BezNakazu.pl
Oddam, przyjmę, zamienię. - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Główny (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Początek (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Oddam, przyjmę, zamienię. (/showthread.php?tid=123)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Oddam, przyjmę, zamienię. - bombi - 07-08-2019

Kochani mam do oddania ubrania, w bardzo dobrym stanie. Rozmiar XS, S. H&M, Mango, Zara. Będą idealne zarówno dla dorosłych kobiet jak i nastolatek. Ubrania są wyprane, nie są pozaciągane nie maja dziur. Jest w nich tez kilka par dżinsów. Dajcie znać kto przygarnie.


RE: Oddam, przyjmę, zamienię. - Mila1 - 07-08-2019

(07-08-2019, 08:48:58)bombi napisał(a): Kochani mam do oddania ubrania, w bardzo dobrym stanie. Rozmiar XS, S. H&M, Mango, Zara. Będą idealne zarówno dla dorosłych kobiet jak i nastolatek. Ubrania są wyprane, nie są pozaciągane nie maja dziur. Jest w nich tez kilka par dżinsów. Dajcie znać kto przygarnie.

O! Zapomniałam, że mamy taki wątek Duży uśmiech To fajna propozycja dla chudzielców Język Anastazja ma zdaje się taką córkę...


RE: Oddam, przyjmę, zamienię. - grabi_en - 07-08-2019

(07-08-2019, 08:48:58)bombi napisał(a): Kochani mam do oddania ubrania, w bardzo dobrym stanie. Rozmiar XS, S. H&M, Mango, Zara. Będą idealne zarówno dla dorosłych kobiet jak i nastolatek. Ubrania są wyprane, nie są pozaciągane nie maja dziur. Jest w nich tez kilka par dżinsów. Dajcie znać kto przygarnie.

Dziękuję Ci bardzo za odzew i chęć podzielenia się tym co jest dla Ciebie zbyteczne - myślę, że znajdzie się ktoś chętny - ja odpadam bo w życiu nie miałam rozmiaru S czy XS.
Spróbuj może zrobić zdjęcia i je wstawić - na moją wyobraźnie najbardziej działa foto.


RE: Oddam, przyjmę, zamienię. - Anastazja86 - 08-08-2019

Ja już się zbliżam do rozmiaru S. Schudłam 17 kg! Jestem z siebie dumna Uśmiech chętnie coś przygarne bo zmieniam garderobę. Ale xs to jeszcze nieosiagalne ...


RE: Oddam, przyjmę, zamienię. - Mila1 - 08-08-2019

(08-08-2019, 19:30:45)Anastazja86 napisał(a): Ja już się zbliżam do rozmiaru S.  Schudłam 17 kg! Jestem z siebie dumna  Uśmiech chętnie coś przygarne  bo zmieniam garderobę.  Ale xs  to jeszcze nieosiagalne ...

Szczęściara Oczko


RE: Oddam, przyjmę, zamienię. - Anastazja86 - 11-08-2019

Niedługo mam imprezę. 18 córki. Będzie skromnie ale chce żeby było ładnie . Może macie jakieś ozdoby ? Tiule? Coś co Wam niepotrzebne . Albo pomysły co by tu wykombinować? Przeglądam Internet i szukam wciąż inspiracji.


RE: Oddam, przyjmę, zamienię. - grabi_en - 11-08-2019

(11-08-2019, 18:40:16)Anastazja86 napisał(a): Niedługo mam imprezę.  18 córki. Będzie skromnie  ale  chce żeby było ładnie .  Może macie  jakieś ozdoby ? Tiule? Coś co Wam niepotrzebne . Albo pomysły co by tu wykombinować? Przeglądam Internet i szukam wciąż inspiracji.

Ja bym użyła niezawodnych balonów i skomponowała kolorystycznie tak jak córce będzie odpowiadało.


RE: Oddam, przyjmę, zamienię. - Biedronka 24 - 11-08-2019

Mój syn miał w kwietniu, kupiłam w takim tanim sklepie, pewnie to sieć sklepów Sklep Udanych Zakupów. Dosłownie za 20 zł kupiłam balony z napisem 18 i duże dmuchane cyfry 18. Wystarczyło powiesić i super wygladało.


RE: Oddam, przyjmę, zamienię. - Mariuszd37 - 12-08-2019

Ma ktos moze ciuchy na synka 146/152? Jasko wyrosl przez lato, ja bym mial do oddania 134/140.


RE: Oddam, przyjmę, zamienię. - Anastazja86 - 12-08-2019

Mam kurtkę zimową ale na 164. Może zdąży Jasiek jeszcze trochę podrosnac do zimy ?