BezNakazu.pl
Jak spłacać chwilówki? - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: pomysły i sposoby wyjścia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Jak spłacać chwilówki? (/showthread.php?tid=129)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Jak spłacać chwilówki? - Mila1 - 10-01-2020

(10-01-2020, 21:33:00)joanna310 napisał(a): Mam pytanie odnosnie miloan jak to rozumiec do wczoraj pokazywala mi sie kwota do splaty1400zl a dzis znikla jest ze mozna wzias pozyczke kwota to jak mam to splacac dalej zanim pojdzie do sadu
Pewnie sprzedali.


RE: Jak spłacać chwilówki? - Mariuszd37 - 11-01-2020

Ja bym nie płacił, była cesja pewnie do inkaso i w sądzie się bronisz dalej. Ja tak zrobiłem.


RE: Jak spłacać chwilówki? - joanna310 - 11-01-2020

I co ci wyszlo ja mam tam do splaty 1400zl to lepiej to splacic tak mysle.
Chyba ze pojda do sadu .przeciez placac im juz uznalam dlug to na czasie tu mam grac to wieksze chwilowki gorzej beda do splaty.
Jeszcze jestem zielona


RE: Jak spłacać chwilówki? - Mariuszd37 - 11-01-2020

Pan Marek ma inne zdanie haha


RE: Jak spłacać chwilówki? - MarwPL - 11-01-2020

(11-01-2020, 12:03:27)Mariuszd37 napisał(a): Pan Marek ma inne zdanie haha

Z moim zdaniem można się liczyć, lub nie.
Na pewno nie można liczyć, że jeśli mamy się zająć sprawami niespłaconych pożyczek i kredytów, to z naszą pomocą wygra się wszystkie sprawy.
Należy pamiętać, że sędzia to człowiek i to on wydaje wyrok według własnego uznania.
Jakby nie patrzeć, to dłużnik ma niespłaconą pożyczkę i to on podejmuje decyzję o ponownych wpłatach, ponieważ ta decyzja tyczy się właśnie dłużnika, a nie mnie.
Moim zadanie i mojego zespołu jest wybronienie przed sądem, jeśli pożyczka jednak nie będzie spłacona, a sprawa trafi przed oblicze sędziego.
To tyle byłoby co do mojego zdania w tym temacie.


RE: Jak spłacać chwilówki? - Mariuszd37 - 11-01-2020

Moim zdaniem napewno się lepiej bronić niż poddawać.
To tak jak gra, nie grając przegrasz.
A gra się po to aby wygrać.
Moja sprawa jest prowadzona po cesji i są duże szanse na wygraną.
Nie watp Joanno w wygrane i brak komornika.
Do odważnych świat nalezy.


RE: Jak spłacać chwilówki? - joanna310 - 13-01-2020

sprawa zadłużenia została sprzedana do zewnętrznej firmy windykacyjnej. W sprawie zobowiązania prosimy się kontaktować z firmą RK Legal
Czy ktos slyszal o tej windykacji .dzis miloan mi napisalo jak sie zapytaniem do nich udalam gdzie mam wplacic reszte piniedzy .
Co to jest ta zewnetrzna windykacja


RE: Jak spłacać chwilówki? - Mariuszd37 - 13-01-2020

Za bardzo przezywasz martw się sądem nie pierdami.


RE: Jak spłacać chwilówki? - grabi_en - 13-01-2020

(13-01-2020, 18:37:55)joanna310 napisał(a): sprawa zadłużenia została sprzedana do zewnętrznej firmy windykacyjnej. W sprawie zobowiązania prosimy się kontaktować z firmą RK Legal
Czy ktos slyszal o tej windykacji .dzis miloan mi napisalo jak sie zapytaniem do nich udalam gdzie mam wplacic reszte piniedzy .
Co to jest ta zewnetrzna windykacja
Windykacja jak każda inna windykacja, będą pisać, będą dzwonić, będą straszyć abyś tylko spłaciła dług - to ma być takie działanie na Twoja psychikę, nie obieramy telefonów żeby nie nagrali rozmowy i nie mieli dowodów w sądzie, o pogodzie z nimi nie porozmawiasz bo ich celem jest Ciebie panicznie wystraszyć, abyś w zębach oddała pieniądze, ale za to wszystkie listy polecone odbieramy.


RE: Jak spłacać chwilówki? - joanna310 - 13-01-2020

Jeszcze do mnie oni nie nspisali ani listu nie wyslali od soboty mogli mnie kupic Mariusz masz racje bardzo przezywam. .bo jak przyjdzie mi wszystko od razu pozaplacac to skad tyle kasy wzias w tedy to juz komornik mnie odwiedzi bo napewno nie wie sie co sie wygra co przegra i czy wierzyciele pojda na reke zeby splacac w ratach.
Wstaje rano i sie martwie .mysle bo chcialabym ogarnac a tu masz nawet wiedza ze sie placi to i tak cie w d.. maja i sprzedaja.