BezNakazu.pl
Extrportfel i spółka - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Chwilówki (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Extraportfel (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: Extrportfel i spółka (/showthread.php?tid=15)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Extrportfel i spółka - Mariuszd37 - 04-06-2020

A nie lepiej się bronić?
I tak już więcej nie zapłacisz o wiele.


RE: Extrportfel i spółka - Tomek90 - 05-06-2020

Myślę nad tym, dojdą koszty prawników, koszty sądowe powiększone A mam jeszcze 18 chwilowek do spłaty więc boję się że wszystkie się zwala na raz, extraportfel napewno będzie w sr bo nie mam na to, a kredyt1000 Tomala kwota ok 1200zl, w żadnej nic nie splacona i po cesji, jak większość zresztą


RE: Extrportfel i spółka - grabi_en - 05-06-2020

(05-06-2020, 09:07:03)Tomek90 napisał(a): Myślę nad tym, dojdą koszty prawników, koszty sądowe powiększone A mam jeszcze 18 chwilowek  do spłaty więc boję się że wszystkie się zwala na raz, extraportfel napewno będzie w sr  bo nie mam na to,  a kredyt1000 Tomala kwota ok 1200zl, w żadnej nic nie splacona i po cesji, jak większość zresztą

Oczywiście zrobisz, jak uważasz dla siebie za słuszne, ale generalną zasadą  wychodzenie z długów jest bronienie się w Sądzie zwłaszcza jak dług jest sprzedany do innego wierzyciela (cesja), nie spłaciłeś - to dobrze, bo odpada argument, że uznałeś dług.


RE: Extrportfel i spółka - MarwPL - 05-06-2020

(05-06-2020, 09:07:03)Tomek90 napisał(a): Myślę nad tym, dojdą koszty prawników, koszty sądowe powiększone A mam jeszcze 18 chwilowek do spłaty więc boję się że wszystkie się zwala na raz, extraportfel napewno będzie w sr bo nie mam na to, a kredyt1000 Tomala kwota ok 1200zl, w żadnej nic nie splacona i po cesji, jak większość zresztą


Każda cesji to więcej zarzutów.
Umowa elektroniczna i brak spłat to więcej zarzutów.
Nawet przyjmując, że wszystkie sprawy przegrasz, a rozciągniesz w czasie wyroki, to koszty będą mniejsze aniżeli szukanie nowego kredytu czy pożyczki lub opłat egzekucyjnych.
Nie mam u siebie żadnego klienta aby nie wygrał jakieś części swoich długów poprzez oddalenie całości lub części żądania pozwu.
Dłużnik który nie podejmuje żadnej próby obrony będzie miał zasądzone wszystkie kwoty z pozwu, niezależnie czy zawyżone, czy nie.
Zawsze decyzja należy do dłużnika.


RE: Extrportfel i spółka - Tomek90 - 15-06-2020

(05-06-2020, 13:21:38)MarwPL napisał(a):
(05-06-2020, 09:07:03)Tomek90 napisał(a): Myślę nad tym, dojdą koszty prawników, koszty sądowe powiększone A mam jeszcze 18 chwilowek  do spłaty więc boję się że wszystkie się zwala na raz, extraportfel napewno będzie w sr  bo nie mam na to,  a kredyt1000 Tomala kwota ok 1200zl, w żadnej nic nie splacona i po cesji, jak większość zresztą


Każda cesji to więcej zarzutów.
Umowa elektroniczna i brak spłat to więcej zarzutów.
Nawet przyjmując, że wszystkie sprawy przegrasz, a rozciągniesz w czasie wyroki, to koszty będą mniejsze aniżeli szukanie nowego kredytu czy pożyczki lub opłat egzekucyjnych.
Nie mam u siebie żadnego klienta aby nie wygrał jakieś części swoich długów poprzez oddalenie całości lub części żądania pozwu.
Dłużnik który nie podejmuje żadnej próby obrony będzie miał zasądzone wszystkie kwoty z pozwu, niezależnie czy zawyżone, czy nie.
Zawsze decyzja należy do dłużnika.
Przekonal mnie pan Uśmiech, poki co poleciał nakaz za extraportfel , czekam na dostarczenie , sprzeciw juz przygotowany.


RE: Extrportfel i spółka - Mariuszd37 - 15-06-2020

Ja, tak lekko 20 koła do przodu jak nie 30. Whre do you wanna go today?


RE: Extrportfel i spółka - Tomek90 - 28-09-2020

Sluchajcie mialem dlug w extraportfel sprzedany do Innovatio Risk Solutions , bylo w epu , dalem sprzeciw przyjety sprawa umorzona, splacilem to a oni dalej nasylaja przerozne firmy windykujace. Wysłałem list na ich skrytke z prosba o informacji o zamknieciu pozyczki bez odzewu, nie wiem już jak do nich dotrzeć, mial ktos przeboje z Irs?


RE: Extrportfel i spółka - MarwPL - 29-09-2020

(28-09-2020, 19:22:09)Tomek90 napisał(a): Sluchajcie mialem dlug w extraportfel sprzedany do Innovatio Risk Solutions , bylo w epu , dalem sprzeciw przyjety sprawa umorzona, splacilem to a oni dalej nasylaja przerozne firmy windykujace. Wysłałem list na ich skrytke z prosba o informacji o zamknieciu pozyczki bez odzewu, nie wiem już jak do nich dotrzeć, mial ktos przeboje z Irs?

A w po jakim czasie od umorzenia dokonałeś spłaty i do kogo?


RE: Extrportfel i spółka - Tomek90 - 29-09-2020

(31-05-2020, 10:12:29)grabi_en napisał(a):
(31-05-2020, 09:33:47)Mila1 napisał(a): A z gdzieś z rok...Dziwne, bo z maili wynika, że znowu jest u nich Huh

Ale skoro oni mają bałagan, lub liczą, że dłużnik nie pamięta na jakim etapie jest jego sprawa - to tylko się cieszyć.

(29-09-2020, 08:25:59)MarwPL napisał(a):
(28-09-2020, 19:22:09)Tomek90 napisał(a): Sluchajcie mialem dlug w extraportfel sprzedany do Innovatio Risk Solutions , bylo w epu , dalem sprzeciw przyjety sprawa umorzona, splacilem to a oni dalej nasylaja przerozne firmy windykujace. Wysłałem list na ich skrytke z prosba o informacji o zamknieciu pozyczki bez odzewu, nie wiem już jak do nich dotrzeć,  mial ktos przeboje z Irs?

A w po jakim czasie od umorzenia dokonałeś spłaty i do kogo?

Umorzono 3.07 splacilem 13.07 dzien po tym jak dostalem z lexactum kwote do splaty
Ale juz wiem , szubierajscy pisza ze zostało 10.66 nieuregulowanej naleznosci ?‍♀️


RE: Extrportfel i spółka - MarwPL - 30-09-2020

(29-09-2020, 17:23:41)Tomek90 napisał(a):
(31-05-2020, 10:12:29)grabi_en napisał(a):
(31-05-2020, 09:33:47)Mila1 napisał(a): A z gdzieś z rok...Dziwne, bo z maili wynika, że znowu jest u nich Huh

Ale skoro oni mają bałagan, lub liczą, że dłużnik nie pamięta na jakim etapie jest jego sprawa - to tylko się cieszyć.

(29-09-2020, 08:25:59)MarwPL napisał(a):
(28-09-2020, 19:22:09)Tomek90 napisał(a): Sluchajcie mialem dlug w extraportfel sprzedany do Innovatio Risk Solutions , bylo w epu , dalem sprzeciw przyjety sprawa umorzona, splacilem to a oni dalej nasylaja przerozne firmy windykujace. Wysłałem list na ich skrytke z prosba o informacji o zamknieciu pozyczki bez odzewu, nie wiem już jak do nich dotrzeć,  mial ktos przeboje z Irs?

A w po jakim czasie od umorzenia dokonałeś spłaty i do kogo?

Umorzono 3.07 splacilem 13.07 dzien po tym jak dostalem z lexactum kwote do splaty
Ale juz wiem , szubierajscy pisza ze zostało 10.66 nieuregulowanej naleznosci ?‍♀️

Teraz musisz poczekać, czy nie spróbują Cię obciążyć kosztami procesu.