BezNakazu.pl
Via Sms - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Chwilówki (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: propozycje (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Wątek: Via Sms (/showthread.php?tid=131)

Strony: 1 2 3


Via Sms - Biedronka 24 - 20-11-2018

Dostałam na maila taką propozycję: 

Szanowni Państwo,W związku z brakiem spłaty zadłużenia VIA SMS PL Sp. z o.o.proponujemy rozłożenie jej na dogodne dla Państwa raty w ramach UGODYCo daje Ugoda?- Możliwość indywidualnego ustalenia wysokości kwot.- Już w trakcie realizacji Ugody staramy się być elastyczni i dostosować do Państwa zmieniających sięwarunków finansowych (opóźnienie wypłaty, etc.).W ramach terminowej realizacji przez Państwa warunkówUgody, jest ona wpisywana w system informatyczny i gwarantuje Państwu, iż sprawa zadłużenia nie trafi do sądu, tak długo jak trwa Ugoda.-Państwa dane zostaną wypisane z Krajowego Rejestru Dłużników dzięki czemuBrak jakiegokolwiek kontaktu z Państwa strony zobowiązuje naszą firmę do przesłania, opłacenia i uruchomieniatoku sądowo-egzekucyjnego, co wiąże się z dodatkowymi kosztami oraz działaniami komorniczymi, czego zawszelką cenę chcielibyśmy uniknąć. Przez cały ten okres (od momentu wniesienia pozwu do skutecznej egzekucji) naliczane są odsetki od wymaganej kwoty i kumulują się koszty egzekucyjne od wszczynanych egzekucji.Wraz ze spłatą zadłużenia zostaną wykreślone wpisy z rejestrów dłużników, co w przyszłości pozwoli Państwu nakupno telefonu na abonament, zakupy ratalne, lub zaciąganie kolejnych pożyczek.---Z wyrazami szacunkuDział Windykacji.



Mieliście z nimi do czynienia?


RE: Via Sms - Katisia 77 - 20-11-2018

Witam mi zaproponowali raty po 500 zł. Nie chcieli się zgodzić na mniejsze. Więc nic nie wpłacam.


RE: Via Sms - grabi_en - 20-11-2018

(20-11-2018, 21:52:20)Katisia 77 napisał(a): Witam mi zaproponowali raty po 500 zł. Nie chcieli się zgodzić na mniejsze. Więc nic nie wpłacam.

A  nie możesz  wpłacać w swoich ratach np. co m-c po 250 zł.


RE: Via Sms - AnowiB - 20-11-2018

Mi poszli na rękę i trzy raty miałam niskie a ostatnią wysoką bo tak mi zależało.Na tej ostatniej i tak poległam i suma summarum sprzedali mnie do inkasokredytowe.Ale to już przeszłość.Pomimo telefonicznej ugody i tak po 60 dniach wpisali mnie do baz.


RE: Via Sms - grabi_en - 20-11-2018

(20-11-2018, 21:59:37)AnowiB napisał(a): Mi poszli na rękę i trzy raty miałam niskie a ostatnią wysoką bo tak mi zależało.Na tej ostatniej i tak poległam i suma summarum sprzedali mnie do inkasokredytowe.Ale to już przeszłość.Pomimo telefonicznej ugody i tak po 60 dniach wpisali mnie do baz.

Wszystkie te ugody to jedna wilka ściema, aby tylko dłuznik uznał dług i mieli dowody do sądu, a oni i tak robią jak uważają dla nich za słuszne, czyli wpisują do baz, sprzedają dług i idą do sądu.


RE: Via Sms - Katisia 77 - 21-11-2018

Nie wpłacam im dlatego że nie chcą dać na piśmie ugody. Mam nauczkę z net credit. Niby wpłacałam do Kruka bo oni mnie za nich windykowali a i tak po wpłacie oddali mnie do sądu. Więc tylko tam gdzie na piśmie jest kwota data rozpoczęcia i spłaty to tam wpłacam.


RE: Via Sms - grabi_en - 21-11-2018

(21-11-2018, 19:38:06)Katisia 77 napisał(a): Nie wpłacam im dlatego że nie chcą dać na piśmie ugody. Mam nauczkę z net credit. Niby wpłacałam do Kruka bo oni mnie za nich windykowali a i tak po wpłacie oddali mnie do sądu. Więc tylko tam gdzie na piśmie jest kwota data  rozpoczęcia i spłaty to tam wpłacam.

I to jest ewidentny przykład jak chwilówki zagrywają z dłużnikiem. To prawda, jeżeli ugoda to na piśmie i jeszcze niech na to spojrzy pomoc prawna, żeby się bardziej nie ugotować.


RE: Via Sms - Biedronka 24 - 16-01-2019

Sprzedali mnie do Inkaso Kredytowe.


RE: Via Sms - grabi_en - 16-01-2019

(16-01-2019, 20:24:43)Biedronka 24 napisał(a): Sprzedali mnie do Inkaso Kredytowe.

Oni są ugodowi i wszystko odbywa się przez e-mail, ale przelicz 100 razy te ich raty zanim wyrazisz zgodę na taką propozycję.


RE: Via Sms - Mila1 - 16-01-2019

(16-01-2019, 20:24:43)Biedronka 24 napisał(a): Sprzedali mnie do Inkaso Kredytowe.

To tak jak u mnie. Tylko nie wiem czy sprzedali, czy windykują.