![]() |
|
Wygrana z CREDITSTAR POLSKA - Wersja do druku +- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl) +-- Dział: Główny (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Wygrane i przegrane (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=80) +--- Wątek: Wygrana z CREDITSTAR POLSKA (/showthread.php?tid=1453) Strony:
1
2
|
Wygrana z CREDITSTAR POLSKA - BezNakazu.pl - 11-12-2020 Wśród naszych klientów sporą grupę stanowią osoby, które zaciągają pożyczki chwilówki poprzez serwisy internetowe na których wypełnia się tylko wirtualny formularz wniosku o pożyczkę i szybką weryfikacją polegającą zalogowaniu się do własnego konta bankowego oraz czasami rozmowie z konsultantem. Możliwość otrzymania szybkiej gotówki często bardzo kusi, tak bardzo, że nie czytamy zawieranych umów i nie jesteśmy świadomi jak dużo przyjdzie nam ostatecznie zapłacić. Podobnie było w tej sprawie, gdzie nasza klientka otrzymała nakaz zapłaty z powództwa takiej właśnie firmy, a dokładnie CREDITSTAR POLAND sp. z o.o. Oczywiście, na jej życzenie sporządziliśmy sprzeciw od nakazu w którym to zawarliśmy nasze wątpliwości co do zapisów umownych oraz zasadności roszczenia. Sąd Rejonowy po rozpatrzeniu sprawy i zapoznaniu się ze stanowiskiem stron, postanowił oddalić powództwo w całości i obarczyć stronę powodową całością kosztów procesu wraz ze zwrotem kosztów zastępstwa procesowego. Ponownie udało nam się pomóc, ale pamiętajmy, że jeśli zawieramy przez Internet jakąkolwiek umowę pożyczki czy kredytu, to poświęćmy chwilę na zapoznanie się z warunkami umowy, wtedy nikt nas nie pogania. Udowadniamy, że warto się bronić przed bezzasadnymi pozwami. RE: Wygrana z CREDITSTAR POLSKA - Mariuszd37 - 11-12-2020 Pan Marek też mi wygrał Creditstar, gratuluję kolejnej wygranej, kiedyś podlegałem pod ten sąd. Zawsze warto się bronić. RE: Wygrana z CREDITSTAR POLSKA - grabi_en - 11-12-2020 A kto myśli o logicznym rozkminieniu umowy, jak natychmiast trzeba mieć kolejny przypływ gotówki na zobowiązanie które mocno cisną.. Ja zawsze sprawdzałam ile pożyczam i ile muszę oddać i to było wszystko, jak za dużo chcieli żebym spłaciła - rezygnowałam, dlatego nie mam Profii, Prowidentu, Bociana i jeszcze tych co chcieli pod zastaw majątek. RE: Wygrana z CREDITSTAR POLSKA - AnowiB - 11-12-2020 U mnie cesja z CS do Heimondo,w epu brak podstaw,w rejonie od razu nskaz.Ale Pan Marek już działa. RE: Wygrana z CREDITSTAR POLSKA - waldekzaw - 13-12-2020 (11-12-2020, 23:21:06)AnowiB napisał(a): U mnie cesja z CS do Heimondo,w epu brak podstaw,w rejonie od razu nskaz.Ale Pan Marek już działa. a po jakim czasie Cie pozwali? U mnie w maju byla cesja.jeden list i zero kontaktu- ani Epu an SR RE: Wygrana z CREDITSTAR POLSKA - Mariuszd37 - 13-12-2020 Po roku u mnie. RE: Wygrana z CREDITSTAR POLSKA - AnowiB - 13-12-2020 Maj 2018 pozyczka pażdziernik 2019 cesja,listopad 2019 epu,marzec 2020 brak podstaw,lipiec 2020 nakaz w sr.Na chwilę obecna pinad dwa lata ..W tej chwili jest zlozony sprzeciw RE: Wygrana z CREDITSTAR POLSKA - grabi_en - 14-12-2020 (13-12-2020, 09:15:47)waldekzaw napisał(a):(11-12-2020, 23:21:06)AnowiB napisał(a): U mnie cesja z CS do Heimondo,w epu brak podstaw,w rejonie od razu nskaz.Ale Pan Marek już działa. A oto moja historia: 18.05.2017 - pożyczka windykacja Kaczmarski 21.12.2018 - cesja wierzytelności do Heimondo 27.09.2019 - EPU - brak podstaw do wydania nakazu i przekazano do SR sprawdzałam przed chwilą SR i nic jeszcze się nie dzieje. RE: Wygrana z CREDITSTAR POLSKA - waldekzaw - 14-12-2020 (14-12-2020, 11:10:05)grabi_en napisał(a):(13-12-2020, 09:15:47)waldekzaw napisał(a):(11-12-2020, 23:21:06)AnowiB napisał(a): U mnie cesja z CS do Heimondo,w epu brak podstaw,w rejonie od razu nskaz.Ale Pan Marek już działa. dzieki wielkie! dlugo dosc zwlekaja (moze i lepiej; )
RE: Wygrana z CREDITSTAR POLSKA - Załamana - 14-12-2020 A po przegranej można się z nimi dogadać czy od razu lecą do komornika? |