BezNakazu.pl
Oddam, przyjmę, zamienię. - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Główny (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Początek (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Oddam, przyjmę, zamienię. (/showthread.php?tid=123)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Oddam, przyjmę, zamienię. - uspokajaczka - 14-11-2018

Życie uczy nas dzielić się zwłaszcza w ciężkiej sytuacji dłużnika. Wychodząc na Państwa oczekiwania i potrzeby możemy tu dokonywać transakcji wymiennej.


RE: Oddam, przyjmę, zamienię. - Anastazja86 - 14-11-2018

Fajnie że jest taki wątek.
Oddam kurtkę 51015 zimową dla chłopca na 164 cm. Jutro przejrze szafę i na pewno coś jeszcze dorzucę.


RE: Oddam, przyjmę, zamienię. - Mariuszd37 - 15-11-2018

Oddam ubrania 116-122 po chlopcu


RE: Oddam, przyjmę, zamienię. - Anastazja86 - 15-11-2018

Oddam kurtkę wiosna/jesień. Rozmiar S. 158-164. House. Dla chłopaka.


RE: Oddam, przyjmę, zamienię. - Anis - 15-11-2018

Kombinowałam co mam do oddania i wymyśliłam Uśmiech
Mam fajne kozaki muszkieterki czarne za kolano Uśmiech Prawie nówka sztuka z firmy Reserved rozmiar 40 Uśmiech
Anastazja ? Na Twoją dorastającą pannę byłyby super Uśmiech

I torebka Monnari granatowa typu worek skórzana, może któraś babeczka potrzebuje torebki ?


RE: Oddam, przyjmę, zamienię. - qwertyytrewq - 15-11-2018

Kochane Anioły A macie coś dla typowych maluszków?

Nie mówię że za darmo


RE: Oddam, przyjmę, zamienię. - grabi_en - 15-11-2018

(15-11-2018, 16:00:39)qwertyytrewq napisał(a): Kochane Anioły  A macie coś  dla typowych maluszków?

Nie mówię  że  za darmo
 Zapytam się swojej chrześniaczki, bo ona więcej niż pół roku temu urodziła i dam znać.


RE: Oddam, przyjmę, zamienię. - Anis - 15-11-2018

Będziesz też potrzebowała na pewno do szpitala wyposażenie torby.
a to też nie mało kosztuje.
Jakbyśmy zrobili zrzutkę dla Ciebie to się jakaś sumka uzbiera i pójdziesz do szpitala ze spokojną głową że masz wszystko co niezbędne na ten czas.


RE: Oddam, przyjmę, zamienię. - qwertyytrewq - 15-11-2018

Kochana. Do spzitala wszystko mam. Bo jak teraz leżałam przez tydzień to wiem co i jakUśmiech Dla Bobasa na wypis mam bo u mnie w szpitalu wymagają ubranek tylko na wypis, więc to mamUśmiech najbardziej się boję tego że mam to co nie będzie mu potrzebne...

Bo mam pajace,bodziaki na długi
I krótki rekaw, spodnie,kombinezon na zimę, skarpetki,niedrapki,pieluchy tetrowe,ręczniki z kapturkiem, rożek... Jeszcze szukam mu wózka i łóżka. Bo umówiłam się z babka że mi sprzeda i po czasie stwierdzila ze jednak nie... eh


RE: Oddam, przyjmę, zamienię. - Anis - 15-11-2018

(15-11-2018, 17:04:58)qwertyytrewq napisał(a): Kochana. Do spzitala wszystko mam. Bo jak teraz leżałam przez tydzień to wiem co i jakUśmiech Dla Bobasa na wypis mam bo u mnie w szpitalu wymagają ubranek tylko na wypis, więc to mamUśmiech najbardziej się boję tego że mam to co nie będzie mu potrzebne...

Bo mam pajace,bodziaki na długi
I krótki rekaw, spodnie,kombinezon na zimę, skarpetki,niedrapki,pieluchy tetrowe,ręczniki z kapturkiem, rożek... Jeszcze szukam mu wózka i łóżka. Bo umówiłam się z babka że mi sprzeda i po czasie stwierdzila ze jednak nie... eh

No to dobrze :0
Nie jest źle Uśmiech
Na pewno znajdziesz coś wkrótce Uśmiech