BezNakazu.pl
Extrportfel i spółka - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Chwilówki (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Extraportfel (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: Extrportfel i spółka (/showthread.php?tid=15)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Extrportfel i spółka - Mila1 - 02-09-2018

Jakiś czas temu wpisali mnie na długi info i sobie tam niestety widzę. Kwota z kosmosu, nawet nie wiem skąd im się wzięła. Pożyczyłam 3500 trochę spłaciłam, a oni wystawili 5400. Nawet nie extra tylko cremfinans.Oczywiście nachalna windykacja vex trwa. Już nie liczę ile razy "byli" i "nie zastali" mnie w miejscu zamieszkania średnio co 2 dni! Czekam co będzie dalej.


RE: Extrportfel i spółka - Mariuszd37 - 02-09-2018

I co z tego?
...ważne tylko czy w sądzie coś masz i czy przegrałaś, po co to przeżywać jakieś glupie socjogierki.


RE: Extrportfel i spółka - grabi_en - 02-09-2018

Czym się przejmujesz, też jestem wpisana, przecież tam nikt nie zagląda prócz dłużników, tylko po to by sprawdzić czy piszą prawdę. Liczy się tylko efekt końcowy w sądzie, a jakby napisali, że milion im wisisz też byś przeżywała.


RE: Extrportfel i spółka - Mila1 - 02-09-2018

Masz rację, ale jakoś mnie to denerwuje. Niby czekam na sąd, ale jak się to wszystko wysypie to aż mi skóra cierpnie.


RE: Extrportfel i spółka - grabi_en - 02-09-2018

(02-09-2018, 10:17:00)Mila1 napisał(a): Masz rację, ale jakoś mnie to denerwuje. Niby czekam na sąd, ale jak się to wszystko wysypie to aż mi skóra cierpnie.

Jesteś na takim etapie jak ja byłam 4-5 m-cy temu, też jak myślałam, że jak wszystko na raz się na mnie zwali to skąd ja wezmę kasę. Nie dość, że żyję biednie to jeszcze i w długach. Wczoraj kolega pisze,  ze gotuje rosół i w swojej wyobraźni widzę pachnący klarowny rosołek, proszę go wyślij mi chociaż fotkę to popatrzę na niego i oczywiście jak zwykle napisałam za szybko, że jest mętny - na to ON - gotuję na co mnie stać i jak umiem -  nam spakuje.


RE: Extrportfel i spółka - Wonder_Woman - 02-09-2018

(02-09-2018, 10:35:40)grabi_en napisał(a):
(02-09-2018, 10:17:00)Mila1 napisał(a): Masz rację, ale jakoś mnie to denerwuje. Niby czekam na sąd, ale jak się to wszystko wysypie to aż mi skóra cierpnie.

Jesteś na takim etapie jak ja byłam 4-5 m-cy temu, też jak myślałam, że jak wszystko na raz się na mnie zwali to skąd ja wezmę kasę. Nie dość, że żyję biednie to jeszcze i w długach. Wczoraj kolega pisze,  ze gotuje rosół i w swojej wyobraźni widzę pachnący klarowny rosołek, proszę go wyślij mi chociaż fotkę to popatrzę na niego i oczywiście jak zwykle napisałam za szybko, że jest mętny - na to ON - gotuję na co mnie stać i jak umiem -  nam spakuje.

No wiesz co  Duży uśmiech Na pewno nie był mętny! Wydawało Ci się  Duży uśmiech


RE: Extrportfel i spółka - grabi_en - 02-09-2018

(02-09-2018, 10:49:58)Wonder_Woman napisał(a):
(02-09-2018, 10:35:40)grabi_en napisał(a):
(02-09-2018, 10:17:00)Mila1 napisał(a): Masz rację, ale jakoś mnie to denerwuje. Niby czekam na sąd, ale jak się to wszystko wysypie to aż mi skóra cierpnie.

Jesteś na takim etapie jak ja byłam 4-5 m-cy temu, też jak myślałam, że jak wszystko na raz się na mnie zwali to skąd ja wezmę kasę. Nie dość, że żyję biednie to jeszcze i w długach. Wczoraj kolega pisze,  ze gotuje rosół i w swojej wyobraźni widzę pachnący klarowny rosołek, proszę go wyślij mi chociaż fotkę to popatrzę na niego i oczywiście jak zwykle napisałam za szybko, że jest mętny - na to ON - gotuję na co mnie stać i jak umiem -  nam spakuje.

No wiesz co  Duży uśmiech Na pewno nie był mętny! Wydawało Ci się  Duży uśmiech

Możliwe, bo wczoraj byłam tak przemęczona, że za dobrze nie widziałam..


RE: Extrportfel i spółka - Mariuszd37 - 05-09-2018

Pewnie był dobryUśmiech


RE: Extrportfel i spółka - Mila1 - 15-09-2018

E xtraportfel sprzedał mnie na Maltę, odebrałam polecony. To pewnie, aby patrzeć pozwu.


RE: Extrportfel i spółka - uspokajaczka - 15-09-2018

(15-09-2018, 08:01:01)Mila1 napisał(a): E xtraportfel sprzedał mnie na Maltę, odebrałam polecony. To pewnie, aby patrzeć pozwu.

Pewnie jakaś windykacja najpierw pomęczy, postraszy, zaproponuje dogodne warunki na spłatę Uśmiech a jak to nie poskutkuje - polecą do sądu.