BezNakazu.pl
Wypowiedzenie umowy - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Parabanki (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Dział: Aasa Polska S.A. (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=48)
+--- Wątek: Wypowiedzenie umowy (/showthread.php?tid=130)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Wypowiedzenie umowy - MarwPL - 05-02-2019

(04-02-2019, 21:47:40)AnowiB napisał(a): Dzisiaj dostałam sms-we i mailowe wypowiedzenie umowy z Assa.

Czekaj na list i go zachowaj.
W gruncie rzeczy, to nikt Ci tej umowy nie wypowiedział.
Umowa pożyczki była na starym wzorze, czy na nowym?
Dostałaś całą kwotę pożyczki, czy to był refinans poprzedniej?
Kwota pożyczki przyszła przelewem czy GIRO?


RE: Wypowiedzenie umowy - grabi_en - 05-02-2019

(05-02-2019, 12:17:29)MarwPL napisał(a):
(04-02-2019, 21:47:40)AnowiB napisał(a): Dzisiaj dostałam sms-we i mailowe wypowiedzenie umowy z Assa.

Czekaj na list i go zachowaj.
W gruncie rzeczy, to nikt Ci tej umowy nie wypowiedział.
Umowa pożyczki była na starym wzorze, czy na nowym?
Dostałaś całą kwotę pożyczki, czy to był refinans poprzedniej?
Kwota pożyczki przyszła przelewem czy GIRO?

Co to jest GIRO?


RE: Wypowiedzenie umowy - MarwPL - 05-02-2019

To przekaz pocztowy realizowany bezpośrednio z konta bankowego nadawcy i odbierany przez odbiorcę w urzędzie pocztowym.
Popularna forma wypłaty w Aasie.


RE: Wypowiedzenie umowy - AnowiB - 05-02-2019

Panie Marku,nie wiem czy to stara czy nowa umowa.Zawierana była wiosną 2018.Pieniądze dostałam przelewem na konto,to była pierwsza i jedyna pożyczka u nich.Fizycznie mam tylko harmonogram,umowa była zawierana telefonicznie.


RE: Wypowiedzenie umowy - MarwPL - 06-02-2019

(05-02-2019, 22:21:02)AnowiB napisał(a): Panie Marku,nie wiem czy to stara czy nowa umowa.Zawierana była wiosną 2018.Pieniądze dostałam przelewem na konto,to była pierwsza i jedyna pożyczka u nich.Fizycznie mam tylko harmonogram,umowa była zawierana telefonicznie.

W jaki sposób była akceptowana umowa pożyczki?
Czyli Aasa nie potwierdziła warunków umowy przesyłając warunków umowy pożyczki mailem lub pocztą, a Ty niczego nie odsyłałaś im, np. podpisanej umowy, maila lub przelewu z oświadczeniem o akceptacji warunków umowy?


RE: Wypowiedzenie umowy - AnowiB - 06-02-2019

Wydawało mi się,ze pisałam już odpowiedź? Umowa była przesłana mailowo,harmonogram pocztą a podpis umowy to było kliknięcie w nadesłany link.


RE: Wypowiedzenie umowy - Mila1 - 06-02-2019

(06-02-2019, 15:26:59)AnowiB napisał(a): Wydawało mi się,ze pisałam już odpowiedź? Umowa była przesłana mailowo,harmonogram pocztą a podpis umowy to było kliknięcie w nadesłany link.

Eh, a ja karnie podpisałam umowę dostarczoną przez kuriera Smutny


RE: Wypowiedzenie umowy - grabi_en - 06-02-2019

(06-02-2019, 21:40:41)Mila1 napisał(a):
(06-02-2019, 15:26:59)AnowiB napisał(a): Wydawało mi się,ze pisałam już odpowiedź? Umowa była przesłana mailowo,harmonogram pocztą a podpis umowy to było kliknięcie w nadesłany link.

Eh, a ja karnie podpisałam umowę dostarczoną przez kuriera Smutny

W chwili brania, nikt się nie zastanawiał, tylko się cieszył, że ma dopływ gotówki.Raczej dla mnie to było normalne zwłaszcza przy Aasa - skoro biorę to się muszę podpisać, pamiętam jakie przeboje miałam z kurierem bo dzwoni on do mnie i nie ma czasu, a ja mu na to Panie, ale ja to muszę przeczytać, nie podpiszę Panu w ciemno, oparło się o wierzyciela, że bym tak skrupulatnie tego nie czytała bo kurier ma 10 minut na załatwienie całej sprawy.


RE: Wypowiedzenie umowy - Mila1 - 06-02-2019

(06-02-2019, 22:39:26)grabi_en napisał(a):
(06-02-2019, 21:40:41)Mila1 napisał(a):
(06-02-2019, 15:26:59)AnowiB napisał(a): Wydawało mi się,ze pisałam już odpowiedź? Umowa była przesłana mailowo,harmonogram pocztą a podpis umowy to było kliknięcie w nadesłany link.

Eh, a ja karnie podpisałam umowę dostarczoną przez kuriera Smutny

W chwili brania, nikt się nie zastanawiał, tylko się cieszył, że ma dopływ gotówki.Raczej dla mnie to było normalne zwłaszcza przy Aasa - skoro biorę to się muszę podpisać, pamiętam jakie przeboje miałam z kurierem bo dzwoni on do mnie i nie ma czasu, a ja mu na to Panie, ale ja to muszę przeczytać, nie podpiszę Panu w ciemno, oparło się o wierzyciela, że bym tak skrupulatnie tego nie czytała bo kurier ma 10 minut na załatwienie całej sprawy.

Chociaż chciałaś przeczytać...


RE: Wypowiedzenie umowy - grabi_en - 06-02-2019

(06-02-2019, 23:03:35)Mila1 napisał(a):
(06-02-2019, 22:39:26)grabi_en napisał(a):
(06-02-2019, 21:40:41)Mila1 napisał(a):
(06-02-2019, 15:26:59)AnowiB napisał(a): Wydawało mi się,ze pisałam już odpowiedź? Umowa była przesłana mailowo,harmonogram pocztą a podpis umowy to było kliknięcie w nadesłany link.

Eh, a ja karnie podpisałam umowę dostarczoną przez kuriera Smutny

W chwili brania, nikt się nie zastanawiał, tylko się cieszył, że ma dopływ gotówki.Raczej dla mnie to było normalne zwłaszcza przy Aasa - skoro biorę to się muszę podpisać, pamiętam jakie przeboje miałam z kurierem bo dzwoni on do mnie i nie ma czasu, a ja mu na to Panie, ale ja to muszę przeczytać, nie podpiszę Panu w ciemno, oparło się o wierzyciela, że bym tak skrupulatnie tego nie czytała bo kurier ma 10 minut na załatwienie całej sprawy.

Chociaż chciałaś przeczytać...

Najbardziej mnie interesowało ile muszę oddać i co z tego jak ich mam teraz w SR sprzedali mnie do Ulitmo.