BezNakazu.pl
Jak spłacać chwilówki? - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: pomysły i sposoby wyjścia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Jak spłacać chwilówki? (/showthread.php?tid=129)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Jak spłacać chwilówki? - Łukasz_G - 20-11-2018

Na bloga wrzuciłam obszerny wpis dotyczący tematu spłaty zobowiązań krótkoterminowych. Mam nadzieję, że pomoże Wam to w obraniu konkretnego planu spłaty Uśmiech

Jak spłacać chwilówki?

[Obrazek: d92ed774cd99f.jpg]


RE: Jak spłacać chwilówki? - grabi_en - 20-11-2018

Dla osób, które są w temacie to nic nowego, ale bardzo pomocne dla osób będących na początku drogi wychodzenia z długów. Wiedza zawarta w jednej pigułce, która tu na forum jest wielokrotnie powtarzana.


RE: Jak spłacać chwilówki? - Łukasz_G - 20-11-2018

(20-11-2018, 14:11:05)grabi_en napisał(a): Dla osób, które są w temacie to nic nowego, ale bardzo pomocne dla osób będących na początku drogi wychodzenia z długów. Wiedza zawarta w jednej pigułce, która tu na forum jest wielokrotnie powtarzana.

I właśnie dla nich jest ten wpis : -)


RE: Jak spłacać chwilówki? - grabi_en - 20-11-2018

(20-11-2018, 15:13:59)Łukasz_G napisał(a):
(20-11-2018, 14:11:05)grabi_en napisał(a): Dla osób, które są w temacie to nic nowego, ale bardzo pomocne dla osób będących na początku drogi wychodzenia z długów. Wiedza zawarta w jednej pigułce, która tu na forum jest wielokrotnie powtarzana.

I właśnie dla nich jest ten wpis : -)

Jeszcze raz podkreślę, że każdy dłuznik musi wziąć  na siebie odpowiedzialność spłaty długów, ale nie zapożyczając się tylko gospodarując tym co posiada, a jak tak mocno chce pożyczyć kasę to tylko od rodziny, bo tam nie ma odsetek, windykacji i straszenie, że już jedziemy z komornikiem.


RE: Jak spłacać chwilówki? - Mariuszd37 - 20-11-2018

fajny artykul.
Ja wybieram czekam na sąd i odkładam.
Nigdy nie wiem co można wygrać a co niestety trzeba oddać.


RE: Jak spłacać chwilówki? - joanna310 - 29-10-2019

No tak ale za sprawy pozniej trzeba placic i jak nic nie wskorasz plus czasu to dojda koszta


RE: Jak spłacać chwilówki? - grabi_en - 29-10-2019

(29-10-2019, 11:58:23)joanna310 napisał(a): No tak ale za sprawy pozniej trzeba placic i jak nic nie wskorasz plus czasu to dojda koszta

Jest zabawa jest ryzyko Oczko


RE: Jak spłacać chwilówki? - joanna310 - 28-12-2019

Witam
Mam pytania obecnie splacam chwilowki w ten sposob.
Jedna i do zera.druga i do zera co jak w miedzyczasie przyjdzie z sadu np nakaz zaplaty to odwolac sie zeby choc na czasie zyskac zeby splacac dalej inne chwilowki.
Czy pisac do windykacji o prosbe rozlozenia na raty.
Kiedy rozmawiac z wierzycielem o ratach jak przegrasz w sadzie czy wczesniej.co jezeli wierzyciel sie niezgodzi na raty.
Prosze o informscje


RE: Jak spłacać chwilówki? - Mariuszd37 - 28-12-2019

Zasada jest prosta - jak sąd to się bronisz, żadnych rat itp
jak przegrasz jak najbardziej.


RE: Jak spłacać chwilówki? - joanna310 - 29-12-2019

Mam pytanie odnosnie wplat od
Miloan dostaje meile od taxtat ale wplacam do miloan i dlug sie pomniejsza na kacie to chyba dobrze wplacam.
Odnosnie sochocredit dostaje meile od taxtat albo recoverso czyli chyba to ten sam podmiot ale wplacac do sochocredit.