BezNakazu.pl
Moje sprawy - wielką pomoc BezNakazu! - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Główny (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Wygrane i przegrane (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=80)
+--- Wątek: Moje sprawy - wielką pomoc BezNakazu! (/showthread.php?tid=1194)

Strony: 1 2


Moje sprawy - wielką pomoc BezNakazu! - Ania1987 - 06-10-2020

Kochani dawno mnie nie było ale czytam śledzę posty. Chciała bym przedstawić Wam moją sytuację - i zaznaczyć przede wszystkim że gdyby nie ekipa to już była bym na dnie!

Aktualnie mam 12 spraw zakończonych prawomocnymi wyrokami oddalającymi w całości, 3 postępowania umorzone, 1 sprawa przegrana w apelacji, 1 wyrok nieprawomocny od którego się powód odwołał.

Na dzień dzisiejszy łącznie z umorzeniami wygrane sprawy są na kwotę 93,664.28 zł.

Nawet nie byłam świadoma że tak to wygląda!
Bałam się motalam ale teraz wiem że podjęłam dobrą decyzję dzwoniąc do Pana Marka!
Nie poddawajcie się!


RE: Moje sprawy - wielką pomoc BezNakazu! - grabi_en - 06-10-2020

(06-10-2020, 08:46:38)Ania1987 napisał(a): Kochani dawno mnie nie było ale czytam śledzę posty. Chciała bym przedstawić Wam moją sytuację - i zaznaczyć przede wszystkim że gdyby nie ekipa to już była bym na dnie!

Aktualnie mam 12 spraw zakończonych prawomocnymi wyrokami oddalającymi w całości, 3 postępowania umorzone, 1 sprawa przegrana w apelacji, 1 wyrok nieprawomocny od którego się powód odwołał.

Na dzień dzisiejszy łącznie z umorzeniami wygrane sprawy są na kwotę 93,664.28 zł.

Nawet nie byłam świadoma że tak to wygląda!
Bałam się motalam ale teraz wiem że podjęłam dobrą decyzję dzwoniąc do Pana Marka!
Nie poddawajcie się!

Zdajesz sobie sprawę, że jesteś jedną z nielicznych na tym forum z takim wynikiem wygranych. Rozumiem Twoją radość i szczęście - szkoda, że my nie mamy Twojego Sądu.


RE: Moje sprawy - wielką pomoc BezNakazu! - MarwPL - 06-10-2020

(06-10-2020, 08:46:38)Ania1987 napisał(a): Kochani dawno mnie nie było ale czytam śledzę posty. Chciała bym przedstawić Wam moją sytuację - i zaznaczyć przede wszystkim że gdyby nie ekipa to już była bym na dnie!

Aktualnie mam 12 spraw zakończonych prawomocnymi wyrokami oddalającymi w całości, 3 postępowania umorzone, 1 sprawa przegrana w apelacji, 1 wyrok nieprawomocny od którego się powód odwołał.

Na dzień dzisiejszy łącznie z umorzeniami wygrane sprawy są na kwotę 93,664.28 zł.

Nawet nie byłam świadoma że tak to wygląda!
Bałam się motalam ale teraz wiem że podjęłam dobrą decyzję dzwoniąc do Pana Marka!
Nie poddawajcie się!

Zgadza się.
Ostatni wyrok w Twojej sprawie zapadł wczoraj.
Sąd oddalił całe powództwo za pożyczkę od CreditStar.
Jeszcze kilka spraw zostało więc działamy dalej, abyś miała jak najwięcej wygranych sprawy.


RE: Moje sprawy - wielką pomoc BezNakazu! - Ania1987 - 06-10-2020

Tak. Mój sąd rzeczywiście sądzi na moja korzyść dlatego walczę dalej. Jeszcze trochę bałaganu przede mną ale myślę że bliżej niż dalej.


RE: Moje sprawy - wielką pomoc BezNakazu! - AnowiB - 06-10-2020

Szczerze Ci gratuluję a przedewszystkim Panu Markowi i całemu zespołowi.


RE: Moje sprawy - wielką pomoc BezNakazu! - grabi_en - 06-10-2020

(06-10-2020, 15:06:54)Ania1987 napisał(a): Tak. Mój sąd rzeczywiście sądzi na moja korzyść dlatego walczę dalej. Jeszcze trochę bałaganu przede mną ale myślę że bliżej niż dalej.

Nawet Ci co przegrywają, nie powinno w nich wylęgać się załamanie, bo dopóki  walczymy wszystko się może wydarzyć. i życzę wszystkim wygranych.


RE: Moje sprawy - wielką pomoc BezNakazu! - Mariuszd37 - 06-10-2020

Ja już jak podliczyłem około 50 koła do przodu jak nie więcej licząc opłaty jakbym przegrał i odsetki


RE: Moje sprawy - wielką pomoc BezNakazu! - MarwPL - 07-10-2020

(06-10-2020, 19:03:56)Mariuszd37 napisał(a): Ja już jak podliczyłem około 50 koła do przodu jak nie więcej licząc opłaty jakbym przegrał i odsetki

U mnie masz wygrane na sumę 45,501.52 zł.
Widocznie resztę ktoś inny Ci wygrał.


RE: Moje sprawy - wielką pomoc BezNakazu! - Mariuszd37 - 07-10-2020

A odsetki i koszty zastępstwa do tego wszystkiego plus koszty komornika?


RE: Moje sprawy - wielką pomoc BezNakazu! - grabi_en - 07-10-2020

(07-10-2020, 17:13:42)Mariuszd37 napisał(a): A odsetki i koszty zastępstwa do tego wszystkiego plus koszty komornika?

A szampana też doliczyłeś za oblewanie sukcesu?