BezNakazu.pl
Jak spłacać chwilówki? - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: pomysły i sposoby wyjścia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Jak spłacać chwilówki? (/showthread.php?tid=129)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Jak spłacać chwilówki? - joanna310 - 14-01-2020

Wlasnie wchodzilam i jest ze mozna wzias nowa chwilowke

Nie ma nic chyba w miloan nie ma cos takiego przed chwila wchodzilam w panel klijenta jak chcesz wesc to nie mozna .
Tam mam kwote 1400zl to ogarne ja do konca miesiaca wyplate mam 25 stycznia tylko czekam ile sobie dolicza .Napisalam do Miloan jaka kwote mam do splaty bo ostatnio dokonalam 2 wplaty i nie byly odchaczone a to przeciez moje piniadze


RE: Jak spłacać chwilówki? - uspokajaczka - 14-01-2020

(14-01-2020, 09:32:00)joanna310 napisał(a): Wlasnie wchodzilam i jest ze mozna wzias nowa chwilowke

Nie ma nic chyba w miloan nie ma cos takiego przed chwila wchodzilam w panel klijenta jak chcesz wesc to nie mozna .
Tam mam kwote 1400zl to ogarne ja do konca miesiaca wyplate mam 25 stycznia tylko czekam ile sobie dolicza .Napisalam do Miloan jaka kwote mam do splaty bo ostatnio dokonalam 2 wplaty i nie byly odchaczone a to przeciez moje piniadze

Zajrzyj do umowy tam masz koszty odsetek, ja bym zapłaciła 1400 + 14% za zużytkowanie kasy, wydrukowała sobie wszystkie wpłaty włożyła do teczki z chwilówką i jak im będzie brakowało to nich dochodzą większej kwoty w Sądzie.
Wyluzuj, nie masz czym się przejmować, jeszcze nie jedno Cie zaskoczy, co chwilówki wyprawiają.


RE: Jak spłacać chwilówki? - Mariuszd37 - 14-01-2020

Np czekasz na ugodę od brudkowskich a dostajesz nakaz z epu


RE: Jak spłacać chwilówki? - AnowiB - 14-01-2020

Albo 31 grudnia,ze ostatnia szansa na dogadanie a 30 grudnia wydany już był nakaz.A 10 stycznia,ze wiewrzyciel złozył pozew a wczoraj juz odebralam nakaz


RE: Jak spłacać chwilówki? - Mariuszd37 - 14-01-2020

Witaj w klubie. Nie ma to jak ugoda z epu co


RE: Jak spłacać chwilówki? - grabi_en - 14-01-2020

Jakie znane i prawdziwe czyny i teksty, a Ty się przejmujesz, że zginęły Twoje pieniądze u Ciebie nie zginęły, a wierzyciel niech dochodzi w sądzie jak mu się nie zgadza.


RE: Jak spłacać chwilówki? - joanna310 - 14-01-2020

Uspokajaczka dzieki za informacje a te reszte piniedzy to wplacic na kato miloan czy jak cos mi przyjdzie od tej nowej windykacji bo odsetek tam juz nie bylo i prowizji zminusowali sobie z moich wplat
Zklinowalam sobie zdiecie


RE: Jak spłacać chwilówki? - uspokajaczka - 14-01-2020

(14-01-2020, 12:39:05)joanna310 napisał(a): Uspokajaczka dzieki za informacje a te reszte piniedzy to wplacic na kato miloan czy jak cos mi przyjdzie od tej nowej windykacji bo odsetek tam juz nie bylo i prowizji zminusowali sobie z moich wplat
Zklinowalam sobie zdiecie

Proszę bardzo. Poczekaj co się wydarzy do 24 stycznia - na pewno nie zapomną o Tobie tylko będą namiętnie wysyłać sms, e-maile, listy.


RE: Jak spłacać chwilówki? - Mariuszd37 - 14-01-2020

Noi do kata nie wysyłaj..


RE: Jak spłacać chwilówki? - joanna310 - 14-01-2020

Mariuszd co do jakiego kata niewysylac mam

A jezeli sie ma chwilowke pierwsza i nic nie wplacone to lepiej cos wplacic czy nie ruszac niepamietam czy w sochocredir juz kiedys bralam windykuje recovers