BezNakazu.pl
O wszystkim i o niczym - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Główny (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Początek (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: O wszystkim i o niczym (/showthread.php?tid=118)



O wszystkim i o niczym - Mila1 - 12-11-2018

Myślę, że oprócz długów mamy jeszcze inne problemy i sprawy, którymi chcielibyśmy się podzielić z innymi, albo po prostu pogadać jak w tytule. Może warto dla porządku dzielić się nimi w osobnym wątku, żeby nie zaśmiecać innych? Spróbujmy i zobaczymy!

[attachment=51


RE: O wszystkim i o niczym - AnowiB - 12-11-2018

Ja to sobie pluję w brodę ,że tak się wpędziłam w kłopoty wiedząc,że po nowym roku czeka mnie przeprowadzka.Nie wiem o czym myślałam..ale to tak fajnie się brało..jedno kliknięcie i kasa na koncie.A teraz kombinuję jak koń pod górę.....czasami mam dość.Założyłam sobie aby do przeprowadzki pospłacać chwilówki ale chyba nie dam rady.


RE: O wszystkim i o niczym - grabi_en - 12-11-2018

(12-11-2018, 14:02:21)AnowiB napisał(a): Ja to sobie pluję w brodę ,że tak się wpędziłam w kłopoty wiedząc,że po nowym roku czeka mnie przeprowadzka.Nie wiem o czym myślałam..ale to tak fajnie się brało..jedno kliknięcie i kasa na koncie.A teraz kombinuję jak koń pod górę.....czasami mam dość.Założyłam sobie aby do przeprowadzki pospłacać chwilówki ale chyba nie dam rady.

A nie da się przeprowadzki przesunąć?


RE: O wszystkim i o niczym - AnowiB - 12-11-2018

Nie da się....blok oddają w lutym,może początek marca.


RE: O wszystkim i o niczym - grabi_en - 12-11-2018

(12-11-2018, 14:15:34)AnowiB napisał(a): Nie da się....blok oddają w lutym,może początek marca.

Czy to będzie w stanie surowym, czy wykończonym?


RE: O wszystkim i o niczym - Mila1 - 12-11-2018

(12-11-2018, 14:18:24)grabi_en napisał(a):
(12-11-2018, 14:15:34)AnowiB napisał(a): Nie da się....blok oddają w lutym,może początek marca.

Czy to będzie w stanie surowym, czy wykończonym?

No jak w surowym to kicha, ale i tak gratuluję nowego domku!


RE: O wszystkim i o niczym - grabi_en - 12-11-2018

(12-11-2018, 14:27:06)Mila1 napisał(a):
(12-11-2018, 14:18:24)grabi_en napisał(a):
(12-11-2018, 14:15:34)AnowiB napisał(a): Nie da się....blok oddają w lutym,może początek marca.

Czy to będzie w stanie surowym, czy wykończonym?

No jak w surowym to kicha, ale i tak gratuluję nowego domku!
Obawiam się, żeby nie powtórzyła powtórki z rozrywki.


RE: O wszystkim i o niczym - AnowiB - 12-11-2018

No w wykończonym...ale w kuchni i łazience to wiadomo...chcę położyć płytki.Choć w łazience na podłodze jakieś będą to i tak nie będę zmieniała.Kuchnia musi iść na pierwszy plan i to muszę zrobić bo nie będę co chwilę tańczyła z szafkami.A łazienka latem....taki mam plan.Jeżeli powtórka z rozrywki dotyczy długów to jej nie będzie.Żadnych pożyczek,żadnych.


RE: O wszystkim i o niczym - Mariuszd37 - 12-11-2018

Zawsze warto miec dach nad glowa za wszelka cenę.ja zaluje ze zabrdzo ufam i ze gadalem z windykacja.


RE: O wszystkim i o niczym - Mila1 - 12-11-2018

(12-11-2018, 14:47:42)AnowiB napisał(a): No w wykończonym...ale w kuchni i łazience to wiadomo...chcę położyć płytki.Choć w łazience na podłodze jakieś będą to i tak nie będę zmieniała.Kuchnia musi iść na pierwszy plan i to muszę zrobić bo nie będę co chwilę tańczyła z szafkami.A łazienka latem....taki mam plan.Jeżeli powtórka z rozrywki dotyczy długów to jej nie będzie.Żadnych pożyczek,żadnych.
I tego się trzymaj! Ty i my też! Oczko