BezNakazu.pl
Extrportfel i spółka - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Chwilówki (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Extraportfel (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: Extrportfel i spółka (/showthread.php?tid=15)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Extrportfel i spółka - Biedronka 24 - 19-09-2018

(19-09-2018, 19:16:17)grabi_en napisał(a):
(19-09-2018, 19:03:38)Wonder_Woman napisał(a): Armada była, o kurczę! Uśmiech

Była  -pisała do mnie sms i pani Pasierb pisze do mnie, że jak się nie pojawię za 15 minut pod drzwiami swojego mieszkania to ona jedzie do pracy
a ja jej na to zapraszam biorę 3 świadków, wzywam policję i Was oskarżę o nachodzenie mnie w pracy
- ona, będzie się pani tłumaczyła przed policją z długów
- ja hehehe to chyba pani, że mnie nachodzi w pracy za prywatne sprawy
- ona to ja jadę do Prokuratury  na panią donieść
- ja- proszę bardzo, podać adres - bo skoro jest pani w nowym mieście to i adresu pani nie zna
Uwierzcie - myślałam, że to blef sms
Idę do domu a tam kartka z jej wizytówką  - byłam w szoku.
Maskara jakaś  Zły


RE: Extrportfel i spółka - grabi_en - 19-09-2018

(19-09-2018, 19:25:44)Biedronka 24 napisał(a):
(19-09-2018, 19:16:17)grabi_en napisał(a):
(19-09-2018, 19:03:38)Wonder_Woman napisał(a): Armada była, o kurczę! Uśmiech

Była  -pisała do mnie sms i pani Pasierb pisze do mnie, że jak się nie pojawię za 15 minut pod drzwiami swojego mieszkania to ona jedzie do pracy
a ja jej na to zapraszam biorę 3 świadków, wzywam policję i Was oskarżę o nachodzenie mnie w pracy
- ona, będzie się pani tłumaczyła przed policją z długów
- ja hehehe to chyba pani, że mnie nachodzi w pracy za prywatne sprawy
- ona to ja jadę do Prokuratury  na panią donieść
- ja- proszę bardzo, podać adres - bo skoro jest pani w nowym mieście to i adresu pani nie zna
Uwierzcie - myślałam, że to blef sms
Idę do domu a tam kartka z jej wizytówką  - byłam w szoku.
Maskara jakaś  Zły
Oczywiście to nie koniec wyczyniań Armady, ustaliłam sama z sobą co będę spłacała i ponieważ ta moja słynna pomoc mi napisała, że do Ferratum nie napiszą mi pisma - bo muszę mieć spłacone 3 raty - więc myślę sobie ok to ich spłacę w pierwszej kolejności (mój błąd) - piszę do nich, że chcę spłacić w całości te zadłużenie i żeby mi podali końcową kwotę do zapłaty 2 dni cisza- to piszę do Ferratum, że niech mi podadzą kwotę jaką mam zapłacić. - bo Armada nie odpowiedziała na mojego e-maila. Podali - wpłaciłam. Wysłałam do Armady potwierdzenie do Ferratum potwierdzenie. A Aremada mi wysyła sms, że jadą we dwóch jak się wkurzyłam - jak ich opierd...liłam w e-malu, oczywiście napisałam, że zapraszam bo już stoi 5 rosłych chłopów z kijami i czekają na ich wizytę. Tylko wtedy nie wiedziałam, że te sms idą z automatu.


RE: Extrportfel i spółka - Wonder_Woman - 19-09-2018

(19-09-2018, 19:46:15)grabi_en napisał(a):
(19-09-2018, 19:25:44)Biedronka 24 napisał(a):
(19-09-2018, 19:16:17)grabi_en napisał(a):
(19-09-2018, 19:03:38)Wonder_Woman napisał(a): Armada była, o kurczę! Uśmiech

Była  -pisała do mnie sms i pani Pasierb pisze do mnie, że jak się nie pojawię za 15 minut pod drzwiami swojego mieszkania to ona jedzie do pracy
a ja jej na to zapraszam biorę 3 świadków, wzywam policję i Was oskarżę o nachodzenie mnie w pracy
- ona, będzie się pani tłumaczyła przed policją z długów
- ja hehehe to chyba pani, że mnie nachodzi w pracy za prywatne sprawy
- ona to ja jadę do Prokuratury  na panią donieść
- ja- proszę bardzo, podać adres - bo skoro jest pani w nowym mieście to i adresu pani nie zna
Uwierzcie - myślałam, że to blef sms
Idę do domu a tam kartka z jej wizytówką  - byłam w szoku.
Maskara jakaś  Zły
Oczywiście to nie koniec wyczyniań Armady, ustaliłam sama z sobą co będę spłacała i ponieważ ta moja słynna pomoc mi napisała, że do Ferratum nie napiszą mi pisma - bo muszę mieć spłacone 3 raty - więc myślę sobie ok to ich spłacę w pierwszej kolejności (mój błąd) - piszę do nich, że chcę spłacić w całości te zadłużenie i żeby mi podali końcową kwotę do zapłaty 2 dni cisza- to piszę do Ferratum, że niech mi podadzą kwotę jaką mam zapłacić. - bo Armada nie odpowiedziała na mojego e-maila. Podali - wpłaciłam. Wysłałam do Armady potwierdzenie do Ferratum potwierdzenie. A Aremada mi wysyła sms, że jadą we dwóch jak się wkurzyłam - jak ich opierd...liłam w e-malu, oczywiście napisałam, że zapraszam bo już stoi 5 rosłych chłopów z kijami i czekają na ich wizytę. Tylko wtedy nie wiedziałam, że te sms idą z automatu.
Właśnie terrarium straszy mnie wypowiedzeniem umowy, to już wiem z kim będę musiała mieć odczynienia 
Widzę, że Vex przy nich to maciusie...


RE: Extrportfel i spółka - Mila1 - 19-09-2018

Straszy, a później proponuje "zapłać zaległe raty, a wrócimy do harmonogramu" Nie wiem ile w tym prawdy, ale ponoć nie spieszno im do sądu.


RE: Extrportfel i spółka - MarwPL - 20-09-2018

(19-09-2018, 19:57:59)Wonder_Woman napisał(a): Oczywiście to nie koniec wyczyniań Armady, ustaliłam sama z sobą co będę spłacała i ponieważ ta moja słynna pomoc mi napisała, że do Ferratum nie napiszą mi pisma - bo muszę mieć spłacone 3 raty - więc myślę sobie ok to ich spłacę w pierwszej kolejności (mój błąd) - piszę do nich, że chcę spłacić w całości te zadłużenie i żeby mi podali końcową kwotę do zapłaty 2 dni cisza- to piszę do Ferratum, że niech mi podadzą kwotę jaką mam zapłacić. - bo Armada nie odpowiedziała na mojego e-maila. Podali - wpłaciłam. Wysłałam do Armady potwierdzenie do Ferratum potwierdzenie. A Aremada mi wysyła sms, że jadą we dwóch jak się wkurzyłam - jak ich opierd...liłam w e-malu, oczywiście napisałam, że zapraszam bo już stoi 5 rosłych chłopów z kijami i czekają na ich wizytę. Tylko wtedy nie wiedziałam, że te sms idą z automatu.

Farratum ma to do siebie, że nie potrafi przed sądem wykazać zasadności powództwa... upada.


RE: Extrportfel i spółka - Wonder_Woman - 20-09-2018

(20-09-2018, 11:39:32)MarwPL napisał(a):
(19-09-2018, 19:57:59)Wonder_Woman napisał(a): Oczywiście to nie koniec wyczyniań Armady, ustaliłam sama z sobą co będę spłacała i ponieważ ta moja słynna pomoc mi napisała, że do Ferratum nie napiszą mi pisma - bo muszę mieć spłacone 3 raty - więc myślę sobie ok to ich spłacę w pierwszej kolejności (mój błąd) - piszę do nich, że chcę spłacić w całości te zadłużenie i żeby mi podali końcową kwotę do zapłaty 2 dni cisza- to piszę do Ferratum, że niech mi podadzą kwotę jaką mam zapłacić. - bo Armada nie odpowiedziała na mojego e-maila. Podali - wpłaciłam. Wysłałam do Armady potwierdzenie do Ferratum potwierdzenie. A Aremada mi wysyła sms, że jadą we dwóch jak się wkurzyłam - jak ich opierd...liłam w e-malu, oczywiście napisałam, że zapraszam bo już stoi 5 rosłych chłopów z kijami i czekają na ich wizytę. Tylko wtedy nie wiedziałam, że te sms idą z automatu.

Farratum ma to do siebie, że nie potrafi przed sądem wykazać zasadności powództwa... upada.

Własnie zastanawiam się co z nimi zrobić, bo mam kapitał z haczykiem spłacony,chyba już nie znajdę dla nich pieniędzy...


RE: Extrportfel i spółka - MarwPL - 20-09-2018

Wybór oczywiście należy do Ciebie.


RE: Extrportfel i spółka - Mariuszd37 - 21-09-2018

Napewno przetrzymaj.


RE: Extrportfel i spółka - Łukasz_G - 21-09-2018

Dziwnym trafem Creamfinance (czyli rzekomy operator i pośrednik) jest jedynym właścicielem spółek KIM i MDP. Jeszcze większy zbieg okoliczności jest w wypadku RRM LTD, gdzie na czele zarządu stoi... dyrektor operacyjny międzynarodowego konsorcujm Creamfinance holding ltd Duży uśmiech wlascicielem Creamfinance Polska jest oczywiście Creamfinance holding ltd.

I po co przepisy o odsetkach maksymalnych, po co art. 36a ustawy o kredycie? Wszystkie chwilowki tak dzialaja. Pod przykrywką cesji, refinansowan, spółek córek tworzą pozory działania w granicach prawa. A nieświadomy konsument nabija ich kieszeń kolejnymi wplatami na refinansowanie...


RE: Extrportfel i spółka - Mariuszd37 - 22-09-2018

Po to ktos sie tym zajmuje
By nas nie ograbili.