?...odpowiedz sobie sama :-)

Wiem jedno, ugody podpisywać nie będę .

BIEDRONKO a miałas refinansowany ten Extraportfel.Zastanawiam się czy tak jak w Lendonie ważny jest ten refinans ostatni bo zmieni to papiery. Nie wiem czy nawet moge i tyle kasy no ale jesli to klucz do wygranej .Pózniej napisze jakie dziwnego sms dostałam własnie dzisiaj .


RE: Extrportfel i spółka - Biedronka 24 - 11-05-2019

(11-05-2019, 12:57:48)zawiedziona napisał(a):
(19-02-2019, 11:09:44)Biedronka 24 napisał(a):
(19-02-2019, 10:49:45)MarwPL napisał(a):
(18-02-2019, 23:48:22)Biedronka 24 napisał(a): Mam kolejną cesję Extraportfel. Innovatio Risk Solutions sprzedało do Kruka. Przysłali od razu wniosek o rozłożenie na raty.

Ja to widzę tak:
1. Prokura musi wykazać, że ma legitymację,
2. Prokura musi wykazać, że Innovation Rick miał legitymację,
3. Prokura musi wykazać, że KIM lub MDP miało legitymację,
4.Prokura musi w końcu wykazać, że doszło do zawarcia umowy pożyczki.
Prokura zatrzyma się pewnie na dwóch zarzutach, jeden na umowie pożyczki, a drugi na swojej cesji praw i załącznikach do niej.
Jak widzisz ich szanse w sądzie?...odpowiedz sobie sama :-)

Wiem jedno, ugody podpisywać nie będę .

BIEDRONKO a miałas refinansowany ten Extraportfel.Zastanawiam się czy tak jak w Lendonie ważny jest ten refinans ostatni bo zmieni to papiery. Nie wiem czy nawet moge i tyle kasy no ale jesli to klucz do wygranej .Pózniej napisze jakie dziwnego sms dostałam własnie dzisiaj .

Nie, nie miałam tej ostatniej pożyczki refinansowanej.


RE: Extrportfel i spółka - zawiedziona - 11-05-2019

A co myślisz bo ja juz nie wiem co zrobić.Dostałam sms od Extraportfel ,że zostanie przygotowany pozew do sądu od Risk Innovatio sOLUTIONS -PROSIMY o kontakt kancelaria lex-actum.

Pomylone z poplataniem ,na profilu mam jeszcze opcję ,że chyba mogę refinansować ale kwota masakra.Może jednak to zrobić ,by mieć lepsze papiery.


RE: Extrportfel i spółka - Mila1 - 11-05-2019

(11-05-2019, 16:42:58)zawiedziona napisał(a): A co myślisz bo ja juz nie wiem co zrobić.Dostałam sms od Extraportfel ,że zostanie przygotowany pozew do sądu od Risk Innovatio sOLUTIONS -PROSIMY o kontakt kancelaria lex-actum.
Ja ich mam kokejny raz w epu- trzeci. Raz umorzenie, drugim razem odrzucenie ( mam nadzieję, że zapĺacili zastępstwo, które zostaĺo im zadądzone). I teraz po pół roku znowu pojawili się. No to czekam co będzie tym razem Huh


RE: Extrportfel i spółka - zawiedziona - 11-05-2019

(11-05-2019, 16:46:53)Mila1 napisał(a):
(11-05-2019, 16:42:58)zawiedziona napisał(a): A co myślisz bo ja juz nie wiem co zrobić.Dostałam sms od Extraportfel ,że zostanie przygotowany pozew do sądu od Risk Innovatio sOLUTIONS -PROSIMY o kontakt kancelaria lex-actum.
Ja ich mam kokejny raz w epu- trzeci. Raz umorzenie, drugim razem odrzucenie ( mam nadzieję, że zapĺacili zastępstwo, które zostaĺo im zadądzone). I teraz po pół roku znowu pojawili się. No to czekam co będzie tym razem Huh

No ale Ty masz chyba cesje?,Bo ja słyszałam ,ze różnie się to teraz kończy .Tym bardziej ,ze w umowie ref w Lendonie i przy podglądzie do refin w Extraportfelu mam dziwnego nowego pośrednika .Nie chcę tu pisać jakiego  na pw napiszę. Wywracanie oczami

No i czytałam ,że cesja do tego risk nie zapewnia wygranej bo mają teraz super papiery.


RE: Extrportfel i spółka - Mila1 - 11-05-2019

(11-05-2019, 16:50:40)zawiedziona napisał(a):
(11-05-2019, 16:46:53)Mila1 napisał(a):
(11-05-2019, 16:42:58)zawiedziona napisał(a): A co myślisz bo ja juz nie wiem co zrobić.Dostałam sms od Extraportfel ,że zostanie przygotowany pozew do sądu od Risk Innovatio sOLUTIONS -PROSIMY o kontakt kancelaria lex-actum.
Ja ich mam kokejny raz w epu- trzeci. Raz umorzenie, drugim razem odrzucenie ( mam nadzieję, że zapĺacili zastępstwo, które zostaĺo im zadądzone). I teraz po pół roku znowu pojawili się. No to czekam co będzie tym razem Huh

No ale Ty masz chyba cesje?,Bo ja słyszałam ,ze różnie się to teraz kończy .Tym bardziej ,ze w umowie ref w Lendonie i przy podglądzie do refin w Extraportfelu mam dziwnego nowego pośrednika .Nie chcę tu pisać jakiego  na pw napiszę. Wywracanie oczami

No i czytałam ,że cesja do tego risk nie zapewnia wygranej bo mają teraz super papiery.
Czas pokaże. A cesji mam kilka i przedłużeń też Smutny


RE: Extrportfel i spółka - zawiedziona - 11-05-2019

(11-05-2019, 16:59:26)Mila1 napisał(a):
(11-05-2019, 16:50:40)zawiedziona napisał(a):
(11-05-2019, 16:46:53)Mila1 napisał(a):
(11-05-2019, 16:42:58)zawiedziona napisał(a): A co myślisz bo ja juz nie wiem co zrobić.Dostałam sms od Extraportfel ,że zostanie przygotowany pozew do sądu od Risk Innovatio sOLUTIONS -PROSIMY o kontakt kancelaria lex-actum.
Ja ich mam kokejny raz w epu- trzeci. Raz umorzenie, drugim razem odrzucenie ( mam nadzieję, że zapĺacili zastępstwo, które zostaĺo im zadądzone). I teraz po pół roku znowu pojawili się. No to czekam co będzie tym razem Huh

No ale Ty masz chyba cesje?,Bo ja słyszałam ,ze różnie się to teraz kończy .Tym bardziej ,ze w umowie ref w Lendonie i przy podglądzie do refin w Extraportfelu mam dziwnego nowego pośrednika .Nie chcę tu pisać jakiego  na pw napiszę. Wywracanie oczami

No i czytałam ,że cesja do tego risk nie zapewnia wygranej bo mają teraz super papiery.
Czas pokaże. A cesji mam kilka i przedłużeń też Smutny

Wiesz a tak sobie gdybam ,ze jakby zamiast słowo refinansowanie wpisać w tytule przedłużenie i wpłacić kase za ok miesiac przedłuzenia  łykli  by????

Tyle ,ze u mnie ponad tysiąc zł żądają za ten refinans.

A 1 raz w epu po jakim czasie ??? Słyszałam ,że galopują od razu teraz do rejonu?.

Szczerze powiem zgłupiałam po tym sms ,bo do tej pory miałam za Extra unicollet a tu teraz ten sms dziwne.


RE: Extrportfel i spółka - Mila1 - 11-05-2019

(11-05-2019, 17:01:37)zawiedziona napisał(a):
(11-05-2019, 16:59:26)Mila1 napisał(a):
(11-05-2019, 16:50:40)zawiedziona napisał(a):
(11-05-2019, 16:46:53)Mila1 napisał(a):
(11-05-2019, 16:42:58)zawiedziona napisał(a): A co myślisz bo ja juz nie wiem co zrobić.Dostałam sms od Extraportfel ,że zostanie przygotowany pozew do sądu od Risk Innovatio sOLUTIONS -PROSIMY o kontakt kancelaria lex-actum.
Ja ich mam kokejny raz w epu- trzeci. Raz umorzenie, drugim razem odrzucenie ( mam nadzieję, że zapĺacili zastępstwo, które zostaĺo im zadądzone). I teraz po pół roku znowu pojawili się. No to czekam co będzie tym razem Huh

No ale Ty masz chyba cesje?,Bo ja słyszałam ,ze różnie się to teraz kończy .Tym bardziej ,ze w umowie ref w Lendonie i przy podglądzie do refin w Extraportfelu mam dziwnego nowego pośrednika .Nie chcę tu pisać jakiego  na pw napiszę. Wywracanie oczami

No i czytałam ,że cesja do tego risk nie zapewnia wygranej bo mają teraz super papiery.
Czas pokaże. A cesji mam kilka i przedłużeń też Smutny

Wiesz a tak sobie gdybam ,ze jakby zamiast słowo refinansowanie wpisać w tytule przedłużenie i wpłacić kase za ok miesiac przedłuzenia  łykli  by????

Tyle ,ze u mnie ponad tysiąc zł żądają za ten refinans.

A 1 raz w epu po jakim czasie ??? Słyszałam ,że galopują od razu teraz do rejonu?.

Szczerze powiem zgłupiałam po tym sms ,bo do tej pory miałam za Extra unicollet a tu teraz ten sms dziwne.

Nie wiem. U mnie walczą w epu.


RE: Extrportfel i spółka - zawiedziona - 11-05-2019

Ech dzieki za odpowiedz.Patrzałam w Vivusie ale tam nie mogę nic niestety już zrobić ,bo chcę w czasie odwlec to wszystko nie na jeden raz .Może ten Extraportfel.